Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    o ho ho i jeszcze bonus w postaci ciasteczka mi się dostał :inlove::inlove::inlove: teraz to rozumiem, bierę i lecę oglądać :D
     
    122qwazi lubi to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Mam łabądka [​IMG]xDxDxD
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola jaki ten twój łabądek przystojny :D gratulacje, miałaś farta, bardzo mało ludków chwali się łabądkami czy drzewkami tabebują i mangostanem. Mam wrażenia, że mocno przykręcili kurek na ta "nowości " w wygranych tajemniczościach.
     
    122qwazi lubi to.
  4. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    No dotarłam:)
    Masakra z tymi ludziami no, kupują jakby był koniec świata :p Przez nich nawet nie ma czasu na grę i forum :cry: Skandal , zero zrozumienia :p
    Mariola gratki :)
    Mi w tych gratisowych ts to w ogóle kiepsko idzie, może w tym evencie będzie lepiej. No i się trochę da zarobić, u mnie z targu wszystkie kury wymiotło :)
     
    Anetta41 i 122qwazi lubią to.
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Wczoraj nie miałam czasu zajrzeć do domku, bo przenosiny miałam do innego pomieszczenia.
    No i ludzie kochani, MAM OKNO!!! Takie prawdziwe - na świat .!:D:D:D:D:DxD
    No i awansowałam -o 4 schodki do góry. :pxDxDxDJuż nie siedzę w bunkrze. xDxD
    Idę poczytać o Ewencie, ile tego tym razem wymyślili.
    Kawusię sobie robiłam to i Wam przyniosłam przy okazji.

    [​IMG][​IMG][​IMG]:)
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    [​IMG]
    Biorę od razu dwie bo padam na pysk, narobiłam się wczoraj i zamiast zasnąć kamieniem to zaspać wcale nie mogłam -.- do 2.00 czytałam książkę ( na jej podstawie nakręcono film "dziewczyna z tatuażem) i dzisiaj od 6.00 dalej męczyłam lekturę :cry:xDxD

    Witam Uroczyska :) bo wlazłam jak do stodoły ;)
     
    BA_Czerwona lubi to.
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj niewyspana Beatko.
    Milenium przerabiasz widzę. Też przerobiłam. Książkę wcześniej czytałam od filmu i książka zdecydowanie wygrywa.
    4 części jeszcze nie czytałam, nie mogę znaleźć, ale podobno gorsza od tych trzech. Ale i tak kiedyś przeczytam , żeby się samej przekonać.
    A ja teraz nie mam co czytać. Córka mnie blokuje z książkami , bo chce przeczytać to nie mogę oddać a 8 sztuk już na parapecie leży to mi mogą więcej nie wypożyczyć. :sleepy:xD
    Powiedziała, że mnie to szkoda pożyczać bo wezmę i przeczytam i znowu nie mam. Ona to się książką rozkoszuje i ma na długo. :)xDxDxD
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    xDxDxDxDxDxDxDxDxDna to nigdy nie wpadłam xDxDxDxD
     
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brywieczór:)
    Mariola to gratki awansu i okna xDxDxD
    Dziołchy jako, że od wtorku gt to dać znać kto co szuka :)
     
  10. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam Uroczyska... wpadłam zostawić Wam życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny... pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego... oraz smacznego święconego w gronie najbliższych wraz z serdecznymi wiosennymi pozdrowieniami...


    [​IMG]


     
    Anetta41 lubi to.
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mireczko bardzo dziękujemy za życzenia i również życzymy rodzinnych,spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych :)

    Kaś zobaczymy czy nam listę uaktualnią na razie neonowych itemów :)

    Dzieńdoberek Uroczyska :)
     
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mireczko serdecznie dziękuję i Tobie również spokojnych i zdrowych Świąt, spędzonych w rodzinnym gronie :)

    Beciu podobno ma być ta sama lista co ostatnio :)
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    łeeeeeeeeeee dziadrygi :( czyli skupię się na neonówkach ni ma wyjścia coś trzeba szukać :p
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    nałóg jest nałóg ;)
    Wesołych Wam życzę przy okazji :)
     
    Anetta41 lubi to.
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Co racja to racja :) Ale ja tam lubię swój nałóg i mimo wszystko coś tam poszukam :)
    Dziękujemy i wzajemnie Czerwoniutka :)

    Beciu mam owcę neonową na zbyciu , chcesz?
    zaszalałam i kupiłam płetwonurki i mam róż boberki :) Za to się spłukałam i bidna jestem :cry::p
     
    Ostatnie edytowanie: 26 marca 2016
    BA_Czerwona i Anetta41 lubią to.
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasiu bo ci przyleję, czemu nie mówiłaś, że potrzebujesz róż bobrów-.-8)-.-

    Owcę pewnie, że kcę :p ty czegoś szukasz ?
     
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ale masz różowe boberki. :pxD
    Witam Nałogi.
    Mireczko dzięki za życzenia i również życzymy Tobie Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt.
    I dla wszystkich Uroczych pań i panów.
    [​IMG]
    Właśnie upiekł mi się chlebuś -pachnie w całym domu. Jeszcze tylko Święconkę uszykować i finito.
    A my dzisiaj mamy dodatkowe święto, dziewczę moje starsze kończy 28 lat. xD
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum


    Mariolu uściskaj dziewczę od czterdziestek i życz jej samych sukcesów na przyszłe lata :) czy w pracy czy też w miłości bo wszędzie się przydadzą ( te sukcesy mam na myśli :p)

    Daj tego chleba, ja kcę swojski a nie piekę :cry:miałam piec pierożki, takie malusie z kaszą ale czas mi ktoś ukradł :cry:
     
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Beciu ja dawno mogłam mieć, ale wiesz, że ja sknera i czekałam aż tansze będą :p Owca zapisana i poleci :) A ja to będzę szukać jak zawsze "niewiemczegochcę" :p Pewnie popoluję na jakiś unikat, marzy mi się palma sercowa :) Kończę zbieranie jabłonek xxl na całą łąkę- brak mi tylko 19szt i teraz chcę uzbierać pachnących na całą łąkę, ale pewnie sporo gt mi to zajmie :p

    Mariolu życzenia dla córy, piękny wiek :)
    Ja jaja wczoraj pomalowałam , ze święconką mama właśnie poszła, z grubsza poszykowane , więc jest dobrze :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 marca 2016
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kasiu sknerostwo czasami potrzebne a mi trzy bobry niekoniecznie ;)
    Idę poczytam dynamiczny może jakieś neony wyłapie. U mnie mozna powiedzieć już Świeta. Pogoda dzisiaj nie bardzo bo od południa pada ale chociaż nie jest już tak zimno wieczorem. Jutro przydało by się słoneczko :)

    WESOŁEGO ALLELUJA UROCZYSKA ...

    [​IMG]