Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Uroczydełka :)
    Żyjecie po gt ? xD Trochę upolowałam, resztę rozdałam, żeby mieć na co polować następnym razem xD
    Urlop mam cały tydzień :p
     
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Beatko dzięki wielkie. Teraz to już mam pachnąco na farmie .:D:D:D
    A rybka do wykorzystania będzie w najbliższej przyszłości. Normalnie już mi się kce. :eek:xD
    Kasiu, ale Ci dobrze. Kurcze też sobie muszę urlopa zafasolić tylko nie wiem kiedy. Może w piątek. :pxDxD
    To teraz po kawusi i w papiórki. :)
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]xD
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    [​IMG]
    To ja biorę z tacą i też udaję się obrabiać te przebrzydłe faktury ;) nie wyspałam się :oops: już drugi dzień:cry: zimno u nas strasznie i kocicę tę przygłaskaną wzięłam na spanie do domu i śpię jak zająć pod miedzą bo boję się, że gdzieś polezie i mi kąt z kuwetą pomyli -.-

    Witaski Uroczska :)
    Ja też Kasiu upolowałam sporo, jestem zadowolona....nawet baaaardzo :D Co tam planujesz robić na urlopie ?
     
  4. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    Ja nie upolowałam nic bo nie miałam czasu, szukałam czarnego bzu ale był nieosiągalny, dla mnie albo oferty już nieaktualne, może następnym razem, za krótki był.
    Ja też niewyspana bo w papierach siedzę , a i w łóżku mam teraz zwierzyniec, bo u nas zimno i moja sunia Sońka śpi z nami w łóżku bo ją tak mój ślubny nauczył i teraz nijak nie mogę jej wyrzucić, kocur w nogach, dobrze że chociaż kocica z córką :D
     
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ewa ładnie to Twoje łóżko wygląda. :pxDxD
    No i po pierwszych łowach. Widzę wyraźnie , że u mnie licho z piórkami. Więc jak już to piórka poproszę. :)
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry kochani :) U mnie też piórka kiepsko.
    Ewciu no szkoda, że nie mówiłaś, bo u mnie bzów od groma, nawet xxl. Ale zapisałam to na gt podrzucę. :)
    Beciu robię zawzięcie wydmuszki, jedną turę zrobiłam, jeszcze kilka zostało :)
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    dawaj zdjęcia a nie się opitalasz. :D
     
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na razie skończyłam takie :
    [​IMG]
    teraz robię wzorki kwiatowe :)
     
    malgosia355 i MOD_DaMa lubią to.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    he he to trochę ciasnawo na tym łóżku ale chociaż ciepło jak sie wszyscy poprzytulacie :pxDxD
    Kasiu cudne te twoje jajca:inlove::inlove::inlove:
     
  10. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Matko jedyna , ale cudne. o_O
    Kasiu to na handel czy dla siebie. Jak na handel to dostaniesz adres na jedno jajco. :)xD
     
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję dziewczyny. Pierwszy raz wydmuszki robię.
    Mariola to jaki problem? Rzucaj adresem xD
     
  12. jooy69

    jooy69 Książę forum

    O jakie śliczniusie, jaki lakier dałaś, porcelanowy to chyba nie bo trzeba go wypalać ( ale efekt jak przy porcelanowym), ja chciałam sobie gałki do szafek zrobić niby porcelanowe, ale nie da rady bo mi się plastik w piekarniku rozpuści ;):)
    No w łóżku mamy wesoło :)

    Kasiu pomyliło mi się, to czarnej wierzby szukałam, bez to i ja mam xxl a wierzba mnie ominęła jakoś ..ale dzięki za dobre serducho :)
     
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry kochani :)
    Dziękuję dziewczyny :)
    Ewciu ten lakier to Triple Thrick, dobry jest też Flugger 70, a nawet budowlany altax , trzeba tylko więcej warstw kłaść i między warstwami porządnie szlifować drobnym papierem. :)
     
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Wojtek gdzieś nam się zakopał cy co? Nie wiem czy mu pierze słać:sleepy:
    Kasiu, bo napiszę.:eek::p
     
  15. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    A Wojtula to w ogóle gra? o_O Ja myślałam, że tylko czasem do nas zagląda :)
    Becia też chce kupić , więc jaki problem ;)
    A żeby nie było, to w trakcie pracy tak to wygląda. To połowa drogi do końca
    http://iv.pl/images/62458906838221719041.jpg

    Beciu przez Ciebie skusiłam się na ts na farmie pięć xxl wyszło, zimorodki 2x, pomar. gęsi i pomar. bobry, na wyspie achacha, grejfrut, baobab x2, goja xxl i kiwi xxl więc nie jest źle :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 stycznia 2016
  16. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Dzień dobry ja tu pierwszy raz ale przyszłam popodziwiać Kasi jajca piękne masz zdolności kobieto :) ja ostatnio robiłam sobie szafki z paczek na jabłka zrobiła bym sobie jeszcze duże szafki ale paczek już nie dają...
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Całuski z rana Uroczyska :D

    Kasiu ale TS-y ci dobrze obrodziły, gratulacje :) dla mnie taki wynik to byłaby rewelacja...zazdraszczam grejfruta :) ja właśnie postawiłam bum-bumy bo zapomniałam ...no jak mogłam :cry:
    Piórka dzisiaj wypadły ładnie ukręciłam 8 najlepszych przynęt i połowiłam nawet fajnie, prawie wszystko już mam :D teraz jeszcze pewnie dodatkowe itemy trzeba brać tylko które ????
    Witaj nieznajoma Małgosiu ??? :D dawaj zdjęcia, my tu bardzo lubimy podziwiać piękne robótki takich zdolniach :)
     
  18. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum


    Witaj czarodziejko :) jaka tam nie znajoma jestem tu już długo chociaż u was pierwszy raz hihihihihi jak lubicie zdjęcia to wrzucę ale wieczorkiem bo teraz to muszę obiad zrobić i do pracy się zbierać :)
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    lubimy baaaardzo lubimy :)
     
  20. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    Ja tak szybko, jak można to poproszę te błyszczyki (bo strasznie marnie lecą) na zmianę z piórkami, a z punktami u mnie słabo tylko troszkę ponad 200, czarno to widzę :(
    Wpadnę wieczorem, pa :)

    Przed chwilą ukręciłam luksusowe dwie i dwa razy był morlin, no i wynik się podwoił prawie, i teraz nie wiem czy nie lepiej luksusowe zamiast premium.