Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    nooooooooooo kobieto gdzie się podział twój zmysł przewidywania ;) tyle przyszłych niedoszłych pieniążków wywaliłaś :cry:

    Dzieńdobry słoneczne :)wrrrr...wnerwia m,nie ta spacja trzeba lapka rozkręcić bo tak się nie da -.-

    Idę kawę nastawię, muszę się szybko obudzićbomiałam dzisiaj taki wredny sen, że szok...:cry::cry::cry::cry::cry:
     
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Dawaj Beatka tę kawę. A spacja Ci konieczna bo zadyszki dostaniemy przy czytaniu.
    Kosiane dziewczyny jesteście.:inlove::inlove::inlove::D
    To ja coś do kawy[​IMG]:p
     
  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Beciu daj mi trochę słońca, bo u mnie ostatnio tylko mgły i mgły, no zgubić się można :eek:
    Mariolu luknij dokładnie co jeszcze Ci trzeba, może coś na wyspę ?
    Wreszcie znalazłam czas i maluję sobie herbaciarki, chyba sklep otworzę, bo zbiera mi się tego,a ja już nałogowo robię :p
     
  4. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Mariolka ja też Ci rzucę, tego nigdy za wiela :)
    Chętnie dałabym Wam trochę słoneczka, bo wiem jakie paskudne i przygnębiające są te mgły, u nas za to chłodno i przymrozi w nocy łapią.

    Ale pyszności, to ja się częstuję mnnhym, no sorry wiem z pełną buzią się nie mówi ale nie mogłam się oprzeć :p:oops:
     
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    A u nas słoneczko cały tydzień już, tylko że ja go bzika widzę. :sleepy: Muszę sobie urlopa zapodać. :)
    poszukałam po zadaniach i.... brakuje:
    drzewko grejfrutowe
    jałowiec
    rokitnik (już mam obiecany od nałogów.:D)
    czarna wierzba
    Pustynny miraż
    jakieś itemy na 2 pola.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2015
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewa masz ty szczęście żeś wszystkiego nie wszamała bo już ze ścierką leciałam odpędzać jak muchę ;)xDxDxDxD
    [​IMG] Mariola tak mi słodko, że trzeba czarnuszką popić :p


    Dziewczyny chyba coś niedobrze ze mną...siedzę już 5 minut i gapię się na Mariolowe ciastka :cry::cry::cry:

    Ewa ty coś potrzebujesz??? Kasiu a ty czego szukasz????
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2015
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Może Ci cukier opadł. :pxDxD
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    taaaaaaaa tylko, że nic nie mam tylko cukier w cukierniczce :cry:ale mam kakao i margarynę, chyba zrobię szybką czekoladę :p

    Mariola cukrowe i druciak wysłane :)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2015
  9. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mariola drzewka wysłane. A itemki to wsio ryba jakie? bo chyba w codziennych prezentach można coś słać.
    Reszta z Twojej listy słać się nie da.
    Beciu zimorodki też muszą poczekać :cry:
    A ja jak zwykle szukam nie wiem czego :p Biorę kawę i lecę w balon xD
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Lecem za tobą :D

    ______________________________--

    a cóż to wszyscy balonem latają ???? eeeeeeee wyłazić bo choroby lokomocyjnej dostaniecie :p-.-xDxDxD

    Naszabrowałam co chciałam ale jakiś niedobry ten mój balon jakiejś specjalnej okazji nie wyhaczyłam:(
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2015
  11. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Mariolka cukierkowe poleciało, uff zdążyłam...wczoraj miałam awarię kompa i dziś chyba znów chwasty na polu :)
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewa ty coś potrzebujesz ???? gadaj mi tu szybko bo eventa się skończy :)



    Dziem dobry w ten pochmurny dzień :) słonko słonko i po słonku, przyznać się kto mi go zajumał -.-
     
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Beatka dzięki, ale chyba nic co można by przesyłać, brak mi jakiś itemów ale nie miałam absolutnie tym razem czasu nawet do balona zajrzeć, pobuszuje następnym razem :)

    Z drzew to mi brak wierzby i jałowca i grejpfruta na baha, ale to nowości, zwierzaki mam wszystkie :)

    Becia ja zaoferowałam słońce dziewczynkom w środę ale tylko troszeczkę, a ono sobie od wczoraj w całości do nich poszło :cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2015
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewa jakich itemów, pisz tu szybciutko może mam.
     
  15. jooy69

    jooy69 Książę forum

    ciepłe źródła, alpejska czekolada, kocham Szwajcarię, ciasto trampolina, kolacja dla trojga...same trudne do zdobycia, ale to nie są Miecie, nie muszę ich mieć, wiec nie szukaj na siłę :)
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ciepłe źródła poleciały idę pozaglądam za resztą...reszty nie mam :(
     
  17. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Becia bardzo Ci dziękuję za źródła, sprawiłaś mi ogromną przyjemność i nic więcej już nie potrzeba, radość trzeba sobie dozować, żeby na dłużej starczyło. Dzięki Słoneczko :)

    Pnącze odpalone :)
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Cieszę się bardzo, że się przydało szkoda, że nie napisałaś wcześniej to może bym w balonie coś znalazła. Reszty poszukamy następnym razem bo dzisiaj to już papiery się drą nie chcą dłużej czekać ;)
     
  19. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Becia ale naprawdę to nic pilnego ja też sobie szukam i coś tam zawsze wpadnie, teraz nie miałam czasu, nawet chwaściory sobie wyhodowałam, ale do końca tygodnia się chyba ogarnę i za pieski się wezmę, a w balonie to ciężko , bo bardzo mało ofert jest na to i zaraz nieaktualne, przynajmniej w moim. Papatki i miłego obcowania z papierami :)
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wiem wiem Ewa, że się "nie pali" ale jak za swoim szukam to i za twoim mogę przy okazji popatrzeć :) dobrego handelku :)