Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Zobaczy się Beatko co się uda. Mam zagrody i sadzonki co najważniejsze. :)
    Proszę o wypadajki te waciki bo kaszana z nimi . -.-
     
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brywieczór :)
    Wojtula Twoja wnusia się przeraziła ile roboty na roli jej dziadek w spadku zostawi xD
    Evencik się robi, coś tam poubierane, ale wypadajek coś mało jak na razie. Sadzonki i stajenny odebrany chyba na noc postawię te jabłonki i kurniki :p
     
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    ie stawiaj, bo na razie liche.
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam z rańca :)

    Odkryłam tajemniczości i ...:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    5 x amhestia
    2 x orzesznica xl
    kaki xxl
    2 x jeże
    żaby
    kiwi
    się ja pytam gdzie moje zimorodki ???????????
     
  5. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Wpadłam na chwilkę zameldować, że event skończony : zagrody do bani, a sadzonki na wyspie całkiem nieźle - 1 amherstia, 1 jakaś xl i reszta xxl.
    Beciu no Twoje zimorodki to u mnie są, na razie je tuczę coby za bidne do Ciebie nie trafiły ;)
    Wojtula fotki jak zwykle udane, a na jesień w tym roku to nie ma co narzekać, jeszcze śnieg nie spadł więc jest ok :p We wtorek nawet parę grzybów znalazłam :)
     
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam witam i o zdrowie pytam...:D

    Jakoś się dzisiaj szybko wyspałam :D kawka zaparzona z Wojtulowymi zdjęciami będzie jeszcze lepiej smakowała :)
    Kaś pilnuj dobrze te przebrzydłe ptaszyska bo ponoć wyrywne bardzo i jak ci uciekną to...:cry::cry::cry: a grzybki u mnie też jeszcze są ale już mało, wczoraj jak rozwoziłam wieńce to wstąpiliśmy do lasu i na sosik jeszcze będzie :p

    Słoneczka wszystkim dzisiaj życzę :)
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. Słoneczka u nas mnóstwo było.Tyle że coraz więcej grobów trzeba obejść. :oops:
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    To prawda Mariolu coraz dłużej schodzi na tych cmentarzach :cry:dzisiaj od 11.00 do 17.00 z pół godzinną przerwą. Zmarzłam okrutnie, jak wychodziłam z domu było słonecznie i ciepło więc nie wzięłam czapki i łepetyna prawie mi zamarzła :cry:
     
  10. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    myszulka lubi to.
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. Kurna olek. normalnie mnie zawalili papierzyskami. :sleepy:
    Ja jeszcze proszę o pajęczy jedwab. :(
     
  12. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Uroczydełka :)

    No wyłaźcie z Tych kątów :)

    Wojtek fajna ta jesień ale ja też wolę bardziej żółtą :) A Ty widzę w jakiejś koziej Wólce byłeś;):p

    Kawa
    [​IMG] [​IMG]
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wylazłam :p

    Kurcze wczoraj DP zlał klawiaturę słodką nalewką i spacja źle działa wrrr......

    dużo ci brakuje?

    Idę oglądać Wojtulowe zdjęcia :)
     
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    [​IMG] dzięki:pxD
    Zdobyłam co się dało. Pajęczycy starczyło na 3 pudełka. Ostatniego itemu sie nie da . Mam 52 wacioki a potrzeba 120. Jeden zbiór zawalił sprawę. Ale i tak jestem zadowolona.
    Myślę:sleepy:
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kurczątko to niby nie dużo a jednak dużo...szkoda ale najlepsze zgarnęłaś nie jest źle :)

    Ja posiałam przed chwilą tego nowego grzyba co krótko rośnie i chyba pnącze mi przestało działać bo rosło 35 minut a teraz 39 i musiałam dać gówienko, do pozbierania i zasiania mam minutę ciekawe czy zdążę :D
     
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Zdążyłaś?
     
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry:)
    Remont kuchni zrobiony, posprzątane tylko na meble czekam:)
    Dobrze, że się ogarnęłam bo od jutra gt:)
    Beciu jak się da to ptasiory rzucę, a Ty Mariola co jeszcze potrzebujesz? Ewcia a Tobie co?
     
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Nie mam cukrowego i druciaka. Ale może w balonie wyhaczę. A zimorodków pewnie nie bedzie można wysyłać bo to takie nowiuśkie.:p Kasiu gratuluję końca remontu. Nowe meble-o, no- burżuj. :pxD
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    yhym, odpaliłam kombajna nie było wyjścia recznie chyba bym nie zdążyła ;) :D
    Z tego co widzę chyba nie da rady :( buuuuu......:cry:

    Jak już zamontujesz meble zrób zdjęcia i daj popatrzeć :)
    Cukrowe mam dla ciebie i druciaka też :D
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry:)
    Mariola też mam drzewka to dam , najwyżej sobie na coś wymienisz :)
    Beciu, zdjęcie powinnam robić przed wymianą mebli, bo to jeszcze z czasów kartkowychxD O chorobcia, mogłam je potrzymać jeszcze trochę i jako antyki by poszłyo_OxD