Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Proszę Cię bardzo.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Dziabniemy taką porządniejszą.xD:p Do Wojtka zdjądek taka superaśna.
    Wczoraj nie miałam czasu na dogłębne przejrzenie a takie po łepkach to się nie liczy. :)
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    osz ty jaki wypas dzisiaj :D
    [​IMG]

    biorę tą i też zasiadam do zdjęć :0

    Jakbyście chciały odblokować drugą dynię to krzyczy o 10 florenów (jakiś błąd) ale jak je macie to śmiało klikajcie plusik i tak ich nie pobierze. jak nie macie tych 10 florków to trzeba czekać na naprawę błędu.
     
  3. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Kaś gratki :)

    Dziewczynki dzięki za kawę :) mykam bo się nie wyrabiam:(

    Miłego dnia :)
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ewa to się wyrób :pxDxD
    No przecież w biegu kawy sie nie da.o_OxDxD
     
  5. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Da da , ja tak zawsze :)
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki dziewczyny :) Teraz będzie łatwiej, bo między lvl tylko 25mln pd trzeba. Normalnie nie wierzyłam , że dożyję setki xD

    A dziś kawa to taka z kulturna no, ą-ę, aż się przebrać pójdę, bo w dresie nie wypada pić ;)
    [​IMG]
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    naprawili dynie. Już otwiera.
     
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Mariola gratki :)
    Rano troszkę się wkurzyłam, bo za diabła nie dało się zalogować. Chyba coś poważnego było, bo przez innokrajowe strony też nie szło.
    Działkę skopałam, kończę przygotowania do malowania, w sumie drobne szpachlowanie zostało i jutro pomaluję i chyba będzie z bani. Normalnie już padam na twarz i wcale się nie dziwię, że budowlańcy tyle sobie liczą za robotę :p
     
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. [​IMG]
    Dzięki Kasiu. Zapracowane dziewczę z Ciebie okrutnie. Siednij sobie na kawusię. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  10. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam Uroczydełka :)
    Kasia to przecież już z górki i z remontem i z 101 lvl, z lewelem szczególnie:pxD, ale kto da rade jak nie my, "stare" wyjadacze.

    Mariolka dzięki za kawę biorę tę [​IMG]
    .

    Dzisiaj tez coś blokuje farmę, co jakiś czas trzeba się przelogowywać, a mnie wywaliło we wtorek po północy i nie mogłam wejść to pewnie tak jak u Beatki był jakiś problem.
     
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Po północy to się śpi. :pxDxDxD
     
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)
    Ewciu to była jakaś grubsza sprawa , bo wczoraj od rana nikt nie mógł się zalogować, czekam na rekompensatę za te straty moralne :p
    Małż się zlitował nad moją ciężką dolą remontowca i na jutro wziął wolne to mi pomoże;)
    Żeby było mało to mnie grypsko łapie:cry:ostatnio na każdym urlopie choruję , chyba to znak, żeby na urlopy nie chodzić :p
     
  13. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Cześć uroczydełka :)

    Tak zdziwiła się moja wnusia na wieść że dziadek gra w jakąś Farmeramę :D :D

    [​IMG]
     
    chrumcia91 lubi to.
  14. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Przecież ja śpię, ale ile można, szkoda życia:pxDxD

    Kasiu dobry ten twój Małż :)

    Wojtek, to nie zdziwienie że grasz, ale natychmiastowa chęć pomocy Dziadkowi :)
     
  15. 2qwa

    2qwa Czeladnik forum

    Witam Urocze. Wojtek Twoja wnusia tak zareagowała na totalną porażkę BP.
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola czyżbyś miała farmę założoną przez portal wp.pl ????

    Witam Uroczyska :)

    Jak dobrze, że ja założyłam na farmerama.com dzięki temu omijają mnie takie hocki - klocki jakie teraz są i strasznie szkoda mi ludzi co nie mogą się zalogować bo w tej sytuacji wiem jak sama bym się czuła :(
     
  17. 2qwa

    2qwa Czeladnik forum

    A skąd ja mogłam wiedzieć na czym zakładam. Przecie ja księgowa a nie informatyk. Teraz już wiem :oops:
    A co do informatyków to jakiś straszny zdolniacha był co jednym kliknięciem załadował tyle ludzi w bambuko. Pewnie premie dostanie bo tyle nowych kont co powstało:eek:8)
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jak skąd mogłaś wiedzieć przecież musiałaś wejść w gry na wp i tam na farmeramie konto zakładać. Ja zakładam konto na grach zawsze bezpośrednio bo posrednik jak sie "zesra" to zawsze takie smorody wychodzą :(
     
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Beatko nigdzie nie wchodziłam. W googlach tak jakoś samo se wybrało. Ale teraz mam przez bigpoint.:pxDxD
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ooooooo przerobili ??? czyli, że współpraca z wp.pl coś się posypała pewnie jak zwykle chodzi o kasę...
    Zdążysz jeszcze zrobić event ? chcesz wypadajkę jutro czy słoik z dżemorem?