Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry kochani :)
    Normalnie wszystko w locie, zgłupieli tyle roboty dawać , żeby na neta czasu nie było 8):p
    Evencik pomalutku, tylko flagi i szaliki dozbierać :)
     
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj Kasiu. No świat nie widział, przecież event jest to powinni zrozumieć. :):p
    No ja mam luza , robię lewiznę i faremki cyk. Tylko długo rosną i nuda trochę. Dobrze że kino od czasu do czasu działa to jest co obejrzeć. :pxDxDxD
     
  3. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski Dziewczynki :)

    Oj nie mogę się jakoś obrobić,za oknem deszcz i szaruga a kawa jakoś mi nie wchodzi chyba chora będę.

    Marioka czy to Ty się tak ręcznie narobiłaś ;)czy znów razem z Beatką:p
    Kofane jesteście:inlove::inlove::inlove:
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj Ewa. :)
    E tam ręcznie, ekspres jeszcze był nastawiony. Zdążyłam na ostatnie minuty. :pxD
    U nas dzisiaj też ciapowata pogoda. Miałam do ZUSa lecieć ze zwolnieniem pracownika, ale do jutra odłoże tą przyjemność. Może się wyciapcia.:)

    Witajcie Farmerzy!

    Zapraszamy Was na mini event: Baby Boom.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Piątek 23.10.2015, godz. 18:00

    [​IMG]
    Sobota 24.10.2015, godz. 18:00


    No to w sobotę robimy blondyny.
     
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski :)

    Widziałam Mariola tego baby booma -.-:cry:teraz to niech oni sobie w buty włożą >:(Zawiozłam mamę na badanie oczu i wróciłam do domu co mam tam na korytarzu czekać...szaliki same się nie pozbierają :p jeszcze do tego takie dobrości znalazłam:p
    [​IMG]

    Kurcze siedzę i konsumię sobie to wirtualne śniadanko i czuję, że coś mi dziwnie pachnie???? i co ?to to prawdziste się sfajczyło...
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Hej Beciu. No ja czekałam do ostatka, bo naród pisał że pewnie będzie BB. Zawsze to zdziebko oszczędności dla wstepnego gracza. :p;)
    A tym sfajczeniem żarełka przypominasz mi starsze dziecię-wypisz wymaluj też lubi jadać przypalone.:pxDxD
     
    chrumcia91 lubi to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień dybry :D

    Evencior skończony, pancerniki grasują po farmie xDxDxD Jak tam wam idzie, daleko do końca ?
    Przypominam, że dzisiaj od 14.00 pełnia na nowym polu.
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Beatko ( a kawa gdzie?) gratuluje pancerników. Mnie flag brakuje od ciorta. Szalików już jest wystarczająco, teraz o flagi proszę. dzisiaj kończę roślinki, jeszcze 2 pola za 2 godz bawełna do zebrania. No i blondyny ale to się zrobi jutro. :)
     
  9. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)
    ja tez czekam na BB, bo ani jednej białej ni brązowej nie mam , nie wiem chyba mi ktoś z obory je powyprowadzał ;):)
    A szaliki i flagi tez brakujące.
    Beatka gratki :)

    Papatki :)
     
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wpadam szybciutko powiedzieć dziendobrywieczór :)
    Gratki kto skończył event, ja też skończyłam.
    Lecę dalej do roboty bo jutro remanent roczny mamy to wiecie jaki jest bałagan :p
     
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Nie wiecie. U mnie remanent roczny to wydruk z komputera i szlus. :)xD
     
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)
    Ale Ci dobrze. U mnie liczenie to pikuś, bo sporo osób więc policzyc na skanery wczytać to jakieś trzy godzinki. Tylko potem zrzucanie na kompa sporo trwa. No ale jak się ma prawie półtora tysiąca indeksów to tak jest.:p
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Niedzielne dzień dobry :)

    Miałam jechać na grzybki ale tak się wczoraj złaziłam, że noga zastrajkowała i męża musiała jechać sama :( Piękny dzień się dzisiaj zapowiada, słonko przygrzewa aż mi szkoda...

    Miłego dnia Uroczyska :)
     
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski :)
    Beciu kuruj nóżkę i szoruj do lasu póki pogoda ładna. Ja się we wtorek wybieram i mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo jak na razie to pada, ale calkiem ciepło.
    Dziś ruszyłam zadek jedynie na głosowanko, potem chwila malowania i klejenia a teraz film i pifko :p
     
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze i Uroczego, bo widzę że się światło świeci to pewnikiem niedługo zdjątka będą. :pxDEvent na finiszu. Za 2 godz zbieram i ..... koniec. Brakuje tylko 49 flag to już spokojnie wypadnie. :D
    Przy okazji byk ognisty mi się trafił i pnącze zrobione. :DxD
     
  16. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Bry wieczór :)
    Ja dziś łaziłam meble kuchenne oglądałam, bo czas wymienić, a nie cierpię łażenia po sklepach -.- Na szczęście wybrałam i więcej łazić nie muszę :p No i małż całymi dniami w pracy więc malowanie mi zostało :sleepy: Normalnie fajnie mieć urlop :p
    Ale na grzybki jutro skoczę, to się zrelaksuję i sił na remont nabioręxD

    ps. mój cel gry osiągnięty lvl 100 xD
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2015
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam uroczyska :)

    Miałam wczoraj dzień wyjęty z życiorysu, załatwiałam sprawy można tak określić "urzędowe" w wielkim mieście Lublinie. Wszystko by było sprawnie i szybko tylko pani "zapomniała" mnie poinformować ( wcześniej wszystko uzgodnione telefonicznie) o pewnych dodatkowych wymaganych i koniecznych do wypełnienia druczkach do których okazały się potrzebne papiery, których nie wzięłam >:(>:(>:(>:(>:(>:( zamiast pół godziny trwało to 5 godzin ale załatwiłam i myślałam, że ze szczęścia padnę na koniec:cry:xD:cry:
     
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Kasiu gratulacje wielgaśne. [​IMG]
    Aż się z wrażenia zapomniałam przywitać i podeptalam Beatkę która jednak padła u mych stóp:pxD
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    noooooooooo ale jak szybko wstała xDxDxDxD:p
    Dawaj kawę xD