Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Teraz to już leżę ( nie podnosić )xDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
  2. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Chodź....

    Becia wstawaj i chodź z nami :)

    O pancerniki dają....
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    o matko i córko faktycznie, nooooooooooooo orka mnie czeka ale marudzić nie będę :D
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Nie ogarniam tego zbytnio. Okaże się w praniu. Ale o wypadajki to już proszę bo z tym u mnie zawsze krucho.
     
  5. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Witajcie uroczydełka :)
    W ten weekend roweru nie tknąłem co nie znaczy że fotek nie ma :D
    Brałem udział w wycieczce autokarowej do Berlina przez Joachimsthal i Rudersdorf :) tym razem z żoną :) więc zdjęcia były z dwóch aparatów robione :D Oto pierwsza część :D

    https://plus.google.com/photos/1164...ms/6207088627508867873?authkey=CIas-KGroejXXg

    Drugi album :)

    https://plus.google.com/photos/1164...ms/6207370580152466401?authkey=CJ_Pj-fhmtOfUA

    a w trzecim albumie Festiwal Światła w Berlinie :)

    https://plus.google.com/photos/1164...s/6207373443061740209?authkey=CNa5idzy0KW2wAE
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2015
  6. jooy69

    jooy69 Książę forum

    No zaraz mnie trafi , niby coś tam net łapie, ale ani na farmę wleźć nie mogę ani Wojtkowych relacji zobaczyć tez nie, masakra jakaś, a tu trzeba coś długiego zasiać na noc i Zonk, dobranoc :)
     
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mam nadzieję, że ci się udało pozasiewać te hektary, widziałam przez płot ( a właściwie słyszałam bo ciemno juz było ), że traktoror jakoś odpaliłaś ;) :)
    Wczoraj była piekna pogoda ale nie miałam jak z niej skorzystać bo roboty miałam dużo, dzisiaj szaro i deszcz pada :( kawa nawet jakoś mi nie smakuje...idę pooglądać Wojtkowe zdjęcia :)
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Dzień Dobry. Witam Urocze. Wojtkowe zdjęcia mówisz..:p hmmm dawno obejrzanexDxD
    U nas nie pada to mi kawa smakuje. :D
    Dzisiaj mnie tańce czekają więc trzeba w pracy dobrze odpocząć. [​IMG]:pxD
     
  9. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam.
    Becia odpaliłam jakoś cudem, ale nie zdążyłam powysyłać prezentów wszystkich a zaraz potem net padł i rano już się wejść nie dało, dzisiaj kupiłam nowy router ale nie chce go zalogować jakiś błąd 020 mi wyskakuje i nawet dział techniczny nie pomógł, a sowicie biorą 2,44 za min. gadałam 10 min i powiedzieli że nie wiedzą co to. Zwykły konsultant wpadł że to sterowniki stare trzeba pousuwać, ale ja ich znaleźć nie mogę i tyle na dziś. Pola od wczoraj posiadam ale eventu zacząć nie mogłam i dziobaki się chyba pójdą paść na łąkę
    Dobrze że chociaż na forum z telefonu mogę sobie wejść u ludzi robota aż furczy. Dobranoc.
     
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Uroczydełka :)
    Ja się jakoś ogarnąć nie mogę, przybija mnie ta pogoda, buro, szaro i cały dzień mgła, masakra. Mam zaczęte jakieś pudełka z pchlego targu, ale rozbabrałam i leżą, czekają na wenę :p
    Wojtulowe zdjęcia sobie do kawki popołudniowej zostawię :)
    Ewciu bidulko masz się z tym netem, szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo bym Ci małża pożyczyła, on kumaty w te komputerowe sprawy, w końcu musi po mnie naprawiać :pxD
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzień doberek :)

    U mnie event idzie sprawnie :D pancerniki coraz bliżej. Napiszcie co wam wysyłac flagi czy te cosie co je trzeba zbierać.
     
  12. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witam :)

    No moje dziecko jest Wielkie, komputerowcy nie pomogli a ona ( jak oczywiście przydusiłam, bo ona nie da rady...aha )o drugiej w nocy miałam internet, powchodziła przez jakieś bramki, coś pozmieniała i działa, a mnie sprzedawca komputerowiec powiedział że sama zamontuje bez problemu, no i racja ja zamontowałam, przeszłam te wszystkie ustawienia, ale na koniec sobie błąd 020 wyskakiwał.
    No ale już mam i hasam po polu :)
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    To się cieszę jeszcze jak najbardziej zdążysz chapnąć te pancerniki :D
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2015
  14. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Becia dzięki :inlove:

    No mus chapnąć.

    Dziewczynki czy ja dobrze kombinuje, czy te nagrody można w dowolnej kolejności ściągać, czyli ze najpierw mogę pancerniki ?
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2015
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewa żeby wziąć pancerniki muszisz zapalić wszystkie światełka a wtedy to i reszta automatycznie wpadnie.
     
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Prawdę gadasz kobieto. Trzeba wszystkie zrobić. :)
    Ewa dobrze, że są dzieci zawsze to jakaś pomoc. :D:DxD

    Witam urocze. Melduję obecność chociaż najpierw musiałam Vaty porobić i zameldować ile kto musi wspomóc nasz budżet. :);)
    Beatko, u mnie może te cosiki. Flagi zobaczy się później. :)
    No i proszę o odbiór punktów. :pxDxD
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Jezdem, musiałam na ten deszcz wyjść...no nie mają ci ludzie serca i w taką pogodę coś ode mnie chcą -.-

    Słucham co "znawcy" mówią o wczorajszej debacie ... rozum i uszy mi puchną...
     
  18. jooy69

    jooy69 Książę forum

    No to się zapaliłam do tych pancerników i na skróty chciałam, tak to jak człeku neta pozbawią to i głupi się robi:pxD
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    do pancernikow trzeba zapalić wszystkie ;) a po drodze dostaniesz wszystkie nagrody ;)
     
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Beatko, to nie słuchaj i będzie jak było. Zrozumiałam tylko że obiecują że nadal będą obiecywać. :)Ewa, od braku interneta to nie głupi tylko niedoinformowany. :):p
    witaj chrumcia, właśnie Cię rozdraździłam w kuchni. xDxDxD=====================================================
    No i chyba zadeptałam do imentu. :sleepy:-.-
    Wstawać śpiochy. [​IMG]:) zapraszam
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]xD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2015
    chrumcia91 lubi to.