Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wojtula :D nu nu nu ( grozi paluszkiem) jak tak można pozostawić nas bez słowa chociaż od czasu do czasu -.-

    Mariola ptaszysko doleciało, dzięks :)

    Zasiadam do oglądania, akurat z popołudniową kawką siadłam.
     
  2. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

  3. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wojtula, nareszcie się zguba znalazła :inlove::inlove::inlove:
    Wcale się nie dziwię, że Cię na tyle wcięło, skoro tyle imprezowałeś:pxD
    Fotki zostawię na jutrzejsze popołudnie, będzie do kawki jak znalazł :)
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze i odnalezionego Uroczego.
    Wojtuś, a dlaczego miała Cię wygonić? Przecież Ty sam tak często z domu wychodzisz?!!!o_O;):pxDxDxD
    [​IMG] Bardzo ładny krój. U nas takich nie widziałam. :sleepy:xDxDxD
     
  5. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :) Dziubaski :)

    Haaaaaaaa, leżę xDxDxDxD

    Mariolka robię, tylko z poślizgiem mi wyszło, bo mam zakręcone dni troszku, dzięki za pamięć :inlove::inlove:

    Wojtek, no Twoja żona to wyrozumiała, nie wiem czy ja bym tak mogła, a raczej czy mój mąż by mógł:pxD witaj Zgubo :)
    I mnie wyślijcie dziewczynki tego linka, bo ostatnio same mi się zakładki zdezaktualizowały i część się nie otwiera, i blog Wojtka tez nie ...
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze i Uroczy. :)[​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]xD
     
  7. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witajcie Uroczydełka :)

    Mariolka chętnie wypiję z Tobą kawę, ale czuje że dziś to nawet kawa nie pomoże :) już od samego rana grzeje słoneczko, a tam u mnie w wybrukowanym rynku będzie cieplutko, szczególnie po południu :)
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Cześć i czołem dziewczyny :)
    Ewa a czegoś takiego wam nie montują?
    [​IMG]

    U nas na rynku jest fajna fontanna można nogi zamoczyć i nie tylko :p za tydzień otwierają wyremontowany park i też będzie dużoooo wody w różnej postaci. Fajnie bo dzieciaki będą miały ubaw w te upały.

    Jak tam dziewczyny event, co wam wyszło bo mi 3 bobry, zółta mleczarnia i myszy >:(
    :cry::cry:
     
  9. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Becia ja mam kurtynę tylko trochę brzydszą i fontannę mam po remoncie, ale przecież nie mogę cały dzień siedzieć z nogami w fontannie, a kto w sklepie będzieo_O chociaż pewnie niektórzy woleliby samoobsługę:pxD

    Mnie nic nie wyszło bo nie mam tsów, event w powijakach a ja do pracy pędzę, pa dziewczynki
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewa ale co dwie godzinki chociaż przeleć się w tę i z powrotem :p albo wanienka z zimną wodą i nogi chlup w chwili jak klientów nie ma :p
    Oj nie chciałabym tego sklepu oglądać po paru godzinach samoobsługi...
     
  11. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Chyba nie:pxD
    Teraz siedzę sobie przy wiatraku .....na razie znośnie, tylko się nudzę....muszę poprosić kogoś żeby mi coś tam wgrał żeby mi farma chodziła:)
     
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Event zdecydowanie za krótki. Z drzew na wyspie mam cedrata reszta lipa . Jeszcze na zwykłym polu 5 posadzonych .Ostatnich róż nie mogłam zebrać bo się kwiatki władowały i tak do tej pory się kręcą. Co się dało to zrobiłam. :)
    Jadę do domku, zobaczę czy u mnie też tak ciepło. Na wszelki wypadek zdejmuje polarek z plecków. :pxDxDxD.
     
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Kawa
    [​IMG] [​IMG]

    I muszę się pochwalić, z dwóch tsów mam oczywiście bobry:pi uwaga.....dziobaki ...HUrrra:inlove:
    Mariolka :inlove::inlove:
    Z drzew na farmie to pinia xxl, i parę xxl ( morela , buk,czarny bez,jodła, migdał)i xl,
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lipca 2015
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Dzięki za kawusie. Gratulacje Ewa dziobaków. A mówiłam, że dziobaki będziesz miała.:pxDxDxDxDxD
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lipca 2015
  15. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Mariolka leżęxDxDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry:
    A Ty jasnowidz jakiś czy co, możesz sobie dodatkowo dorobić po pracy:p;)xD
     
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Hej Ewa. Po pracy to ja dorabiam jako pomoc domowa. Wczoraj popracowałam nad oknami, ostatnie myłam już po ćmoku, ale dziś sprawdziłam -czyściusie. :)xDxD Dziś firanki do prasowania i okna załatwione na cacy. :D:D:D
     
  17. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Mariolka ja też okna myłam tylko dwa tygodnie temu, a ostatnie w salonie w ubiegłą sobotę, jeszcze mi firanki do prasowania jedne u Młodej zostały, a ja okna to w te upały co były dwa tygodnie temu to dopiero po 20 zaczynałam i kończyłam około 23 i też czyste:pxDxD
     
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Bo to może tak trzeba, tylko człowiek nie wiedział.:sleepy:xD
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Cześć dziewczynki :)

    Wróciłam z bazarku, przytachałam 20 kilosów ogórców i trzeba toto przerobić na "ogórki po żydowsku". Co wam powiem to wam powiem....gorąc...majty mokre i cała reszta też -.- okna u mnie myte jeszcze na wiosnę i na razie nie zamierzam -.-

    Ewa gratki dziobaków :) ja właśnie skończyłam szykować farmę na jutrzejszy event, majątek wydałam na orzechy :cry:
     
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj Beatko. Oo_Oooooo Oo_Ooooo Ogóry czas zacząć. :eek::eek::eek::p

    A dlaczego Ty znowu masz mokre majty?:eek::eek::eek:Coś z Tobą niedobsze:p:pxD
    U mnie tez były wiosną myte i by tak sobie były, ale w następną sobotę mam nalot rodzinki. Młoda obchodzi 17 urodziny. Więc trochę trzeba chatkę ogarnąć coby wstydu nie było. :)xD