Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ewaaaaaaaaaaaaa no nareszcie się znalazłaś, smutno tu bez ciebie :( malinki mniam :p
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2015
    122qwazi lubi to.
  2. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witajcie :)

    Becia ale powitanie, specjalnie odczekałam, bo pisałaś że przyjedziesz szukać mnie osobiście i co i się ni doczekałam:eek::cry::cry:
     
    122qwazi lubi to.
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nie miałam jak :cry:siedzę z małżonem na dachu teściów, on maluje a ja go asekuruję :cry::cry::cry: Dziasiaj będzie po połowie, jeszcze ta bardziej stroma została i mój nie bardzo wie jak się do niej dobrać bo troszku ma stracha:wuerg:
     
    122qwazi lubi to.
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze.
    Ewa detektyw nigdy mało nie bierze. :pxDxD
    A z mojego mordowania nic nie będzie, Zablokowali na amenta. Podobno OWH nie przestrzegałam . Prawdę mówiąc nigdy tego nie czytałam to możliwe, że nie przestrzegałam. 8)Na razie poważnie się zastanawiam, czy nie dać sobie spokoju z grą. 8)
    Beatko niech się dobrze liną obwiąże, bo to nie żarty. o_O
     
    ~czarodziejka lubi to.
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola ma fachowe szelki i jeszcze linkę za którą go trzymam :p

    Wyślij mi ptaszysko i wszystko mi napisz co i jak :cry:
     
    122qwazi lubi to.
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Poszła sowa. Skasuj lepiej. -.-
     
    ~czarodziejka lubi to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    yhym...odesłałam..
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Bez kawy się tego Beatko nie rozgryzie.
    [​IMG][​IMG][​IMG]:p
    5 lat poszło w Ewy maliny. :oops:
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Tego czaja se łyknęłam i spadam na dach :cry:

    Kupiłam se 10 bum-bumów i czekam na żółwie i ptaszyska-.-

    Posty połączyłam, w przyszłości by uniknąć pisania post pod postem używaj proszę opcji edytuj chcąc dopisać coś do zamieszczonego już posta.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 lipca 2015
  10. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Mariolka normalnie nie mogę uwierzyć, potraktowali Cie jak przestępcę, jakie przewinienie zasługuje aż na takiego bana, normalnie ja też mam dość czasem tej gry, po co się męczyć jak mogą Cie tak załatwić po kilku latach, a tak swoją drogą nie wiem czy połowa z nas czytała te przepisy, no przecież my nie handlujemy tym w realu, to tylko piksele, załamka:cry::cry::cry::cry:
     
    122qwazi lubi to.
  11. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witaski Urocze i nadal zaginiony Uroczy:)
    Ewciu, bo widać tylko kasę wiedzą jak brać, a moim zdaniem skoro zablokowali to pobraną kasę powinni oddać i tyle.
    Beciu jak tam ts poszły? Ja na 10 ts dostałam zimorodki i kilka bobrów++, jakby innych zagród nie było:oops: Mam tych bobrów 22:eek:

    Chłodnej niedzieli, bo u mnie skwar dziś:p
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    witam niedzielnie :)
    U mnie z dziesięciu wyszły dwa dziobaki i kiwi. Kupiłam jeszcze trzy i mam zimorodka ale żółwi niet :( Jak dadzą G&T to może ktoś przygarnie moje dziobaki a da za nie żółwiki :)

    Taka troszku bardzo bardzo umęczona jestem po wczorajszej imprezie...jak ja nie lubię dnia następnego -.-:wuerg::cry:
     
  13. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry :)
    Beciu gratki nowości :) A na gt na pewno polujesz, ja chętnie pomogę :)
    Fala burz do mnie dotarła i pada od wczoraj. Mam nadzieję, że grzyby obrodzą :)
    [​IMG]
    Udanego dzionka życzę :)
     
    MOD_Kleopatra lubi to.
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Urocze. :) A Wojtka ani widu, ani słychu. :sleepy:
    Żółwiki prawie, że już masz , rób paszę, żeby później głodne nie siedziały. :p
    A imprezy zawsze męczące są. :pxD
    Ewa wiele nie potrzeba 2 zagrody i 3 drzewa od córki. I to nie te najbardziej poszukiwane.8)

    Kasę biorą bo im dajemy. Nie mam nawet o to żalu. Co było to było. Nauczka tylko nie idzie w las.
    Uważam tylko, że dobry gospodarz nie zarzyna kury znoszącej jajka. Chyba , że gospodarzowi od nadmiaru się w tylnej części przewraca. 8)
     
  15. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witaski :)

    Dziewczynki gratki nowości :)
    Mariolka masz rację ze się poprzewracało ;):)
     
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj Ewa. Robisz eventa? :)


    Jak jest po japońsku jasnowidzka.

    -Jotocułam.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2015
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    hłe hłe...hłeeeeeeeeeeeeeeeexDxDxDxDxDxDxDxD dobrze, że akurat kawę zdążyłam łyknąćxD

    Dzień dobry dziewczęta :)

    Ja eventa robię bo jakżeby nie, dają pnącze z TPD to trza brać tylko obrabianie tego pnącza zaczyna być męczące zanim wszystko wyklikam to mi bonusy z sów przepadają:cry:
    Miałam bloga Wojtka ale wyczyściłam historię w kompie i przepadł :cry:Lubiałam sobie poczytać czasami jajcarsko opisywał swoje trasy wycieczkowexD
    Mariola zaczynam kręcić paszę dla skorupiaków mam nadzieję, że nie zaginą w boju i jak będzie można to trafią do mnie :p
    :cry::cry:
     
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Kręć, kręć. Już zaczynają iść, bo powolne toto. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2015
  19. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    Cześć uroczydełka :) Nawet nie zauwazyłem że tak długo tu nie zaglądałem :) jakoś czas szybko tak biegnie :) Na grę zaglądam od czasu do czasu, eventów raczej nie ruszam ale co weekend coś się u mnie dzieje :)
    Wygrzebię jakieś fotki to linki Wam powrzucam byście mnie nie zapomniały :) Mariolka a adres mojego bloga lepiej usuń bo coś mi się kojarzy że nie wolno tu podawać adresów do blogów :D

    Najpierw kilka filmów :)

    Te są z rowerowych wycieczek :)







    A ten z mojego ostatniego weekendu :)

     
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Wojtuś.:inlove::inlove::inlove:
    Nie znikaj więcej na tak długo. :) bo [​IMG]
    Adres usunęłam wyślę Beatce sówką.:)
    Imprezka supraśna. :D