Urocze czterdziestki +

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ~czarodziejka, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wojtucha ja miałam tak jak ty 80 na dozwolonej 50 -tce czyli co 200 zł. i 3 puntkty będą?

    Kaś toś przydeptała :p
     
    1qwa lubi to.
  2. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    No jak równe 30 to 4 punkty ale jak 31 to już 6 :) ja zarobiłem 2 razy 6 i raz 4 :)

    Przekroczenie dopuszczalnej prędkości:

    1. do 10 km/h: do 50 zł
    2. o 11-20 km/h: od 50 do 100 zł
    3. o 21-30 km/h: od 100 do 200 zł
    4. o 31-40 km/h: od 200 do 300 zł
    5. o 41-50 km/h: od 300 do 400 zł
    6. o 51 km/h i więcej: od 400 do 500 zł

      Przekroczenie prędkości:
      1. powyżej 50 km/h: 10 punktów
      2. od 41 do 50 km/h: 8 punktów
      3. od 31 do 40 km/h: 6 punktów
      4. od 21 do 30 km/h: 4 punkty
      5. od 11 do 20 km/h: 2 punkty
      6. od 6 do 10 km/h: 1 punkt
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2014
    1qwa lubi to.
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ooo to ty już się pilnować musisz z tymi punktami :p
     
    1qwa lubi to.
  4. -trendix-

    -trendix- Stały bywalec

    tamte już się anulowały :) teraz mam z maja tego roku 6 punktów za stłuczkę :D
     
    1qwa lubi to.
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    psuj :p
     
    1qwa lubi to.
  6. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Teraz Kochaneńcy nowy przepis wszedł od września, przekroczenie o 50 km dozwolonej szybkości w terenie zabudowanym skutkować może zatrzymaniem prawa jazdy....trza się pilnowaćo_O

    A tu coś na zatrzymanie lata
    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  7. anka68

    anka68 Czeladnik forum

    Dzień dobry:)

    Ewa dziękuję za te piękne maki z rana :)......a mi jest szkoda lata....:D:music: ale jeszcze piatek i idę na urlop :D:D i pewnie dlatego rano wstać nie mogę :p wykorzystam okazję i kawę zrobię ;)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  8. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Uroczydełka:)
    Oj to trzeba się pilnować z tą jazdą:oops:
    Ewcia piękne zdjęcie, szkoda , że lato się kończy. Chociaż zapowiadają jeszcze kilka dni ciepła:)
    Aniu zazdroszczę, ja jeszcze całe dwa tygodnie muszę czekać ...ja chcę już urlop :cry:
    Pocieszę się, że jutro od 12-tej mam wolny weekend:)
     
    Mirka lubi to.
  9. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Witajcie Uroczydłka :)

    Ania dzięki za kawę :)
    [​IMG]

    Dobrze że chociaż troszkę maki umiliły Wam ranne wstawanie :) urlopu to Wam troszeczkę zazdroszczę, ale może chociaż ten zaplanowany wolny weekend uda mi się we wrześniu w górach spędzić, trzymajcie kciuki:oops:
    A teraz idę szykować się do utoczenia krwi:cry:
     
    Mirka lubi to.
  10. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ewciu mocno trzymam kciuki:)
    A to na pocieszenie;)
    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  11. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Kasia dzięki za tulanie:inlove:

    Powiem Wam że samo toczenie to pikuś, tylko musiałam czekać przy kasie 20 min żeby zapłacić za badania, bo oczywiście hormony tarczycy mam płatne, a pani z kasy sobie otworzyła okienko o 7. 45 zgodnie z godz. pracy i od razu wyszła, bo ja byłam o 7.45 i już jej nie było i wróciła o 8.07 po nerwowych poszukiwaniach koleżanek bo za mną była już spora kolejka...Pan w kolejce stwierdził ze to normalka, laboratorium czynne od 7-mej więc płatni maja przechlapane, mój mąż zajął mi rano kolejkę i siedział bidulek a jak już zapłaciłam to akurat już nikogo w kolejce nie było, a moja kolejka minęła tak gdzieś o 7. 10 więc darmo siedział...i to się nazywa służba zdrowia, kto tu komu służy....niestety moja lekarka chce wyniki z tego laboratorium w dawnej przychodni rejonowej, a nie z naszego oddziału Lux-u czy innych, a tutaj panują stare zwyczaje.....no to się wyżaliłam:p:D
     
  12. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    A to Ty myślałaś, że oni służą pacjentomo_O Coś Ty. Oni robią łaskę, że Cię przyjmą, zbadają i oczywiście łaskawie przyjmą za to zapłatę:p
     
  13. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Kasia no niby o tym wiem, ale zawsze jakoś się łudzę i bulwersuję:oops:

    No i wiesz jak ja wychodzę do toalety i gdy wracam i pod drzwiami czeka klient to go przepraszam że musiał czekać, a pani wracając to nawet dzień dobry kolejce nie rzucił a co dopiero przepraszam, my się powinniśmy czuć winni ze kawy nie dopiła z koleżanką:p:D

    To w związku z tymi straconymi przez nerwy kaloriami i straconą krwią możemy spokojnie uzupełnić kalorie
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Miłego...lecę do pracy :)
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)

    Porywam kawę i ciacho. Dzisiaj korzystam z pogody i jadę do pracy w ogrodzie :)
    Krwi oddawać na badania nie lubię, bo moja i jest mnie mniej potem :p
    Służby zdrowia komentować nie będę, bo zdrowia szkoda, a to temat, który ciśnienie podnosi...
     
  15. 1qwa

    1qwa Nadzorca forum

    Witam Urocze i Uroczego.
    [​IMG]
    Wojtek, faktycznie za te pieniądze to mordołap się nie popisał.

    No pełna wyrozumiałość.
    A z jakiegoś tam kabaretu było, jak policja zatrzymała kobietę . no i pytanie dlaczego tak pędzi,
    ta w płacz i z krzykiem " A bo ja głuuupia byłam".

    Podobno skutkuje bardziej niż typowe wyjaśnienia.
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski Robaczki :)

    Ewa no i co ty kobieto narobiłaś? zamiast papiery księgować to siedzę i się gapię na maki :eek:

    Słonaczko pięknie świeci chociaż chłodem ciągnie a ja mam taki zapał do roboty, że szok...i też chcę na urlop:cry: kuchenkę ceramiczną rano zalałam i teraz główny korek mi wybija >:(
     
    Ostatnie edytowanie: 5 września 2014
    Mirka lubi to.
  17. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Becia bierz urlop, ja Ci daję:)
    Ja dopiero wróciłam, koleżanka ma wolne i nasz zastępca nie ogarnia wszystkiego, więc papierów góra dziś czekała:oops: Padam na twarz normalnie. A najgorsze, że jutro o 3 pobudka i od razu w kierat. Dobrze, że sobota wolna to się pobyczę:)
    Dobranoc:)
     
    Mirka lubi to.
  18. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witajcie Urocze i Ty robaszku... :)
    nareszcie jutro piątek... i weekend... chwila odpoczynku... spokojnej nocki... :)
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Już za chwileczkę, już za momencik...
    [​IMG]
     
  20. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Na szczęście ja mam niskie to jeszcze mi tak bardzo nie szkodzi, ale za to łopotania mam częstsze przez to leczenie:p
    Masz taki jak trzeba, dokładnie taki jak ja8)
    Osz Ty wstawaj jak człowiek, a nie wtedy gdy ja się kładę;)
    Dobranoc Mireczko :)

    Dobranoc Robaczki :)