Urlop

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika olgs3, 1 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Chciałabym się dowiedzieć wszystko o funkcji urlopu czy mogę pracować wtedy na farmie,czy do sąsiadów są wysyłane prezenty i czy odbierane są codzienne od Franka
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    olgs3 a do poradnika zajrzałaś?: Urlop na farmie.
    Może dodam bo nie widzę w poradniku, ale to chyba jednoznaczne, że jak możesz logować się w czasie urlopu na farmę to i od Franka możesz odebrać prezent (automatycznie nie są odbierane) i sąsiadom prezenty też możesz wysłać (same się nie wyślą).

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tak ale nie widzę tam odpowiedzi na dwa moje pytania.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zauważyłam i dopisałam w poście wyżej. Dodałam też w poradniku żeby nie było wątpliwości.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2020
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jak się nie będę logowała to prezent w postaci itemu przepada mimo że mam urlop.
    Dziękuje. Po odpowiedzi zamykamy.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, opcja urlopu nie obejmuje prezentów od Franka, trzeba się zalogować i odebrać samemu.

    I skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
    olgs3 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.