Opinie Urlop pomocników

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ja widzę itemy w zadaniu 1 2 3
     
    MYSZKA2005, magdusia668 oraz olgs3 lubią to.
  2. aagajkowska

    aagajkowska Młodszy ekspert

    Na 90 zielonych i 10 niebieskich: 15 starych klonów, 10 wodotubek, 3 trufle i jeden zielony liść.....damy radę
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem jak patrzysz - na poradnik czy planszę w grze... Ja posługiwałam się numeracją zadań z Poradnika ...
     
    magdusia668 i aleksandra lubią to.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zielone zwykłe dają mniejsze możliwości zdobycia klonów.
    Niebieskie imprezowe większe.
     
    MYSZKA2005, magdusia668 oraz olgs3 lubią to.
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ups,,patrzę na planszę
     
    MYSZKA2005, magdusia668 oraz BA_Marion lubią to.
  6. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witajcie ja dziś miałam wyjątkowe szczęście mam 30 drzewek i 2x100% na 24h drzewka w pasku szkoda mi ich teraz wystawiać zajmą mi miejsce to najpierw wysieję roślinki z bonusami a później wystawię drzewka chyba dobrze myślę
     
  7. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Na ok 130 kręceń zielonymi - 22 klony, 19 wodotubek i 33 trufle.
     
  8. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Zostanie.
     
    MYSZKA2005 lubi to.
  9. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Witajcie !
    Żeby nie zapeszyć. 22 stare klony rosną. Koło nad wyraz łaskawe. Nie uszczupliło za mocno wejściówek. :DBędzie jeszcze trochę na później. Gorzej z wodotubkami i truflami. Mam za to parę liści. Pozdrowionka :D
     
  10. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Naklejka już moja :), eventówka na małych polach wysiana /400 /, klony rosną i dojrzewają/13/, reszta do zdobycia w zadaniach.
    Powodzenia Wszystkim lubiącym piękną złotą jesień !:)
     
  11. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Wykręciłam 85 zielonych biletów i wpadło mi 13 starych klonów. Mam jeszcze 80 kolorowych biletów ale chyba ich teraz nie zużyję chyba.... nie wiem8)
     
  12. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    makaroni rośnie:p , klony dojrzewają i 4 żołędziki ukręcone :) powodzonka robiącym :)
     
  13. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Źle napisałem. potrzeba zrobić całe 1,2,3 i 4.
    5 i 6 dla chętnych

    P.S. 96 zielonych wejściówek = 21 klonów i kilka liści
    5 imprezowych i jest +1 przez 6h i + 100% przez 24h
    oby wypadajki leciały to się uda
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wykręciłam jeszcze jakieś 50 zwykłych prób i mam łącznie 11 starych klonów, 2 zielone liście i 2 złote liście. Wyliczyłam, że to plus 12 klonów z zadania nr 1 wystarczą, więc już więcej nie kręcę:)
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja tu czegoś nie rozumiem.
    Czytam sobie poradnik i mi wychodzi, że na pierwsze dwa zadania z itemami (nr 2 i 3 wg FAQ) potrzeba 8 liści, 6 tych najlepszych i dwa te średnie.
    Czyli 8 klonów załatwia sprawę.
    Dalej - 12 klonów dostaje się w drodze do pnącza... czyli zadanie nr 4 z ostatnim itemem też będzie z głowy (chyba że ktoś nie wytrzyma i za wcześnie zbierze).
    No a reszta... można robić, można nie robić, można sobie kręcić te zielone albo powtarzać zadanie 7 do znudzenia...
    ... więc dlaczego połowa składu wpada w rozpacz, że za mało klonów koło dało...?
    Coś mi umknęło...? 8)
     
  16. MARIJELMARNA

    MARIJELMARNA Forumowy żółtodziób

    Ja zapytam komu do głowy wpadł tak dziwny pomysł z tym evente , bo trzeba miec naprawde szczescie aby ugrac duża ilość klonów.
     
    niebo016 i magdusia668 lubią to.
  17. donatka69

    donatka69 Mistrz forum

    85 kręceń imprezowych, 58 kręcen zwykłych i efekt - 9 klonów , 2 liście złote i 2 liście żółte :):) Do tego niewielka ilość tubek.
    Gorzej być nie mogło...
     
    talarek1961, niebo016 oraz magdusia668 lubią to.
  18. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    +100% do stodoły wykręcone więc się faktycznie dobrze zaczyna. Kręceń jeszcze ponad 100 przede mną ;)
     
    niebo016 i magdusia668 lubią to.
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Masz te same liście co ja, czyli wychodzi, że potrzebujesz jeszcze 2 klonów, żeby uniknąć dodatkowego siania na powtarzalne zadanie... Na zwykłym powinnaś spokojnie je ukręcić...:)
    - zadanie 2 i 3 - po 3 czerwone liście i po jednym złotym = dokładnie po 3.000
    - zadanie 4 - 5 czerwonych liści = 4.050
    - zadanie 5 i 6 - po 6 czerwonych liści i po jednym zielonym = po 5.160
    Razem 23 czerwone liście czyli 23 klony, 12 szt. z zadania nr 1 i 11 szt. z koła. Liczyłam pod siebie i chyba się nie pomyliłam...
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Eh no niechcący kliknąłem (z ciekawości w sumie :D) na ikonkę zbioru tego klonu i dało mi zielonego liścia. Brawa dla mnie-.-, zostały 2 klony :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.