Opinie Urlop pomocników

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety, nie ma tak dobrze;) To specjalne drzewo i nie działa na nie nic, oprócz tej Wodotubki.
     
  2. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    a ja nie mogę doczytać się do czego te liście potrzebne podpowiedź mile widziana
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Do zrobienia zadań 2, 3, 4, 5 i 6;)
    zadania.PNG
     
  4. ariadna12

    ariadna12 Aktywny autor

    Dziekuje , no to nie będę sie spinac . Bonus zostawię na inną okazje
     
    niebo016, magdusia668 oraz BA_Marion lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O kurcze, przeczytałam tytuł i już się ucieszyłam, że będzie kolejny hardcore w rodzaju pola specjalnej troski - siejta, farmery, koniecznie na małych polach... ale ręcznie, pomocnicy nie działają 8)xD
    Ale jeśli działają, to spoko - gdybym to robiła, może bym wreszcie wykręciła te moje próby na kole, nieruszane od lat xD
    O, i jeszcze skrzynki bym mogła pootwierać (ciekawe, skąd ja je mam, te skrzynki), te z zielonymi próbami oczywiście (a nawet kilka z potencjalnymi imprezówkami).
    No ale eventu robić nie zamierzam, ostatnio bardzo się staram unikać wszystkiego, co daje PD 8)xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm, czyżbyś nie lubiła jak daje tylko jak sprzedaje? xD;)
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oj wiesz, daje, nie daje, nie każdemu daje 8)xD

    Ja tam wolę jasne sytuacje, jak można u Nagniotka kupić muchołapki (z relatywnie mniejszym ryzykiem, że się dostanie badziew - a za to bez siania, siania i siania), to biegnę i kupuję xD
    Nie trzeba tego na polu trzymać, można podarować - sam smak po prostu ;)
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ta przeciez u Ciebie cel kupna był zawsze inny :) :)
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z tym kupowaniem to jest tak, ze gdyby w evencie było coś cennego do podarowania, może bym go i robiła.
    Ale wrodzone lenistwo mi się okropnie nasila z każdym dniem, więc wolałabym event kupić, niż robić.
    Dlatego nie robię w ogóle... i dlatego nie lubię eventów do kupienia.
    W tym widzę sporo interesujących koszyczków...
    ... więc luzik i letarg :inlove:
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A gdzie sie podziały zamówienia na itemy? :) ;)
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A co tu zamawiać, sama pomyśl ;)
    Te itemy na pnącze?
    Ostatnio chyba już zawsze jest tak, że najpierw się zgarnia itemy, a dopiero później pnącze.
    No i petardy to się na stałe przeniosły do Nagniotka ;)
    Tym lepiej dla mnie zresztą 8)xD
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No w sumie masz racje :)
     
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Ciekawostka jest fakt,ze "urlop pomocnikow" jest bez pomocnikow i kuponikow w nagrodach:p.Trzeba sobie odpoczac i to na dluzejo_O.Powodzonka walczacym.
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Biję się z myślami od rana-robić?nie robić? o_O No i chyba mnie przekonałeś-nie robię :p
     
  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Wystarczy zrobić 78 żołędzików i dać 10 000 SG w liściach aby zdobyć cudowne pnącze i 3 figurki. 12 klonów z zadań da 9720 SG w czerwonych liściach. 8)Potem to mieć szczęście na kole fortuny. Sama nie wiem , trudno będzie wyprodukować liści za 20 300 SG na cały ewent.8)
     
    magdusia668, Anetta41 oraz robins71 lubią to.
  16. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Dzięki Ryś jak zawsze po Twoim opisie, mój umysł rozjaśnia poradnikowe zawiłości:)
    Ale chyba i tak wezmę urlop jak pomocnicy:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 19 listopada 2019
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tylko że mam błąd.
    Zgubiłem 1.000 SG.
    Niżej są doliczone
     
  18. kasik778

    kasik778 Ekspert forum


    Hmm ja jednak pozbieram te piksele a zwłaszcza neonowe piksele

    Imprezowych mam 52 + te co w skrzynkach, pokręcimy, zobaczymy8)
     
  19. matthero

    matthero Weteran forum

    poziom trudności: z wykorzystaniem nagród z Koła fortuny - łatwy; bez nich - trudny;

    Ludzie, czy nie widzicie tego, że koniec flashu powoli dobiega końca, a oni wszystko robią, żeby za wykonanie eventów się płaciło ?

    Mimo, że mam dużo wejściówek, to jednak podziękuję. Jeszcze to żmudne sianie. Przeraża i odstrasza!

    Oczywiście na mojej farmie przez ten czas zagoszczą skromne, ale jakże "dobrodajne" przedmioty z koła! xD

    Trzymam kciuki za robiących, a hamakującym życzę dużo spokoju.

    Pozdrawiam! :inlove:
     
  20. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Do końca flashu jeszcze rok cały i miesiąc, spokojnie matthero:)Jeszcze nie raz się wkurzysz:p:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.