Opinie Urlop pomocników

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -ola55-

    -ola55- Okazjonalny autor

    udało mi sie ale w [ciach] jeża cały zapas nawozow zużyłam8)

    Niestosowny, wykropkowany wyraz usunęłam i proszę o stosowny dobór słów,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 listopada 2019
  2. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Na zakończenie powiem, że lubię tylko te ewenty, które ukończyłem.
     
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    Zastanawiam sie po raz kolejny nad sensem eventow opartych wylacznie na "nazwijmy to szczesciu" = wypadajki lub kolo fortuny.
    Czytam innych posty gdzie gracze pisza ze z 67 krecen maja po kilkanascie starych klonow.
    U mnie z ponad 80 zwyklych krecen po 2 wszystkiego (klon, wodotubka i trufle), ale za to zolte bobry (6x) i niezliczona ilosc perfum.
    I nie wiem czy jest ktos z tworcow wyjasnic te dysproporcje? W koncu gra ma byc przyjemnascia dla wszystkich a nie tylko dla wybranych. Kombinowanie TAK, ale razaca dysproporcja NIE.
    PS.Tylko nie piszcie o losowosci bo takich dyspropocji nawet sam Gauss nie bedzie w stanie wyjasnic. Moze dla transparetnosci tworcy beda podawac procentowa mozliwosc uzyskanie poszczegolnych nagrod (od-do), bo w obecnym systemie brak zrozumienia pomiedzy tymi ktorzy maja "szczescie" i tymi ktorzy go nie maja. Wtedy kazdy bedzie mogl zdecydowac czy event robic czy nie
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2019
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event, event i po evencie... Usunęłam posty "wypadajkowe";)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event się skończył, dziękujemy wszystkim za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.