Opinie Urlop pomocników

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    pnacze zdobyte wczoraj ale z jednym itememxD, nie tak latwo jak myslalam,;)
    postawilam dzisiaj kilka debow ale podlac nie ma czym, trudno, beda rosly dluzej;), ale nie popuszcze itemow:)
    stajennego jeszcze nie postawilam, niech sie marynuje troszke w pasku, moze wreszcie ta mrowka zawitaxD
    powodzenia jeszcze walczacym, nie tracmy nadziei;), bedzie dobrze;)
     
  2. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    oj zabrakło po rannym zbiorze 100 roślinki na pnącze .
    Wykręciłam bonus za żniwa 100% na 24 i teraz patrzę że cały czas mam z małego pola 4 roślinki :eek:
    Na co ten bonus działa?
     
    oset53, MYSZKA2005 oraz dantic3 lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    +100% zbiorów z Koła fortuny działa na wszystko: rośliny, owoce, zwierzęta, produkty. Masz w slocie chutney marchwiowo-jabłkowy?
     
  4. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    Rany miałam ale się skończył i nie wiem kiedy czy przed zbiorem czy po o_O:oops:.
    nawet nie zauważyłam
    Dziękuję Ci Smot_Atena za rozjaśnienie umysłu;)
     
  5. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Taaak żółte to moje ulubione zagrody i warsztatyxD
     
  6. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    A z moich "niby" mrówek, w dosłownym tego znaczeniu, wyrosło też coś pomarańczowego, tylko nie pamiętam jaki zwierz to był, bo od razu poszedł cisnąć się do paska :D, tam jest tak tłoczno :D, dobrze, że te mrowisko mam jedno z poprzedniego eventu :)
    Pnącze zdobyte, już pracuje na skrzyneczki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2019
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no brawo Olu :inlove::D
     
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    u mnie z mrowek tylko zolte golebie

    Post edytowałam wydzielając w nim poszczególne cytaty. Teraz jest chyba bardziej czytelnie:)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 listopada 2019
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    O ile dobrze pamiętam eventowe "mrówki" zamieniły się w pomarańczowe pawie... Mówi się trudno i gra się dalej:D
     
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    o matulu, to co slysze, to moje ""mrowki"" poczekaja, xD
    ale mrowki, zwierzatka, pokazaly sie wreszcie na moim targu, :), wczoraj siegaly miedzy 1 200 000 a 1 679 000xD,
    w tej chwili juz po 700 000;), ja poczekam na wlasna zagrode;)

    5 debow potrzebnych do skonczenia juz rosnie i podlane:), tak ze pnacze bedzie w komplecie;)
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Z potencjalnego mrowiska wyszły pomarańczowe jeże -.-
     
  12. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Event skończony chyba w sobotę, a wypadajek ponad 700szt, jak już nie potrzeba to lecą. A na mojej farmie luzzzzzzzzzz, sadzę co chcę, drzewka rosną, zwierzątka nakarmione. Lubię jak mnie nic nie goni, a w stodole przybywa, to czego brakuje. :
    Pozdrawiam Wszystkich lubiących "minimalizm" w ilości eventów. :
    Ps fkamil przyślij sówkę, mam dla ciebie cjm za ukończenie eventu. :)
     
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Gratuluję Ci droga koleżanko tego luzu na farmie :), ja też przyznam szczerze że z tego luzu posadziłem cebulkę, zapraszam jutro na cebularz :), cmj mam i stać mnie w razie czego więc może zachowaj ten jeden dla kogoś kto faktycznie będzie go potrzebował (bez urazy :inlove:) :), ale bardzo Ci dziękuję :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2019
  14. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    Udało się zdobyć pnącze i itemy , event zaczęłam z opóźnieniem i nie myślałam że się uda
    Walczę dalej udało się wygrać stare klony na kole i czekam aż dorosną
     
  15. ruda120

    ruda120 Koneser forum

    z mrowiska wyszły - żółte bizony - kolejne do kolekcji, z drzewek zagadkowych - jak zwykle wiązy xxl i xl - te się tak juz do mnie przywiązały ze mam 30 szt zwykłych, 10 szt xxl i 10 xl - to się nazywa przy-wiąz-anie xDxD
     
  16. halina54

    halina54 Hrabia forum

    dzieki Mod_Marion..juz zapomnialam jak sie robi screna
     
    oset53, milunio oraz magdusia668 lubią to.
  17. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    pnacze w komplecie, ;), skonczylam spokojnie, bez pospiechu;), stajenny w pasku;)
    kusi go wystawic, zeby mrowki wreszcie zawitaly na moja farme, ale odczekam troszke, niech sie pokisixD,
    z drzewek nic nowego, ale zawsze kilka wiecej:)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2019
  18. aisunel

    aisunel Generał forum

    Ze 100 darmowych 6 starych,imprezowe nie ruszone,glupi pomysl z tym kolem.Z +-sikow,pozostala koncowka.Za to jestem lnianym potentatem,jeszcze 2 zbiory i zamkne misje ogrodnika:p.Coraz trudniej tutaj bez real kasy ale nadal twierdze,ze ta gra jest darmowa:p
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a nie lepiej by bylo miec ten len w sekunde....
    event pare dni temu zrobiony
     
  20. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzieki Norbi,jak ja dawno nie bylem w domku:).Czytalem,ze nstepne do 234 poziomu,tez sekundowki,nie dla mnie,inwestorem jestem minimalnym i jak sie nic nie zmieni,to do szarlata doczlapie za +- 2 lata.Ale znam ta firme,zawsze moze sie cos zmienico_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.