Opinie Urlop pomocników

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze 5 żołędzików ukrecić:p makaroniki sobie rosną :)
    damy radę ;)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    ja rano skończyła i pnącze odpaliłam :) trzymam kciuki za jeszcze walczących...
     
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    wlasnie zdobylam pnacze;), widzisz Alex, martwilas sie, a zdobylas szybciej jak ja, brawo :),
    teraz jeszcze listki potrzebne do reszty,;)
    powodzenia jeszcze walczacym;)
     
  4. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    U mnie pnącze od wczoraj działa, teraz na luzie wszędzie warsztaty do misji, postawię zagrodę z niby mrówkami i zobaczę co za obcy z tego wyrośnie;)
     
  5. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie mrówki zamieniły się w pomarańczowe osły :eek:.
     
  6. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Dlatego zwlekam z wystawianiem, bo dłużej mogę się łudzić, że pojawią się i u mnie te nieszczęsne mrówki;)
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a u mnie w bobry pomarańczowe
    pnącze zadyndało wreszcie koniec ufff:D
     
  8. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    U mnie w pomarańczowe bociany :cry:
     
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a u mnie mrówki zamieniły się kawie,,ech
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Skończyłem:)
    [​IMG]

    Potencjalnych mrówek jeszcze nie postawiłem, pożyję sobie kilka dni nadzieją, że faktycznie one tam są :). Życzę powodzenia Wszystkim którzy jeszcze kończą :).
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje Wszystkim, co skończyli :inlove: ja jeszcze walczę, zbiór o 1 w nocy, zobaczymy, czy wystarczy eventówki...
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie to samo :cry::cry:
     
  13. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    gratulacje !!!! widzisz, dales rade i to ile przed koncem:):) supeeeeer:):):)
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dałem radę, ale to dzięki Waszym dobrym radom skończyłem znacznie wcześniej i znacznie taniej niż się spodziewałem. Dziękuję uprzejmie za pomoc :).
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A gdzieś Ty sie poziewał w dożynki. Toż ja przytachałam co obiecałam a Ciebie ani widu ani słychu :(
    A żeby w temacie obecnym było to event skończony, pnącze odpalone :) a z potencjalnych mrówek pomarańczowe bocki :cry::cry:
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie wiedziałem nawet, że jest taki event "dożynki" :D. Dopiero w trakcie sobie przypomniałem, że ktoś mnie miał czymś poczęstować, ale słoń nie zapomina. Odkładamy to na następny rok :)
    A jeśli chodzi w temacie to posadziłem jeszcze na noc cebulę dla wypadajek i może zgarnę jeszcze kilka zielonych wejściówek z tego ostatniego plusika. Postawiłem też tajemnicze drzewa i zagrodę (może mrówki:)). Rano zobaczę rezultaty :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2019
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no zatachałam, zatachałam tam gdzie trzeba :) Gdybyś dobrze poszperał to byś jakies slady tam jeszcze znalazł :)
     
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte :D
     
  19. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Skusiłam się i postawiłam zagrodę i oczywiście z mrówek wyrosły pomarańczowe motyle:sleepy:
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ja właśnie otworzyłem, żółte ranczo rodeo :(.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.