Opinie Urlop pomocników

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. annapanna1111

    annapanna1111 Forumowy żółtodziób

    Witam. Ja miałam 26 wejściówek zielonych i 74 imprezowych i wykręciłam 17 drzewek, 13 wodotubek, 4 liście i truflę- 1. Chyba nie jest źle. 13 drzewek już zebranych. Pozdrawiam.
     
  2. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    za godzinkę zbiór . jeszcze 42 żołędziki i koniec :D
     
  3. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    witam :)
    nie chce mi się odblokować ostatni pokój mimo,że pasek z liśćmi ukończony stronę odświeżałam i nic :( a może dlatego,że nie potrzebuję już liści? z
     
    magdusia668 i MYSZKA2005 lubią to.
  4. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    ostatni się odblokuje jak zrobisz pasek zadań na dole .
     
    MYSZKA2005 lubi to.
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Z neonowej skrzynki wyleciały mi pieski. Zaraz doleci reszta drzew i skupiam się na pnączu. Myślę, że skończę bez problemu.
     
  6. rysio

    rysio Ambasador forum

    jest 1 (slownie jeden) stary klon w 49 kreceniu i to z ewntowej wejsciowki, na zwyklym kole po 3 czy 4 kreceniu z rzedu poprostu znikly
    Gratuluje tworcom i programistom tworzenia wspanialych dysproporcji w grze, robicie to coraz lepiej!
     
    nltog lubi to.
  7. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    dziękuję za info:) tylko jak liście zrobione to jest mi niepotrzebny a trufli nie daje a to z nimi mam kłopocik;)
     
    MYSZKA2005 i magdusia668 lubią to.
  8. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    no tak , jeśli masz już liście to 7 jest ci nie potrzebna :)
     
    Frytka2012 lubi to.
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Efekt 194 kręceń zwykłych plus ok 30 imprezowych ( szkoda mi było więcej :) )
    [​IMG]

    Przy okazji wpadło +1 i 200% więc roślinek mam niecałe 18 tys.
     
  10. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a ile tych makaronikow trzeba nasiac
     
  11. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Według moich obliczeń wystarczy 25 drzewek na full wyrośniętych :D
     
  12. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Witam, osiołki neonowe doleciały, liście oddane, na dole 4 kroki zrobione, liści 17 zostało, teraz tylko sianie i kręcenie
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :p Nazbierałam 12 klonów i...zaczęłam event :D Ciekawe czy się uda z takim opóźnieniem...
     
  14. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Witam :)
    Jednak w trakcie zbiorów i po przemyśleniach nie będę zostawiać tego drzewka "starego klonu", w pasku pewnie zostanie zamienione na pd, czy co tam jeszcze, na polu się nie utrzyma... musiałabym zbierać ręcznie pola, a ja używam maszyn, jak jest możliwość, więc nie ma co kombinować, niech się zamieniają w liście :)
    Zacznę wrzucać do zadań, bo czerwonych liści to chyba mi starczy, mam 21 :)
    Edycja: Jednak brakło mi chyba z 6 liści :), może sobie jeszcze pokręcę kołem ;)... ale ja myślę, przecież za zadanie z paska postępu dają drzewka, tam jeszcze nic nie wrzuciłam :)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 listopada 2019
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tanio wyszło.
    90 zielonych załatwiło klony, a 10 niebieskich dało stodołę 200%.:D
    Tylko nie mam gdzie tych klonów wystawić.:cry:
    xD:cry:xD
     
  16. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ja jestem za połową pierwszego zadania i kończę ostatni, szósty krok (siódmy se daruję). Drzewek nadto, wystarczyło mi 80 zielonych i z 30 imprezowych (nie trafiłam ani jednego liścia, za to +100%). Przemogłam się do tego eventu po komentarzach z wyjaśnieniem, bo poradnik dalej nie przeczytany ;)
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys posty Ci się zdublowały w związku z czym jeden usunęłam.
     
  18. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dzień dobry w kolejny jesienny dzionek:)
    Nie liczyłam ile razy kręciłam kołem;) -pewnie ponad setkę w sumie tego byłoxD ale nazbierałam 19 klonów,kilka liści,kilkanaście przyspieszaczy,kilka sztuk trufli,2 bonusiki:)
    Dzięki temu 8 zadań z paska pnączowego zrobione,1 z listkami zaliczone i 26 klonów rośnie sobie z wodą-zbiór około 19-ej
    Roślinka sobie rośnie,liści będzie ponad normęxD,pozostaje siać,zbierać i ukręcić pozostałe żołędziki na ostatnie 4 zadania;)
    Myślę,że spokojnie zdążę:)
    Powodzenia Wszystkim życzę:),nowej marudzie-teżxD
     
  19. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Witam. U mnie liści już ponad plan. Zostało już tylko sianie i zbieranie. Powodzenia xD
     
  20. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Wczoraj czasu mi brakło na napisanie na forum.Z moich 150 kręceń drzewek 43 masa,a chciałam bonus i nic z tego,wiec dalej to nie ma sensu kręcić,za chwilę listki będą gotowe,teraz tylko siać i może dziś albo jutro rano koniec.Och jak ja to lubię :) Powodzenia wszystkim i miłego dnia
     
  21. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    U mnie z neonów wyskoczyły osły ;)

    Górne zadania skończone, teraz tylko zapełnić dolny pasek :)
     
  22. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Miało być 117 zwykłych, a nie 3 czy 4, jak tak kręcisz to nawet czary nie pomogą.:pxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.