Opinie Urlop pomocników

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Jesienne żniwa dobiegają końca, a ekipa pomocników w zbiorach w końcu może złapać oddech. Świętuj razem z nimi, sadząc drzewa w parku!

    news (1).PNG

    [​IMG]
    Środa, 20.11.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 27.11.2019, godz. 23:59


    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    robię ... a co mi tam :p
     
  3. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    nazbierało się wejściówek, w skrzynkach też pewnie sporo. Będzie kręcenia...
     
  4. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Koniec eventu to 27.11.2019 - to jest pewne. Ale godzina? Wg strony jak wyżej "23:59", a wg FAQ "14:00". Proszę o ujednolicenie, coby nie było wątpliwości i niepotrzebnych nerwów w ostatniej dobie.
     
  5. Jagna-z-Pola

    Jagna-z-Pola Aktywny autor

    No to zazdroszczę wejściówek.... ja na Kole zdobywam z uporem maniaka tylko sianogrosze...i żółte zagrody -.-
     
  6. NiuszNiusz

    NiuszNiusz Aktywny autor

    Ech, wykręciłam dzisiaj przy porannej kawie 20 imprezowych i 55 zwykłych .... a tu kuku o_O
    Tak czy siak wezmę się w garść :sleepy:
     
  7. fargul

    fargul Aktywny autor

    Podziękuję, jak będę miał ochotę zagrać w totolotka albo obstawić zakłady bukmacherskie to wiem gdzie pójść, tam za realne pieniądze są do zdobycia realne nagrody, a nie zbiory pikseli na ekranie ...
     
  8. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Ładne te itemy na pnącze i jak dla mnie tyle w temacie. Będę dalej hodowała zwierzątka. Pozdrawiam;):)
     
  9. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dzień dobry
    Kusi mnie skrzynka z neonami i jedna z pnącza, ale to wszystko, cała reszta to.... Może mnie ktoś przekona do tego eventu? :)
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W totolotku niczego nie wygrywam, choć wydaję realne pieniądze... Z dwojga złego wolę koło fortuny z darmowymi wejściowkami ugranymi w grze :D

    Dopytam o godzinę zakończenia eventu i czy wiąże się to z wydłużeniem czasu na zgarnięcie przedmiotów eventowych z koła....
     
  11. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    tak siedzę, czytam i zastanawiam się... czy w tym BP dostają premię za wymyślanie najbardziej przegiętych i niezrozumiałych eventów? Rzut oka na poradnik i nawet nie chce mi się go czytać, a co dopiero robić...
     
  12. Jagna-z-Pola

    Jagna-z-Pola Aktywny autor

    Racja ;)
    Przewodnik taki, że w tych ilościach informacji, co z czym i z czego, nie mogłam się doszukać o tych liściach.... o_O
    Tutaj zwykle jakaś dobra dusza liczy ile czego trzeba mieć do zrobienia ewentu i ile to zajmuje.... więc się pokusiłam ale teraz mamy 3 permutacje: zbieranina liści o różnym wybarwieniu za różną punktacje... :wuerg: mnie to troszkę zniechęca bo zakładając moje zwyczajne szczęście na Kole, będę bardzo szczęśliwa jak mi 1 drzewo wpadnie..... czyli licze, że drzew-pewniaków będę mieć tylko 12, co mi max da 9 720 SG czyli szans na wszystkie zadania nie mam... do tego 28 470 żołędzików i 1560 trufli....:sleepy: i mi się odechciewa....
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hehehe dobre a szczególnie ta oto część
    poziom trudności: z wykorzystaniem nagród z Koła fortuny - łatwy; bez nich - trudny;
    No BP juz nie wie co wymyślać aby zarobić? Kup wejściówki najlepiej tak kilkanaście pakietów to wtedy może trafisz cos co potrzebne do eventu Nie wiem czy śmiać sie czy juz płakać
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też mi trudno szło zrozumienie, ale dostałam taki poradnik:
    I już wiem wszystko.;)xD
    Sprytne posunięcie z tym kołem, no cóż chciał nie chciał, będę robiła na poziomie trudnym,
    bo przecież BP oceniło, że jestem zainteresowana tylko mandragorą i strzyżeniem owiec.:eek:
     
  15. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    fakt , bardzo to pokręcone jest a z tą losowością i fartem moim ... może być trudno :wuerg:
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  17. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Zastanawiam się nad zrobieniem tego eventu, tylu ostatnio eventów nie robiłam, że może najwyższy czas na małą zmianę. Spółdzielnia musi poczekać.
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Naliczyłem do wpłacenia 19.300 SG (zad. 2-6)
    To 24 czerwone liście
    24 x 810 = 19.440
    czyli 24 drzewka - stare klony
    W zad. 1 jest tylko 12, skąd drugie tyle, skoro powtarzalne jest aktywne dopiero po wpłaceniu SG do zadań 2-6?
    Zostaje tylko koło i to w pierwszy lub ostatni dzień?
    i trzeba będzie trafić albo 12 drzew, albo 12 czerwonych liści, lub w miksie, tak żeby dorobić brakujące SG?
    No kurka, żeby wykonanie ewentu uzależnili od farta na kole?
    Toż to przy odrobinie pecha można kręcić do śmierci i nie wykręcić.
    Ważne żeby sprzedaż wejściówek się zgadzała.

    W FAQ jest podane, że bez koła ewent trudny.
    Jak go wykonać bez koła, bo chyba coś mi umyka? - To pytanie do modów.
    Bo mi wychodzi, że ewent bez koła jest niemożliwy do zrobienia, a nie trudny.

    zad 1 - 78 żołądzików

    78 x 365 = 28.470 badyla
    na dwóch łąkach to 23 zbiory (wyda 5 na dobę na samej wodzie) + 870 z rozsiewu (2 razy ze śmigłami).

    78 x 20 = 1.560 wylotek - czekoladowych trufli.

    Badyl i wylotki do zrobienia, co dalej?
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zauważ, że zadanie 7 jest powtarzalne. Każdorazowo zdobywa się za nie 1 Stary klon, czyli można sobie poradzić bez koła, choć ja zdecydowanie wolę wersję z kołem :)

    Zadania 1 do 6 są dostępne od razu (można je wykonywać równolegle), natomiast zadanie 7 odblokowuje się po zakończeniu wszystkich kroków zadania 1 (po zapełnieniu paska postępu na dole planszy).
     
  20. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam :)
    Jak to u mnie w zwyczaju evencik będę robić :) z jakim skutkiem, to się okaże ;)
    Kiedyś trzymałam skrzyneczki, które dawały wejściówki na koło fortuny, ale od jakiegoś czasu wszystkie na bieżąco wykorzystuję, a teraz zapasik by się bardzo przydał :), więc mam na stan dzisiejszy zaledwie 14 zwykłych kręceń, coś w skrzyneczkach świeżo zebranych jeszcze się dozbiera, na imprezowe nie liczę, bo chyba mi trochę szkoda, ale w trakcie eventu może się wszystko zmienić, jeżeli będę chciała utrafić jakiś bonus do zbiorów :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.