upiorny walc

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika barbaraslusarczyk, 17 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. barbaraslusarczyk

    barbaraslusarczyk Aktywny autor

    Witam zakończyłem misję ale nie chce mi przyjąć item : upiorny walc, mimo iż go ulepszyłam nie zmienił się na inspirujący upiorny walc. gra widzi item jako nie ulepszony i nie mogę go postawić na pnączu. Czy mogę prosić o pomoc? zaznaczam że odświeżanie gry nie pomaga
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj barbaraslusarczyk.

    Sprawdź raz jeszcze w inwentarzu czy nie posiadasz zdobytego ulepszenia dla itemu Upiorny walc, skorzystaj z wyszukiwarki inwentarza i wpisz np. ulepsz. Jeśli tak to nałóż to ulepszenie na wystawiony np. na łące głównej podstawowy item. Jeżeli jest tak jak napisałaś, czyli nałożyłaś już ulepszenie a item nie jest ulepszony to zapraszam ze zgłoszeniem w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. barbaraslusarczyk

    barbaraslusarczyk Aktywny autor

    dziękuję muszę jednak skorzystać z pomocy technicznej
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i wobec tego tutaj temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.