upiorna podróż w czasie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika piotr401970, 17 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. piotr401970

    piotr401970 Czeladnik forum

    Witam zakończyłem misję ale nie chce mi przyjąć item : upiorny walc, mimo iż go ulepszyłem nie zmienił się na inspirujący upiorny walc. gra widzi item jako nie ulepszony i nie mogę go postawić na pnączu. Czy mogę prosić o pomoc?
     
  2. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Item upiorny walc z pewnością zmienia się w inspirujący upiorny walc, po nałożeniu ulepszenia, bo osobiście to mogę potwierdzić, może spróbuj odświeżyć grę lub ponownie zalogować się do gry, a być może będzie to jakiś błąd, który będzie musiał być usunięty. Ponieważ nie mam jeszcze Rzędu chmur, dlatego nie mogę potwierdzić, czy jest możliwe postawienie ulepszonego Itemu na Pnączu.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 października 2021
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    skorpion_JM dziękuję za pomoc, nie ma żadnego błędu :)

    piotr401970 tak jak jest napisane w poradniku Upiorna podróż w czasie:

    "Na chmurach ustawić należy wszystkie 3 ulepszone przedmioty."

    Znaczy to, że do zakupionych itemów trzeba zdobyć w eventowych zadaniach ulepszenia. Następnie wystawić np. na głównej łące zakupione itemy, nałożyć zdobyte ulepszenia i usunąć do inwentarza. Po usunięciu ulepszonych itemów będzie można postawić je na chmurach.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  4. piotr401970

    piotr401970 Czeladnik forum

    ja tak zrobiłem i dwa pozostałe itemy się ulepszyły, natomiast upiorny walc po nałożeniu ulepszenia nie zmienił się, ulepszenia teraz już nie ma, restart gry nic nie pomógł, mam nadal upiorny walc ale ulepszenie zostało nałożone i nie zmieniło itemu
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    piotr401970 wyczyść proszę pamięć przeglądarki od początku, jeśli to niczego nie zmieni to zapraszam ze zgłoszeniem w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    w takim razie zostaje tylko pisać do pomocy technicznej
     
  7. piotr401970

    piotr401970 Czeladnik forum

  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.