Opinie Upiorna podróż w czasie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Świat pełni księżyca ma bogatą historię, ale lepiej mieć mocne nerwy, kiedy się ją poznaje. Wykaż się odwagą, zbuduj trzy straszne konstrukcje i zdobądź nagrody przyprawiające o dreszcze!

    1.png


    2.png
    Środa, 13.10.2021, godz. 14:00

    3.png
    Wtorek, 19.10.2021, godz. 14:00


    4.png



    Pozdrawiamy,

    6.png

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    basia_z_ i krasnoludek10 lubią to.
  2. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Nagrody szał ciał robię ale bez spiny.
     
    kybek93, basia_z_ oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Z zadań można zdobyć 1170 GT. Na pnącze i itemy potrzeba 730 GT, czyli zostaje raptem 440 na "inne". Fani Piccolo kupią dwie i.... nie wystarczy nawet na PNS. Czyli rozbudowany sklepik, nagrody walą po oczach, ale zabraknie GT . Trzeba rozsądnie kupować. Event oczywiście robię. Bardzo lubię strefę pełni.
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeżeli dobrze policzyłam, to potrzeba 807 obsydianu i 16476 kubecznika pospolitego.
    Event robię jak zwykle.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Kupno jednego itemu (podstawy) mogę odpuścić - mam Upiorny walc z poprzedniej edycji (nie wchodził na pnącze). Ale lubię mieć komplet eventowych itemów we wszystkich wersjach, więc pewnie wezmę. Zresztą wiele GT bym nie zaoszczędziła...
    Fajnie, że na łąkach pełni a farma wciąż wolna :D
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Marion piszesz, że pewnie weźmiesz itemy, jak ich nie weźmiesz, to nie uruchomisz pnącza.:)
    No chyba, że zdejmiesz podstawy z pnącza z 2018 r.

    * * *
    co ja się naszukałam podstaw, bo mam też tylko Upiorny walc.:D
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Chodziło mi o upiorny walc;) Porządek musi być i Wieżę nietoperza mus wziąć, bo z poprzedniej edycji siedzą na starym pnączu:)
     
  8. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    Czy mozna uruchomic dyniowy prezent lub dopalacze ze stodoly,np.wzmacniacz żniw podczas pelni ksiezyca,lub bonusy do stodoly typu S,L do jutrzejszego ewent pełni ksiezyca .
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wzmacniacz żniw podczas pełni księżyca działa wyłącznie na przedmioty pełni, a roślina eventowa taką nie jest, to roślina specjalna, więc na nią ten wzmacniacz nie zadziała.
    Natomiast dyniowy prezent, bonus do stodoły - uprawy, bonus do stodoły S i L jak najbardziej możesz wykorzystać, zadziałają na roślinę eventową bez względu na to, gdzie ona rośnie :)
     
  10. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Jak mnie cieszy, że kolejny event jest w strefie pełni i mogę dalej produkować zwierzę do spółdzielni :D
    Jak napisał Krokodylek75 zabraknie mi GT na wszystko co bym chciała :cry:
    Ale o tym pomyślę później ;)
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mam Porządek musi być i Upiorny walc ciekawe czy w tej edycji Gift &Trade pozwolą na ich wymianę?
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To zaoszczędzisz 30 GT.:)
    Ja muszę kupić 2 itemy, ale damy radę, całe szczęście, że nie takie drogie. Natomiast rząd pnącza bardzo drogi, kolejny event gdzie trzeba dokonywać wyboru co wykupić, czy kota w worku (Piccolo) - a właściwie to prawie same "kotki".:D:cry:xD:cry:
     
  13. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    jak dla mnie pnącze bardzo słabiutkie żadnej skrzyneczki nie daje reszta też nie porywa
     
  14. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Robię tyle ile mi się uda- biorąc pod uwagę, że pracować też trzeba. Ile wyjdzie- tyle wyjdzie. Nie samymi pnączami człowiek żyje ;)
     
  15. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Poprzedni troche podlubalam, ale ten sobie serdecznie odpuszcze. Pnacze slabiutkie, nie dosc, ze raz na dwa dni i tak dobrane, ze czesto wyjdzie raz na trzy dni. Zadnej skrzyneczki ( te wprost uwiebiam, choc nie wszystkie ;) )
    Mam takie pustki w stodole nalezacej do pelni, ze wole temu poswiecic swoj czas.

    Powodzenia robiacym :)
     
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Jestem tak uzależniona od Piccolo, że nie wiem czy nie wybiorę ich zamiast pnącza :p
    ...i ten dreszczyk emocji podczas odkrywania :p
     
  17. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na polach pełni do jutra do 14-15 króluje upiorny bakłażan, którego dzisiaj wreszcie rozisałem.

    Też to rozważam:p Zastanawiam się, czy to pnącze jest cokolwiek warte (głównie chodzi mi o 10% szybszy wzrost roślin na polach pełni), ale chyba muszę poczytać opinie specjalistów. Aczkolwiek nie wiem nawet czy kiedykolwiek wezmę się za misje pełniowe a roślin eventowych raczej to nie dotyczy.
     
  19. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Siema ulubieńcu, tęskniłam stary wyjadaczu,
    Co 47 godzin otrzymamy:
    - 50% więcej PD/TPD ze zbioru przedmiotów ozdobnych w Strefie Pełni przez 8 godzin (zbierasz codziennie Nawiedzony dom, wiec każde dodatkowe PD się przydadzą).
    - 10% szybszy wzrost roślin w Strefie Pełni przez 8 godzin (każde przyspieszenie się przyda szczególne w Strefie Pełni, przypomnę Ci jak będziesz robił ewent pełniony na ostatni moment).

    Zadanie:
    Upiorny bakłażan minus 10% przez 8h ile to by było krócej ulubieńcu ?

    Ps. Ewent na 5+
     
    Ostatnie edytowanie: 13 października 2021
  20. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry :)
    Poczytałam sobie tu oraz tam i ... jak Pani Danusia ,,dylemat,, mam;
    Gdzie ci farmerzy co z entuzjazmem
    nową zabawę witali,
    grzejąc kombajny na ostrą jazdę,
    lub hamak gdzieś rozwieszali...
    Lecz pędzili jeden z drugim,
    by coś skrobnąć w ewentowym
    ten się cieszył, tamten zrzędził, inny miał już plan gotowy,
    co, z czym, kiedy, jak i ile - wyliczali sobie skrzętnie...
    Każdy zajrzał choć na chwilę, a dziś w wątkach pusto... smętnie...
    Gdzie ci farmerzy - i te farmerki...
    gdzie gwar i rwetes tak miły...?
    A może raczej gdzie są te ,,Mietki,,
    co do ewentów piliły ?
    I nie było ,,coś tam dłubnę,, tylko aby iść na całość,
    choć nagrody mało cudne im się wszystko przydawało
    - nawóz, gwiazdki, sianogrosze, TPD, czy banan złoty...
    Dzisiaj większość kręci nosem , lub brakuje im ochoty....
    Gdzie są te ,,Mietki,, prawdziwe takie -
    chętne, wytrwałe, uparte...
    Czy je farmerzy schowali w krzakach ?
    Czy odesłali do czarta ?
    No nie ma, nie ma , nie ma , nie ma ... :p

    - na szczęście moja ciągle jest - i ma się dobrze xD:cry:- tak więc ewent robimy , choćby tylko dla tego krótszego czasu wzrostu roślinek pełniowych :music:kiedyś się to może okazać bardzo przydatne . Przy okazji też trzeba zgarnąć żetony dla ,,Wzburzonych wód,, , aby się przekonać , czy owo wzburzenie nie wzrośnie z powodu perełek :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.