Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Jak mus to mus...
    Ja też piate zaliczyłam, szóste chyba jutro, bo mi brakuje słoneczników, 2 pełne zasiewy
    zwierza domowego nie tykam, pożegnałam stadko reniferów, przydadzą się Mikołajowi
     
  2. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ha ha ja nie wiedziałam z czym się rozstać i dałam po troszku :) Mi też brakuje słoneczników :( ale do jutra uzbieram na kolejne zadanie :)
     
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam Nieobecnych.:)
    Też nie rozumiem o co chodzi z kupowaniem farm :p
    Kończę ostatnie zadanie , jeszcze tylko trochę słonecznika i mogę stawiać zagrody i drzewa i odrabiać straty.
    Suwak dalej nie działa ,ale widzę ,że k.tynka dzielnie się trzyma.
    Pozdrawiam
     
  4. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Cześć Magda :) Szybko Ci poszło. Ja jeszcze sporo badyla mam do zebrania. Wczoraj miałam wrażenie,że mi chutney nie zadziałał. Ech biednemu zawsze wiatr w oczy :(
     
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu , nie rozczulaj się , walcz, trzymam kciuki. Jest dużo błędów-opóźnień i nie mam czasu siedzieć cały czas na farmie , dlatego zdecydowałam o wypstrykaniu SN i skorzystania z kuponów 3h! Czytałam na forum ,że jakoś można pomóc uczestnikom TOP , ale nie wiem na czym ta pomoc ma polegać?
    Ja zbieram ostatnie słoneczniki za 30min. Jak nie pomoże ,to rano skończę , o TOP powalczę może za rok ,ale nie sądzę po tym co napisałaś , a czego nie pojmuję .
    To tylko gra....
    Gosiu, szybko mi poszło? Ja się uczę u najlepszych , czyli u WAS xD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 listopada 2014
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda ja też nie wiem xD Ja wrzucę wszystko co mam do worka TOP u i sru:cry:. Dużo tego nie ma , może wystarczy...nie wiem:p. Bogusia się nie odzywa, ale na liście jeszcze jej nie ma. Marian też cykor:eek: i co tu robić:sleepy:
     
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    A zawalcz Gosiu ! Ja już tyle razy byłam bankrutem i zaczynałam znowu :p Ja mam na liście tylko tych 5 osób , więc nie wiem ile kto wrzuca. Może i tam Bogusia z Marianem są , ale suwak nie działa , a gra zmula .
     
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda i gra i forum. Mnie co chwilę wyrzuca albo strony nie mogę odświeżyć. Żeby wejść w całą listę musisz prawym przyciskiem myszki kliknąć / w jakiś nick/ i potem przesunąć nie suwakiem ale kulką myszki. Spróbuj u mnie zadziałało :)
     
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu u mnie to samo . Jak przez 1/2h wrzucałam hodowlę to wymiękłam , dlatego postarałam się event zakończyć wcześniej ,czego zwykle nie robię ,bo cenię SN. Tym razem wychlapałam razem z kombajnem , bo jestem zajęta czymś innym i nie mogę siedzieć non stop na farmie. Teraz czekam ile zbiorę słonecznika. Pewnie zbiór rano będzie jednak dodatkowy,ale to już ostatni ;)

    I jednak dodatkowy zbiór , rano skończę ,sadzam mutanty , drzewa i zagrodyxD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 listopada 2014
  10. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hejka słonka bo tylko was widzę aktywne Madziu ja też jutro kończę a SN tym razem tylko 100 szt użyłam xDxDxD
     
  11. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Beatko , ja użyłam dużą ilość ,żeby skończyć. Dobrą radę dawałam Ci do umycia okien,a teraz mnie samą nosi, bo zaczęło paprać deszczem,a sąsiedzi palą śmieciami i chyba w niedzielę umyję okna!xD

    Do Wszystkich: albo Was zmula jak mnie,albo tylko u mnie chora teściowa,więc znikam,jutro się odezwę!Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 listopada 2014
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :) Nie mogę eventu skończyć chociaż sieję prawie z zegarkiem w ręku. Zużyłam prawie 2 tys. sn. kilka kup gnoju a roślin jeszcze nie mam :( Zaczynam podejrzewać ,że coś nie tak z moją farmą i mi wszystkich zbiorów nie dopisuje. No trudno, jeszcze trochę poczekam i może po południu uda mi się skończyć i rozpocząć walkę w TOP.
    Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :)
     
  13. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko WBW
    Gosiu ja jeszcze w 6 pokoju, a Ty zdążysz na pewno
    zapasów przybyło?
     
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Zapasów mam na ok 300 mln. więc chyba nie jest źle.
    Wiesz wkurza mnie to moje tempo....a może nie moje tempo a błędy. Wczoraj podczas zbiorów wylogowało mnie z farmy i nie dopisało słoneczników. Miałam koniec obliczony na dzisiaj rano a jeszcze sporo brakuje :( Wiem,że zdążę . Ide się ubrać bo na gatkach siedzę :)
     
  15. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    myślę że połowa tego wystarczy, żeby się załapać do TOP, a czy wrzucisz prędzej, czy póżniej to żadna różnica:)
    Ciekawe , gdzie reszta naszych topowiczów?:p
     
  16. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Jestem :) Wczoraj też za Bogusią się rozglądałam, ale jej nie znalazłam.
    Małgosiu a spróbuj też co? Wrzuć chociaż zbędne owoce , a nuż wystarczy. Różnie się mowi i może nawet niewielka ilość wystarczy. W sumie co Ci zależy.
     
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    na razie jestem na nie, ale kto wie? popatrzę najpierw co się będzie działo
     
  18. hellwis

    hellwis Generał forum

    Nooo szacun Gosiu i powodzenia, ja zobaczę pod koniec jak będą szanse to wrzucę jak nie to dam spokój;)
     
  19. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Cześć :) Widzisz mnie? To tak szybko wskoczyłam :) Wiesz chyba zbyt dużo zapasów zrobiłam bo wrzuciłam i nawet wiele ze stodoły nie ubyłoxD. Owoców z wyspy nawet nie ruszyłam.

    Blazers mówi ,że do 100 mln. powinno wystarczyć. Próbuj Beata a co Ci zależy
     
  20. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Gosia gratuluję miejsca w 1 setce, tak trzymajxDxDxD