Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No cóż, na to twój ET z Krasnojarska nic nie poradzi - "u siebie" to ona raczej nieprędko zagra 8)

    To jutro mamy Gauff - Badosa i Muchova - Zheng.
    Bo ja wiem, może rzeczywiście Badosa... i jednak Zheng...?
     
    bona53 lubi to.
  2. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    Badosa raczej tak - Muchova?....w końcu to pogromczyni Saby!!

    CoCo w SF a ja małej wiary
     
    zzizzie, grakula16 oraz bona53 lubią to.
  3. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    A Zheng wygrała z Igą!
    Czyli co? na dwoje babka wróżyła :p
     
    zzizzie lubi to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No w każdym razie ja się szykuję na bardzo ciekawy mecz.
    W dodatku na luzie, bo nie trzeba już się martwić o pozycję wyjca 8)xD

    A Coco - biedna ta Coco, nikt już w nią nie wierzy.

    I jeszcze o Idze - czy ona w ogóle znajdzie jakiegoś trenera, który wytrzyma Darusię jako konsultanta...? 8)


    EDIT: znalazłam uśmieszek wyjca, tie break, 1:22:48.
    Wiadomo jak jest, dziewczyny sobie wygrażają pięściami i rzucają wściekłe spojrzenia.
    Ale tylko wyjec potrafi się tak pobłażliwie uśmiechnąć na widok nieudanej próby odbicia piłki przez rywalkę.
    Piękny ten uśmiech, prawda...?
    Zwłaszcza w kontekście tego, jak się skończył ten mecz 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2024 o 21:24
    grakula16 i Kgysta lubią to.
  5. Kgysta

    Kgysta Stały bywalec

    A ja zycze sobie final Badosa-Muchova i tytul dla Muchovej8) Zheng nie lubie, mam pretensje o to ze wygrala z Iga na tej nieszczesnej olimpiadzie.. xD xD wiedziala jak Idze zalezy, a Chinczykow jest tyle ze pewnie tego jej zlotego medalu nie zauwazyli... xD

    A jesli chodzi o trenera Igi to mysle, ze patrzmy optymistycznie. Najwazniejsze zdanie w teamie nalezy do Igi (wierze ze nie Darii ..) ale trener tez pewnie bedzie mial jakies prawo glosu... i jezeli on nie bedzie chcial pracowac z Daria albo w takim podziale rol jak obecnie to na pewno beda kolejne zmiany. Byleby on nie wylecial jako pierwszy8) ale najpierw niech przyjdzie xD