Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff cieszę się, że widzisz to tak jak ja - Aladdin naprawdę przesadnie demonizuje ten prosty organizm 8)
    No i właśnie, ona wygrywa, bo gra ze średniakami (pan Simon i te jego drabinki - cóż, wszystko można kupić, jak się ma dość kasy).
    Mam wielką nadzieję, że Muchova zrówna ten pomnik z gruntem, za dużo już tego butnego puszenia się z dumy.
    Ogólnie moje hasło na najbliższe dni/tygodnie: traktorzyści na traktory, a traktory do Mińska.
    (Wiem, że wyjec udaje traktorzystkę stosując coraz to większe implanty - ale nic na to nie poradzę, ja widzę chłopa ze sztucznym cycem.)

    Też fakt, Chinka i Coco to nie ten mental i za dużo doświadczeń z przeszłości.
    A Małolata jest bezczelna jak to nastolatka, której wszystko się udaje - zero kompleksów i na pewno duża chęć pokazania wyjcowi, że jeszcze się taki wyjec nie narodził -

    (Małolata dostała od mamy zgodę na psa bo zawsze chciała mieć psa, ale mama nie pozwalała. Jak wygra z wyjcem, osobiście podrzucę jej jeszcze ze dwa psy.)
     
    grakula16 lubi to.