Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hellwis

    hellwis Generał forum

    Gosiu czasu multum jeszcze , mi ostatnio albo 200 PD ,albo 100 do stodoły raz miałam 200 i 100 do stodoły
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  2. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko - za oknem -6 stopni, i prószy takie drobne coś, co trudno śniegiem nazwać
    helikopter daje skrzynie z sianogroszami, ile to od losowości zależy 8):pxD
    eventy przeszły do historii:)

    edit
    a teraz się zrobiła regularna zadymka śnieżna, a ja muszę wyjść, chyba po raz pierwszy tej zimy włożę czapeczkę :p
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2018
    .Magda. i hellwis lubią to.
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Ja jeszcze w polu z eventem,przeprowadzka trwa,nie mam czasu ,raczej nie zrobie.

    U mnie też ten "kryl" pada,ale to paskudne,jest -5,ale udało mi się czapki nie ubrać :p
    Jakieś podobno paskudne mrozy z Syberii idą:cry:

    Te nagrody,które dostaję.......nie ma sensu eventu kończyć....czy ktoś to ciągnie dalej....?
    Pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2018
    grakula16 lubi to.
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    ten na farmie nie powala, ale warto zrobić te czasówki na baha, nawet bez pnącza, postawione na wyspie dają dobre TPD
     
    .Magda. lubi to.
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Małgosia widzę jak zawsze na "posterunku";),dzięki,nie zarośniemy pajęczynami.Ja o troszkę dziwnej porze,ale ostatnie "gorące" dni mam i już padam.

    Ok,zrobiłam te czasówki,jeszcze brak czasu na postawienie itemów.

    Beatka co zrobiłaś,ze przeskoczyłaś tyle poziomów xDBeatka,Gosia ,Małgosia jesteście u mnie Trójca na poczatku Sąsiedztwa nie do dogonienia.:inlove:

    Pozdrawiam i do miłego:)
     
    hellwis i grakula16 lubią to.
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Magda, to teraz sprawdź ile ci te itemy dają przy odpalonych wszystkich bonusach i za chwilkę nas dogonisz :)
     
    .Magda. i hellwis lubią to.
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:) ja tu wpadam w tej chwili jak po ogień.:pDzisiaj pól dnia bez internetu.

    Małgosiu nawet nie sprawdzę,bo siedzą w pasku,nie mam kiedy zmienić ,ani na coś innego wymienić.>:(
    Pan właściciel firmy robi wszystko,zeby kaucji nie oddać,wściekły,ze się wyprowadzamy,bo nie ma chętnych.Jest problem z usunięciem reklamy z szyb,nikt tego przy tych minusowych nie zrobi,nie zejdzie i juz jest pretekst.:cry:
    Ja chcę spokoju :(
     
    grakula16 lubi to.
  8. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej dzisiaj ja przyszłam odkurzyć ,zimno strasznie nawet na kijki nie chodzimy bo się nie da ,u mnie w ogrodzie nawet przebiśniegi zmarzły bo u nas śniegu ani kapeczki nie ma
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Beatko, u mnie też prawie nie ma śniegu, miejscami lekko przyprószone, nawet trawa nie przykryta
    moje rododendrony listki pozwijaly w rurki...:cry:
     
    .Magda. lubi to.
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Wpadłam,odkurzyłam,posprzątałam:p I myślę,że tu już tak pusto,że nie ma co tematu na siłę ciągnąć.....zaraz będą głosy oburzenia,że jak tak można,ale moze faktycznie tu już nikt nie ma nic do powiedzenia?Może chodźmy na kozetkę do Blazersa,tam tak wesoło!
    KRK zasolone na amen,jak długo żyję jeszcze nie widziałam takiej ilości chlorku wylanej,trawniki raczej nie odbiją,tylko zdechną.
    Pozdrawiam,ale chyba przestanę zaglądać :oops:
     
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Za taki post lajka nie mogę dać :oops::cry:
     
  12. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Małgosiu tu nie chodzi o lajka,szkoda po prostu,że fajny wątek przestał funkcjonować.Ja się tu dobrze bawiłam 6 lat i za to dziękuję i pozdrawiam tych,którzy jeszcze tu zaglądną :inlove:
     
    grakula16 lubi to.
  13. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej jak tam kochane asy przestworzy robicie ten evant bo ja już nie wiem,dopiero tyle siania i znowu tyle brrrrrr
     
    grakula16 lubi to.
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko, choć u mnie siąpi kapuśniaczek i jest obrzydliwie
    wolałabym, żeby solidnie popadało i spłukało sól z dróg, bo faktycznie wszystkie drogi prawie białe od tej soli
    Asy przestworzy mają niezłe pnącze, więc najmniejszym nakładem, ale zrobię :p
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie tylko Kraków. Tydzień wcześniej byłem w Ciechocinku i po przejechaniu 350 km drogą szybkiego ruchu/autostradą musiałem szukać myjni. Człowiek się brudził od samego patrzenia. Nie trzeba było nawet dotykać samochodu o_O
     
    grakula16 lubi to.
  16. wojciech70

    wojciech70 Nadzorca forum

  17. hellwis

    hellwis Generał forum


    Dziękujemy

    Halo jest tu ktoś

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2018
    .Magda., MOD_Yasmina oraz grakula16 lubią to.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Gdzie ta wiosna? Coraz zimniej się robi :eek:
     
    .Magda. lubi to.
  19. hellwis

    hellwis Generał forum

    W naszym rejonie coraz cieplej jak już jest powyżej zera to idzie żyć xDxDxD


    Diamenty zdobyte ,już mam wolne

    [​IMG]
     
    .Magda. lubi to.
  20. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Jak to zrobiłaś Beatko?
    Grateczki
     
    hellwis lubi to.