Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Weź nie przesadzaj przecież w domu każdy zna hasła itp sama zapewne nie jednokrotnie prosiłaś kogoś z domowników by ogarnął Ci łąkę
    Dla mnie to możesz i bana mi zarzucić przecież wiesz jak ja do tego podchodzę
    Miłego dnia ja życzę
     
    .Magda. lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    czechu79 Regulamin jest taki a nie inny, wszyscy go zaakceptowaliśmy i zobowiązani jesteśmy do przestrzegania. Wyobraź sobie, że ja gram sama, nikt nie zna moich danych dostępowych ani nie ogarnia mi farmy i Tobie dałam dobrą radę a Ty zrobisz jak uważasz ale musisz liczyć się z konsekwencjami.

    Również miłego dnia życzę :)
     
  3. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Rozwolnienie widzę, więc polecam
    [​IMG]
    Pomaga wiem po sobie:p
    Probiotyki proszę zażywać co by organizm się nie odwodnił;)
     
    .Magda. lubi to.
  4. hellwis

    hellwis Generał forum

    Halo kochani co to idą święta ,a w domku pajęczyny :oops::oops:
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  5. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześc, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Już widziałem, więc i Wam go pokażę.
    [​IMG]Idzie Nowy Rok.
    Na razie jeszcze pomaleńku, ale wkrótce przyspieszy.
     
    .Magda., hellwis oraz grakula16 lubią to.
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Ja na krótko,dalej w pakowaniu tkwię,kto to tyle tego nagromadził,chore jakieś....:cry:Pudła podzielone na : do zabrania,do rozdania,do wyrzucenia,najwięcej 2 ostatnie:p

    Grzesiu,zwracam mopa,ładny jest,ale teraz wysprzątałam,przydziel komuś innemu,ciężko mi będzie tu bywać do końca roku,a szkoda byłoby,żeby Domek pajęczyną i brudem się pokrył:oops:
    Moje Siostry uciekły nie wiadomo gdzie i wcale tu nie bywają:(

    Miłego dla Wszystkich;)
     
    hellwis i grakula16 lubią to.
  7. hellwis

    hellwis Generał forum

    Madziu i gdzie się teraz wyprowadzasz ,a powiem ci ja niedawno też się wyprowadzałam na 3 miesiące bo robiliśmy remont i PRAWIE 100 % przedmiotów zostało zutylizowany ,najpierw płakałam ,a teraz cieszę się jak dziecko wszystko nowe ,zostały 2 telewizory ,jeden narożnik ,ciuchy bardzo przebrane ,no i pamiątki ,mam nowy -stary dom ,nowe życie i jaki porządek
    Moja babcia zawsze mawiała że człowiek jak się 3 razy przeprowadzi to jak by się raz spalił ,nie zostaje nic ze starych rzeczy
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2017
    MOD_Stokrotka, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  8. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)
    Beatko,ja chwilowo gościnnie do córki w bloku (osiedle chyba najładniejsze w KRK).Ciężko może być ,bo nigdy w takim czymś nie mieszkałam,ale wytrzymam do wiosny i uciekam dalej.Twoja Babcia bardzo mądra osoba,coś w tym powiedzeniu jest.Faktycznie równo od 01.01. zaczynam nowe życie,zobaczymy co będzie.Być może dam sobie też luz od farmy,bo to co się dzieje raczej nie wygląda fajnie.Samozadowolenie MOD-ów i PT ,udawanie,że nie widać problemów i wszechobecnych błędów odbiera chęć do zabawy jaką miała być Farma.Dziś aż siadłam jak przeczytałam,ze można" nieumiejętnie odebrać prezent z kalendarza".....xDTo już jest kpina.Ja wczoraj odebrałam prezent jak codziennie ,a dziś mam zablokowany plusikiem i 2 następne też.Rozumiem,że gra jest po to ,żeby zarabiała,ale nie taką hucpą.Tym bardziej ,że na innych forach problem zostaje natychmiast usunięty,a tu .....głupia wschodnia europa..
    Po prostu wstyd.
     
    hellwis i grakula16 lubią to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    nie znam specjalnie KRK, ale podoba mi się osiedle przy Grzegórzeckiej z pięknym widokiem na Wisłę i KRK, tam bym ew. kupiła mieszkanie
    A z prezentami miałam zabawę wczoraj, od razu 3 zamknięte, a PT nie ma przesłanek i pozdrawia,, szkoda słów >:(:mad::wuerg::cry:
     
    hellwis i .Magda. lubią to.
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)

    Małgosiu błagam......napisz mi ,że nie mówisz o Wiślanych Tarasach.....nie....nie.....jeszcze raz nie!O innym osiedlu rozmawiamy?Prawda?
    Dlaczego tylko w polskiej grze są takie problemy?Tylko tu wszyscy z BP podejrzewają,że ich "w konia" chcemy zrobić?
    Na innych forach naprawiają natychmiast.Fatalna gra,szkoda,że ktoś z Niemiec nie roześle jakiejś ankiety i nie wymiecie tych z PT i MOD-ów.:cry:Byłoby miło,a tak.....cóż.........
    Najfajniejsza historia bardzo lubianej Userki,która nagle po spotkaniu farmerskim została MOD-ką........już nie ma fanów......też ,cóż....

    Kochani miłego życzę!;)

    Grzesiu posprzątałeś?Oddałam mopa!;)
     
    hellwis lubi to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Magda, nie wiem jak się to nazywa, ale położenie mi się podoba i mieszkania też, tak, sprawdziłam u wujka, a czemu ci się nie podobają?
     
    .Magda. i hellwis lubią to.
  12. hellwis

    hellwis Generał forum

    Aż wstyd się przyznać w Krakowie byłam 1 raz i to w szkole na wycieczce .
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  13. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Kraków bardzo się zmienił, jak wnusia podrośnie to się wybierzecie
     
    .Magda. lubi to.
  14. hellwis

    hellwis Generał forum

    No myślę że babcie zabierze ;););)
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Dziś mam przerwę w pakowaniu,bo wszyscy co mieli przyjechać po niepotrzebne rzeczy się wycofali,myślę,że powodem koszmarny wiatr,wieje totalnie i chyba nastroje nie są najlepsze.:p

    Beatko idziesz do kąta za niezaliczenie więcej KRK;)Ja się umieszczam we wszystkich kątach za "niebycie" w Poznaniu,Wrocławiu,Lublinie,Gdańsku i wielu innych miastach!Za Warszawą nie przepadam,kocham Świnoujście i Zamość,nie byłam na Mazurach,ale kocham Kaszuby łącznie z ludźmi,co jak zaczęli mówić po kaszubsku to tylko słuchałam,fajna mowa,ani w ząb zrozumienia.Uwielbiam Paczków i okolice,tak dobrych ryb jak tam nie jadłam nigdy w życiu.Nie cierpię Zakopanego i wszystkich okolic począwszy od Nowego Targu:cry::cry:

    Małgosiu dla mnie to są tzw."króliczoki" czyli zatłoczone do niemożliwości osiedle,gdzie ludzie przez okno patrzą sobie w talerze....ohyda.Ceny koszmarne,a osiedle po taniośći wybudowane(cena za m2 kosmiczna),łącznie z najtańszymi przeźroczystymi szybami na balkonach czyli wszędzie widzisz bałagan.Zero drzew,posadzone rachityczne sadzonki nie wiadomo czego i wszechobecny smród i hałas od ulicy.>:(:oops:Wyślę Ci sówkę z namiarami na to super,nie będę tu reklamować,bo jak wiadomo czepialstwo jest tu o wszystko,zaraz MOD łaskawie zwróci uwagę,a ja już za duża dziewczynka na pouczenia i nerwy mi puszczą na tą ich władzę,której nie mają w życiu prywatnym;)
    Miłego Wszystkim :inlove:
     
    grakula16 lubi to.
  16. hellwis

    hellwis Generał forum

    [​IMG]
    Wikusiowe ptaszki dostały nowy domek ,myślałam że będą sie bały ,ale nie od razu przyszły do jedzonka
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  17. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Ja dosłownie na moment.....nikt nie przejął mopa-trudno,zarastajcie bałaganem(by nie pisać:brudem :()
    Event skończony.
    Ja się pakuję,pakuję i wyrzucam,wyrzucam i rozdaję,kto tylko chce wziąć xD

    Małgosiu,kupiłaś w KRK w końcu te słynne ciastka?

    Miłego Wszystkim:inlove:
     
    hellwis i grakula16 lubią to.
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Magda, ciasteczka miały mi zostać dostarczone, ale niestety... nic z tego
    muszę jeszcze poczekać, aż sama będę w KRK

    Beatko, chyba wygrałaś konkurs :D
    Gratuluję :inlove:
    a w ogóle to witam cieplutko,
    widać, wszyscy zarobieni po pachy ....:pxD

    Połączyłam Twoje posty.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 grudnia 2017
    hellwis, sośnie22 oraz .Magda. lubią to.
  19. hellwis

    hellwis Generał forum

    Gosiu raczej nie bo teraz Jurorzy muszą oddać swoje głosy i to będzie decydująca sprawa pozdrawiam cieplutko i od wczoraj już nic nie robię xDxDxDxD
     
    grakula16 i .Magda. lubią to.
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Ja na chwilę tylko pogratulować Beatce!
    Dalej się pakuję,dzisiaj wystawiłam 10 worów po 120l. z ciuchami na aukcję charytatywną,klęli,że za małym samochodem przyjechali.
    Ludziki,pozbywajcie się niepotrzebnych rzeczy,nie ma co obrastać w "dobrobyt";)xD
     
    grakula16 lubi to.