Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Ja postawiłem na zarobek, przy takich cenach powinienem parę set milionów zarobić bez wysiłku, itemy mnie nie interesują nie gram na czas przechodzenia poziomów ale dla zabawy
     
    grakula16 lubi to.
  2. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nudne te dożynki , a sianie ciągnie się i ciągnie....nie mogę zebrać odpowiedniej ilości. Jeszcze ponad 6tys. nudy. Imprezy dożynkowej też nie widzę. Ryby nie biorą....wypadajek brak. Na targu nic się nie dzieje

    Ponarzekałam xD
     
    grakula16 lubi to.
  3. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    chętnie Ci powtóruję xD:p
     
    godia17 lubi to.
  4. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum


    Jak to nic się nie dzieje, pohandlować można w cenach kosmicznych jak na produkty czy owoce a nawet plony, Miliony same na konto wpadają
     
    grakula16 i godia17 lubią to.
  5. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Po co mi te miliony....do grobu wezmęxD Sama nie wiem co lepsze, pełna stodoła czy miliony na koncie. Pytanie zadałam...sama sobie i teraz będę myśleć:p
     
    grakula16 lubi to.
  6. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Miliony wydasz na inne dobra którymi na przykład można skończyć wszystkie misje w spółdzielni, to taki przykład
     
    grakula16 i godia17 lubią to.
  7. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Wszystko co potrzebne do zadań i eventów mam w stodole i na stanie sg na drobne wydatki.Więc ?

    Ja przestaje widzieć cel :(
     
    grakula16 lubi to.
  8. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    To wydaj te miliony na targu i oddaj wszystko do worka i załap się na zaszczytne miejsce TOP1000. Po takiej operacji powstanie cel odbudowania stodoły i zasobów sg
     
    godia17 i grakula16 lubią to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    tylko na moim targu Piotrze nie ma co kupić, oferty np po 5, 10 szt i to w sumie kilka, miałam nadzieję na wydanie kasy a tu lipa puste półki....
     
    godia17 lubi to.
  10. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    W topie już byłam....znam uczucie i już nie kręci :)
    Jeżeli chcesz dokupić to wstrzymaj się jeszcze. Ludzie przemyślą czy startować czy odpuścić i wtedy pojawią się duże pakiety :)
    Masz ochotę , widzę :)
     
  11. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    na zakupy czas jeszcze przyjdzie, zobaczysz
    Ja też od kilku lat, potwierdzam nic specjalnego, a nagrody nie specjalne, nie gram dla wbijania szybkich lvl więc nie mam ciśnienia jak na razie na zabawę w TOP ale wiadomo co mi odbije na końcówce
     
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Też nigdy nie mówię nigdy:) Kto wie czy mi nie odbije:cry:
     
    MOD_Stokrotka lubi to.
  13. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Gosia, wstrzymuję się, choć to podobno niezdrowe 8):p
    o to, to... z ust mi wyjęłaś, nigdy nie mówię nigdy :pxD
    Piotrze, kobieta zmienną jest, jeszcze nic nie wiadomo....8):pxD
     
    godia17 lubi to.
  14. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Wiem mam dwie w domu xDxDxD
     
    grakula16 i godia17 lubią to.
  15. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    A jakie my niezdecydowane....szkoda gadać:cry: niebieskie gadki czy różowe, a może czarnymi zaszalećxDxD
     
    grakula16 lubi to.
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześc, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    A co to za narzekania? Mam w zapasie 1/2 mld, to startuję do TOP-u. Nie mam, to mogę sprzedac na targu. Ot i cała filozofia.
    Tak myślę, ale mogę się mylic.;)xDxD
     
    godia17 lubi to.
  17. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2017
  18. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Cacy dziewczynko :D, o to to chodziło, wielkie dzięki :D
     
  19. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Proszę bardzo
     
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Marian Ty dokładaj bo z TOPu wylecisz;). Beata też się trzyma dobrze, tylko grakulka się czai:p. Norbi to chyba w 100 celuje.... dumna, że jesteście moimi sąsiadami:)
     
    grakula16 i -norbijas- lubią to.