Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    Zgredziu zła firma :p Mój ma normalnie polskie menu + dodatki w angielskim - zero krzaczków. Spokojnie może używać osoba nie znająca języków obcych. To też oryginał, kupiony od ich oficjalnego dystrybutora. Przy telefonach trzeba nie patrzeć na cenę, ale na wersję - czy przeznaczona na rynek europejski, czy chiński, bo z chińskimi wersjami to tak jest.

    Grakulko - idziesz do sklepu np wszystko po 2,3,4zł - oglądasz i wiesz co chcesz. Tak samo ubrania - mierzysz w butikach i też wiesz co chcesz ;p
     
    grakula16 lubi to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Aparat, który mnie się przytrafił to niestety wersja przeznaczona na rynek chiński. Całkiem możliwe, że to dlatego, że był kupiony w normalnym sklepie stacjonarnym na terenie Chin i indywidualnie przywieziony :)
     
  3. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    No w stacjonarnym to tylko takie. Może gdzieś na lotnikach by mieli wersje EU/US. A tak to tylko na portalach. W większości mają bardzo dużo europejskich tłumaczeń. Jedne są lepsze, jedne gorsze. Część telefonów pozwala na wgranie np romu z Xiomi, więc z pełnym polskim tłumaczeniem. W moim jest polski antek. Nakładki dodatkowe (takie kółko skrótowe np) po angielsku, ale to proste rzeczy są.
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie by angielski nie przeszkadzał, bo zawsze można sobie wgrać klawiaturę z polskim słownikiem. Gorzej, że część komunikatów systemowych jest w krzaczkach. W tym telefonie też można zmienić ROM. Pod warunkiem, że jakiś chińczyk z ichniego supportu odblokuje tę możliwość :)
     
  5. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Ojjjjj koffffani moi:) ja wiem ze na metkach rzeczy kupionych w Europie jest made in ........
    jestem tego swiadoma.Ale ja, tak jak Gosia musze zobaczyc,dotknac i ocenic jakosc :p
    A czesto towar kupowany przez internet nie jest adekwatny do tego ktory widzimy na zdjeciu :sleepy:
    ///////////////////////////////

    Dzien dobry:)
    Ojjjjjjj,ale cisza w naszym domku.To ja tylko ogarne,wywietrze i rozpale w kominku.Juz troszke zimnawo.
    Milego i spokojnego weekendu zycze:)

    Ps;poprosze zolte;)

    ////////////////////////////////

    Halllllloooooo......
    Gdzie Wszyscy sie chowaja?o_Oo_Oo_O
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2017
    godia17, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  6. hellwis

    hellwis Generał forum

    O mateńko dobrze że mam nową miotłę bo stara pajęczyn by nie ogarnęła ,domek nam zamkną jak tak dalej będzie pozdrawiam wszystkich w ten deszczowy ciemny wieczór o_O
     
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    u mnie nie pada, nawet pogodny wieczór
    komu jeszcze liście? chyba już wszyscy skończyli...:)
    Komu jeszcze oprócz chłopaków kibicujemy w TOP-ie?
    przyznać się...
     
    godia17, .Magda. oraz hellwis lubią to.
  8. hellwis

    hellwis Generał forum

    No ja Gosiu nie mam szans w tym roku :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    godia17, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Nie przejmuj się ja też nie....
    mam taki targ, że kupić cokolwiek to sztuka, chyba, ze przepłacisz dwu- trzykrotnie :(
     
    godia17, .Magda. oraz hellwis lubią to.
  10. hellwis

    hellwis Generał forum

    No właśnie ceny to płakać i ofert po 20 szt
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    u mnie tak samo, kasa na koncie rośnie tylko jej nie ma na co wydać;)
     
    godia17, .Magda. oraz madzia0101 lubią to.
  12. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam:D
    Juz myslalam ze Wszyscy sie wyprowadzili i zostalam taka samenka:p

    Ja z moimi zasobami tez tylko kibicowac mogexD.Wiec kciuki za tych co udzial biora zacisniete bede miala:)

    Pozdrawiam Wszystkich
    i milego dnia zycze:)
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  13. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześc, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Do dożynek przygotowywałem się cały rok i zapasów trochę mam -nie mam co ukrywac. Ale tak patrząc na targ, to rzeczywiście jest cienko. Kto teraz chciałby wziąc udział w dożynkach, a nie ma odpowiednich zapasów to współczuję.;)xDxD
    Podejrzewam, że na 3.000-nym miejscu będzie trzeba oddac towaru za ok. 300 mln.
     
    godia17, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    zgadzam się z Tobą Marian, a może i więcej
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  15. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    Hej, udało mi się zalogować ;d Trochę na LoA było co robić, a i tu mało kto pisał, to jakoś nie zachęcało. No i zbliża się dzień singla, więc trzeba myszkować w internetach :p
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  16. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Faktycznie w domku pusto,wyjątek był jak Mili wpadła i dyskusje podsyciła;)xD
    Ale sama mam mało czasu,żeby wpaść tutaj,więc się nie czepiam:inlove:
    Gratki Wszystkim co lecą z poziomami jak burza,Dożynków zwyczajowo nie robię,dziś ledwo kolorowanek uzbierałam na menażerięII i jestem goła i wesoła:p
    Jutro znienawidzony event hodowlany-nie cierpię,ale nałogowo pewnie zrobię jeżeli będzie BB.
    Do miłego ;)
     
    madzia0101 i godia17 lubią to.
  17. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)

    Małgosiu ja to do TOPu bym chciała, ale nie wiem czy dam radę, Chęciami to ja stodoły nie zapełnię. Znajdę chwilę to zerknę, sprawdzę, przeliczę i zdecyduję :) Na targu drogo i za te ceny to nie kupię....ech gdzie te czasy co trafiało się na okazję, a jaka radość była. Teraz trochę nudnawo. Chodzę po targu i nic :(
    Draculik konkurs zorganizowała na jesienną farmę.Śliczne ludziska farmy mają. Też bym coś zrobiła, ale nie chcę talentem przyćmić;), farmery mogą w kompleksy wpaść, Dam sobie spokój, ale Was zachęcam :)



    Ale mam piękną sygnaturę....no śliczniutka :)


    Jeżu....widzieliście tą reklamę z królikami
     
    madzia0101, .Magda. oraz -norbijas- lubią to.
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko,
    nawet się zastanawiałam, czy jej Wam nie wkleić - tej reklamy królików, znaczy się :p
    dla farmerów jak znalazł :wuerg:
    Jakbyś umiała taką ładną farmę zrobić, to byś wkleiła :pxD
     
    .Magda., godia17 oraz -norbijas- lubią to.
  19. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    baxD

    Ja dzisiaj zobaczyłam reklamę i doznałam lekkiego szoku. Czy nasza góra nie ma na co naszych pieniędzy wydawać ? A reklama jest tak niskich lotów :oops: :eek:


    Małgosiu :) mogę jeszcze bikini do następnego g&t sobie zostawić? Nie zrobiłam jeszcze :(
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2017
    grakula16 i .Magda. lubią to.
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    I jeszcze na chwilę wpadłam:)
    Gosiu,sukienka przepiękna!!!:inlove:No super :)
    Uciekam do reala,tam potrzebna bardziej ;)
     
    godia17 lubi to.