Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :) Na targu szał:p Karpie sprzedałam po 11 tys za sztukę...szok . Szkoda ,że nie mam dużego zapasu :(. Boję się bo mogę opróżnić stodołę, a prędko ceny nie spadną. Niedługo dożynki i też pewnie dużo do zadań będzie potrzebne. Ja nie lubie zwierząt wystawiać , a fabryczki mnie wkurzają....tak długo się robią :(
     
    grakula16 lubi to.
  2. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Gosiu, nie bardzo mam co sprzedać , raczej robiłam na swoje potrzeby...Ale BP docisnęło : non stop eventy , a teraz ta misjaxD
     
  3. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda :) Ja misji jeszcze nie ruszyłam. Zostawie ją sobie na długie zimowe wieczory :p. Ja też nie produkuje, ale dośc często jestem na targu i kupuję jak są tanie. Zwróć uwagę,że wszystko prędzej czy później się przyda. Teraz wszystko strasznie droge się zrobiło więc trochę sprzedałam. Papuzich piór już ponad 6tys skupiłam jak były po niżej 300 sg. teraz poczekam i sprzedam jak będą drogexD
     
  4. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu , brak mi czasu na chodzenie po targu , może kiedyś ..teraz tego nie kontroluję , wiadomości mam tylko od Was , bo znów brak czasu na Wyrocznię , kiedyś nie było takiego tempa. Gratuluję Tobie , Beatce i Mariankowi z całego serca dobrych interesów !!!!
    Cóż ...spojrzenie córki jak siedzę na farmie .....bezcenne xDxDxDxD O matko....

    Ja non stop jestem bankrutem , więc skupowanie....
    Dziewczyny , dobranoc !
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2014
  5. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobranoc Magda :) Ja też zaraz się zbieram bo już mam dość targu :)
     
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    w końcu doczłapałam do końca:p
    dzięki za prezenciki:music::)
    za zupkową misję na razie się nie biorę - brak kolorowych zwierzaków z najwyższej półki
     
  7. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    dobry wieczór
    ewencik prawie skończony brak mi 23 szt wypadajek ,nie wiem na czym tak zarobiłyście na ewenciku ? Jak na kupce to kiedy siać.
     
    godia17 lubi to.
  8. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    Witajcie. Wpadłam się przywitać, byście o mnie nie zapomnieli, ale mało mnie na forum fa ostatnio. Widzę szalejecie na targu ;) A mi się nie chce :D
     
    godia17 lubi to.
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam wieczorem :)
    Właśnie teraz ukończyłam event z 6 lampkami na plus.
    Czy komuś trzeba lampki "podgonić" jeszcze?

    No i nareszcie jest abonament na młyn :p
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2014
    godia17 lubi to.
  10. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)


    Bogusiu, nie na evencie tylko na misji która właśnie weszła do spółdzielni :)
    Mili sygnaturka MODka rewelacjaxD, Teraz jak wejdę na forum to zaraz pobiegnę szukać Zgredka:eek:

    Magda gratuluję :)
     
  11. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dzięki Gosiu , żal tych którzy nie skończą , ciężko idzie , prośby o lampki , które mam, masakrycznie tego mało wypada.Mogę Wam jutro zwolnić z prezentami i wysłać tam gdzie potrzeba??
     
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda, wysyłaj potrzebującym. Fajnie sprawić komuś radość :)
     
  13. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    OK.dzięki Gosiu !
     
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Prace skończyłam...farmę obrobiłam...główka boli po całym dniu przy komputerze więc mówię dobranoc i już mnie nie ma :)
     
  15. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    witam cieplutko

    THEDEAL2014

    Czas trwania: 12.11.2014 - 30.11.2014, do godziny 23:59
    Kod zawiera:
    • 15 x Super nawóz Zosi
    • 30 x Super nawóz
    • 3 x Dżem wielkanocny
    • 3 x Jabłecznik z cukinią
    • 3 x Wieniec wiosenny
    • 3 x Chlebek marchewkowy
     
    godia17 lubi to.
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Jest kodzik : THEDEAL2014
    Sporo dostajemy za błędy w grze, polecam biuletyn do poczytania.

    Cześć Małgosiu.
    Ale mi guza nabiłaś.
     
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Marian
    taka jestem zakręcona, że nawet nie zauważyłam - przepraszam za tego guza:p:)
    Piotr, gratuluję poziomu xDxD
     
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :) Kodzik fajny...dużo dobra dali :)
     
  19. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

  20. hellwis

    hellwis Generał forum

    A u mnie pnącze będzie dawać 0 TPD bo nigdy kukułek nie ruszyłam zawsze szkoda mi było SP i teraz będę profity zgarniać za lenistwo:eek: