Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nigdy - moje posty na forum to moja sprawa. Jak to było w jednej piosence z "Mustanga" - nigdy nie ulegnę, nigdy nie ulegnę Wam, nie:music: Brak sygnału - do odwołania.
     
    .Magda. lubi to.
  2. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW ponownie:)
    U mnie goście odpoczywają po obiedzie,pogoda paskudna,magnolie kwitna,a śnieg sypie.....chore:(

    Wydawało mi się,że pożegnałeś ten wątek?;)

    Ungusie,co tam u Was? Przydałoby się trochę dobrej energii...xDOdezwijcie się ,jak ktoś ma czas ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Magda, przesyłam całe wiadro energii...xD
    do wieczora
    Witam cieplutko, u mnie jeszcze nie pada...
    to tyle na szybko...;)xD
    to chyba będziesz do mnie mieć bliżej...:pxD
     
    .Magda. i krasnoludek10 lubią to.
  4. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Małgosiu,energia przyjęta,chyba dobrze zrobiła ;)Śnieg topnieje,kolejne 2 osoby zdecydowały o wyjeździe z powodu pogody.
    Masz rację,będę mieć do Ciebie bliżej o całe 25km;)Trochę dziwni ci ludzie(nabywcy)....chcą jak najpóźniej podpisać umowę,a chcą,żebyśmy się jak najszybciej wyprowadzili,ciężko to pojąć...... :pAle fakt,nawet na krótko chyba chciałabym spróbować tam pomieszkać,zobaczyć czy coś z zaplanowanej fascynacji jeszcze może pozostać.
    Marian,jak Ty mówiłeś ? "Po troszku" ?(Kurcze,tego nie znam,ale mi się spodobało-może to określenie napływowych ludzi z okolic Nowej Huty?)
     
  5. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Jak się niedługo przeprowadzacie, to lato powinno być fajne w "głuszy"
    Jak nabywcy zapłacili 100 % to tobie chyba żadna różnica, kiedy umowę się podpisze, w innym przypadku byłabym ostrożna8)
    No i pewnie będziesz mieć większy ogród - większe pole do popisu
    podrzucić jeszcze jedno wiaderko?
    U ciebie śnieg topnieje, a u mnie dopiero zaczyna sypac, na razie głównie takie krupy lecą i 0 st.
     
    .Magda. lubi to.
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    I nie było Cię na nim :(
     
    .Magda. lubi to.
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Małgosiu,gdzie Ty stanęłaś?Kto Ci zapłaci 100%?Umowa przedwstępna to 1%,a i to można zerwać ;)Wiaderka to mi cały czas dawaj!
    U mnie z tą energią źle:cry:

    Będę jak się przeprowadzę;)Tak mam 40km.:(I mam się kim zajmować,nie mogę odpuścić,podobnie jak u Małgosi :sleepy:
     
    grakula16 lubi to.
  8. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko, brrrrr
    a na dworku 0 st i śnieg połamał mi sosnę:mad:
    czekaj, czekaj, umowa przedwstępna to jedno, i czemu 1% a nie 10, i zależy czy zaliczka , czy zadatek, ale po takiej umowie nikomu kluczy bym nie dała, w dniu podpisania umowy i wpłacie kasy - proszę bardzo, co ty masz za doradcę?:mad:
    niedawno sprzedawałam mieszkanie i wiem jak to wyglądało
    ====
    zapomniałam o wiaderku, to teraz podsyłam dwa...;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 19 kwietnia 2017
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dawać klucze jak się dostało 1% wartości mieszkania? Można nawet oddać darmo... Kto bogatemu zabroni.
    40 km to nie odległość. Zwłaszcza, że deklarowaliśmy możliwość podwiezienia kogoś. Rozumiem, że na dwa dni mogło być ciężko się wyrwać, ale trzeba było zajrzeć chociaż na kilka godzin. Ech...
    Następnym razem pisz jak jest i będziemy myśleć jak z tego wybrnąć.
     
    ankagdw, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  10. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Trzeba spisać umowę przedwstępną z terminem zapłaty i opuszczenia lokalu po dokonaniu całej wpłaty (musi być pełna kwota na koncie). Dopiero wtedy można podpisać umowę sprzedaży i przekazania.
    Jeżeli chodzi o zaliczkę, to musi być to co najmniej 10% ( w naszym przypadku klient zaproponował sam 20%).
    Pogoda u mnie być może trochę lepsza niż na południu kraju. 7 st. nie pada (i nie padał ani śnieg, ani deszcz), wiatru prawie nie ma. Brakuje tylko słonka.
    Poproszę o skrzynki, bo wypadajki mam w komplecie.
     
    ankagdw, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  11. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Madziu zmień pośrednika nieruchomości ,a tych gości od 1% popędź gdzie wiatr wieje , ja jestem zdania że w tych czasach jest gotówka jest interes ,bo jakie przekręty ludzie robią to się w głowie nie mieści i można zostać z niczym
     
    ankagdw, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  12. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Popieram w 100% !!!!!!!!
    Jest takie powiedzenie - jak ktoś nie ma miedzi, to w domu siedzi. A tu można podejrzewać, że coś nie jest tak, jak powinno być.
    Madziu - idż do pośrednictwa zgłoś im zamianę lub sprzedaż i oni "załatwią" wszystko.
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  13. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witam nieobecnych, nawet nie mam kogo zapytać, czy jeszcze mnie pamiętacie... Nie zaglądam, fakt, ale obiecuję poprawę :), a dziś tylko jedna prośba - brakuje mi jeszcze sporo wypadajek, więc zamiast baterii poproszę o termosy, może uda mi się skończyć :inlove:
    Pozdrawiam wszystkie Ungusie, do poklikania, dobrej nocki :inlove:
     
    .Magda., madzia0101 oraz grakula16 lubią to.
  14. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Witaj Madziu. Dopiero dziś doczytałem i co mogłem, to wysłałem. Jeżeli chodzi o "zapomnienie", to taka opcja nie wchodzi w rachubę. Jeżeli masz czasami czas, to napisz coś - pozdrawiam.
    U mnie wiatrzycho się zerwało i gwiżdże. Na termometrze 7 st. i niebo powoli zasnuwają chmury - a tak było ładnie do tej pory.:(:(
     
    .Magda. lubi to.
  15. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Madziu....:inlove:, czekamy
    Marian, u mnie w kratkę, od rana lało, teraz słonko przez ciemne chmury i też wieje, zaraz pewnie będzie znowu lać
    kto jeszcze nie skończył świetlików ?
     
    .Magda. lubi to.
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Witam wieczorkowo.
    Już mi wszystko lata przed oczami. Z przystankami na kukurydzę, sieję pszenicę i rzeżuchę.
    Kto to wymyślił? Żeby tak się męczyć - ale zarobek jednak jest.;)xDxD
     
    .Magda. i 19maka49 lubią to.
  17. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam Ungusie niedzielnie:)
    Chce Was zapewnic,ze jestem caly czas z Wami tylko za krzaczkiem tak siedzialam sobie i paczalam:D
    Madzia mi glowe urwie za ten krzaczekxDxDxD bo obiecalam sie meldowac codziennie.

    Zycze milego dnia kofffani
     
    .Magda., 19maka49 oraz grakula16 lubią to.
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Marian, podziwiam...
    mnie się nie chce:sleepy:;)
    sieję długorosnące do nowych misji...
    Madzia, nie urwie, bo sama rzadko zagląda;):p:)
     
    .Magda., madzia0101 oraz 19maka49 lubią to.
  19. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witam słonecznie, Ungusie! Pogoda piękna byłaby, gdyby nie wichura... W osłoniętym miejscu można się opalać, ale kiedy wyjdzie się z niego, wiatr przewraca ;)
    Dzięki wszystkim za wypadajki, udało mi się skończyć, utylizator tym razem odpuszczam, muszę nadrobić braki w stodole. Wpadam na chwilę, zbieram, sieję i już mnie nie ma. Pogodnego popołudnia, pozdrawiam :inlove:
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  20. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    U nas po południu padał śnieg i to naprawdę duże piguły leciały. Zaraz się toto rozpuściło, a temperatura spadła do 3 st. Teraz jest słonko i temperatura podskoczyła na 9 st. - wiatru brak.;)xDxD



    Witam WBW.
    Dziś piękna pogoda. Bez wiatru i pełne słońce.
    Ale nie to jest najważniejsze, otóż licznik pokazał u mnie 1.007,9 mil.
    I z tej to właśnie okazji zapraszam wszystkich na kieliszeczek szampana.
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2017
    .Magda., madzia0101 oraz grakula16 lubią to.