Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    mnie się nie chce demolki robić, więc drzewka stoją i kilka zagród
    jeszcze mnie trzyma, więc mykam do łóżeczka, tylko co ja będę trobić w nocy jak się teraz wyspałam?
    na kozetce teraz trochę luźniej, może się wciśniesz:pxD
     
    .Magda. lubi to.
  2. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Jeżeli można prosić, to proszę o skrzyneczki - event skończony.
    A przy okazji pochwalę się - minąłem 700 mln sg i z tej okazji zapraszam na:
    [​IMG]
     
    .Magda., grakula16 oraz hellwis lubią to.
  3. hellwis

    hellwis Generał forum

    No gratulacje milionerze jeszcze mogę napisać ,bo za chwilę będziesz miliarderem ,szampana chętnie i normalnie idę otworzyć i lampkę wypić bo pierwszy raz od niepamiętnych czasów mam ochotę
     
    .Magda. lubi to.
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    to podwójne gratulacje!!!!
    mnie jeszcze brakuje z 10 tabliczek, wieczorem wypadną z drzewek, :)
    a o kasie nie będziemy dyskutować :p,
    wychodzi na to że sknerus jestem, nie lubię stodoły opróżniać, jak już coś kupię to moje:pxD
    Beatko , to zdrówko
     
    .Magda. lubi to.
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)
    Maniuś to mnie z tym wynurzeniem powalił na kolana....mam ponad 60mln.SG,jak do Was przyszłam miałam 1600xD
    Za szampana dziękuję;)I Maniuś GRATULACJE! Chyba się nikt nie przyczepi,ale to już trzeba trochę głośniej(a może troszkuxD)

    Małgosiu,jak nie śpisz,to czytaj,ja mam u siebie nowy oddział biblioteki i jak nie śpię,to po nocach czytam.Odkąd nie mam psa nie mogę w nocy spać,nie wiem dlaczego:pPewnie domu pilnuję...tylko przed czym8)

    Beatko , gratuluję poziomu!! Ale gonisz Gosię i po co?Zaraz obydwie skończycie i pójdziecie do innej gry:cry:
     
    grakula16 lubi to.
  6. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Dzięki za gratulki - staram się jak mogę najlepiej.
    Małgosiu - piszesz, że co kupisz to Twoje. Może i dobrze kombinujesz. Ja jednak tak jak pisałem wcześniej - tanio staram się kupić, żeby potem z zyskiem odsprzedać - reszta zostanie na dożynki.;)xDxD
    Ponieważ ostatnio były dość tanie owoce z wyspy, więc kupowałem jak leci za ok. 80 - 85% wartości ze stodoły. Teraz nadszedł czas, gdy podrożały i były droższe o 100 - 300%. I jak tu nie sprzedawać?
    Proste pytanie, ale odpowiedź jeszcze prostsza.;)xDxD
    W ten to właśnie sposób w ostatnim miesiącu jestem do przodu jakieś 30 mln. Nawet jak odkupię, to co sprzedałem, to i tak będę na "+".
     
    -norbijas-, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Już się wykurowałam,od jutra do pracy,to i na Farmę czasu będzie mniej.:p

    Małgosiu,gratuluję poziomu znowu!:inlove:

    Maniuś,Tobie też gratki za te wszystkie kombinacje,podziwiam,nie mam czasu pilnować rynku,nawet zapominam o codziennych zakupach w sklepie:p
    Do miłego :)
     
    -norbijas- i grakula16 lubią to.
  8. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Tylko nie zapomnij sprzedawać od czasu do czasu tych roślinek - oczywiście jak będą po dobrych cenach.
     
    -norbijas-, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Dzięki :)
    Magda, sprzedałaś mi swoje wirusy, dlatego lepiej się czujesz:mad:
    ale ja już też je pogoniłam prawie całkiem, jeszcze parę zostało :sleepy::p
    Marian, pognałam na rynek i faktycznie owoce z wyspy w całkiem przyzwoitych cenach:p to robię miejsce na następnexD
     
    -norbijas- i .Magda. lubią to.
  10. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    I na tym to polega.;)xDxD
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    na czym to polega, to ja wiem, tylko...
    musi być co najmniej 3-krotne przebicie, to mnie mobilizuje:pxD
    w przeciwnym wypadku albo mam lenia, albo brak motywacji8);)
     
    .Magda. lubi to.
  12. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Jeżeli masz nawet 2-krotne przebicie ceny, to już się opłaci. Jeżeli potem kupisz nawet po cenie, to za sprzedane masz 2 X tyle towaru nie tracąc sg.


    Wstawajcie śpiochy. Wiosna nadchodzi. Żurawie gulgoczą, czarny bez ma już pąki ok. 2 cm.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 marca 2017
    -norbijas-, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  13. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Jeszcze udało mi się nie iść dziś do pracy,ale ulga:inlove:Jutro niestety muszę i moim marzeniem jest być na emeryturze,albo wcale nie pracować....bez emeryturyxD
    Małgosiu,dobrze,ze zdrowiejesz,nie chciałam wirusa przesłać,sam poszedł:(
    Maniuś,gratuluję nieodmiennie,jesteś z tym targiem WIELKI!:inlove:
    P.S.Najpierw z niechęcią ,a później z zaciekawieniem przeczytałam "Dziewczynę z pociągu".Podobno film dużo gorszy od książki.
     
  14. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Czy na tej emeryturze jest tak dobrze?
    Siedzę w domu i znajduję sobie robotę, żeby się nie nudzić - ot takie życie na emeryturze.;)xDxD
    W jakiejkolwiek robocie masz styczność z ludźmi. Możesz sobie pogadać, wymienić poglądy lub ploty. Zawsze jest to jakieś tam zajęcie, a siedzenie w domu naprawdę nie jest takie hepi.
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  15. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    i tu się z Tobą zgadzam..
    fajnie jest przez pół roku...
    bry....
     
    .Magda. lubi to.
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Jak tam idzie Wam handelek?
    Jak sięgnę pamięcią, to jeszcze nie było do tej pory takiego eventu, na którym bym tyle zarobił.;)xDxD
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    To czym handlujesz?
    przecież do tego eventu tylko wypadajki potrzebne...
    chyba myślisz już o następnym...
     
    .Magda. lubi to.
  18. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Nieee. Na tym zarabiam. Sprzedaję owoce z wyspy. Ponieważ mam ich sporo, więc wystawiam na targu - nieźle schodzą.;)xDxD
    Do tej pory jestem zarobiony na jakieś 50 mln. Uważam, że niezły zarobek.;)xDxD
     
    .Magda. lubi to.
  19. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Bardzo dobry, owoce wyspowe trzymają się w cenie
     
    .Magda. lubi to.
  20. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Do dożynek zdążę się jeszcze odkupić ze zwyżką.;)xDxD

    Teraz gonię baobab po ok. 480 sg. Kupowałem go poniżej 150, więc się opłaci sprzedać.
     
    .Magda. lubi to.