Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Witam popołudniową porą.
    xDxDxDxD - kurki Wam się marzą - co?
    U mnie na farmie idzie 3-ci miot kurek i tak będzie do ok. 20-tej.;)xDxDxDxD
    Gnój sprzedaję po 499,99 sg, więc pomyślałem wcześniej niż Wy, że warto wystawić kurniki. Mam ich co prawda tylko 85 szt., ale i tak warto.
     
  2. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    No nie mogę :) Ty to masz pomysłyxD. Miliarderem będziesz...jak nic :) Z roślinką zdążysz?
     
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dobry wieczór , ja troszkę w rozsypce po brakach internetu . Marianku ,czy dobrze zrozumiałam ,że TY coś źle obliczyłeś?
    Zadanie nie rozpoczęte , zegar nie włączony.
    Małgosiu co używałaś do super pól ,ze zegar zaliczyłaś? Nie lubię czasówek :cry:
     
  4. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Spoko - zdążę. Przecież jadę na 3-ch polach.;)xDxDxD
    Po porannych zbiorach zbrakło mi niecałe 300 szt do zakończenia czasówki. Gdybym dał Zośkę na jeszcze kilkanaście małych pól, to bym skończył za 1-nym podejściem - czyli w kilka minut.;)xDxD
     
  5. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hejka kochani wieczorem :):):)
     
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witaj Sąsiadko , jak nie miałaś prezentów , to znaczy ,ze internetu brak :p
    Już się staram braki uzupełniać.
    Jak Wam tam idzie?
     
  7. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Madziu zaraz skończę 3 zadanie dokładnie za 26 min xDxDxDbo brakuje mi 29 wypadajek i na pewno przy zbiorze wypadną;););)
     
  8. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Mnie całkiem dobrze. Mam już nawet 4.000.000 sg. - a co?
     
  9. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Cześć dziewczyny:) Mi brakuje 20 łańcuszków do skończenia 3 zadania :) Dzisiaj chyba już nie wypadną.
     
  10. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Maryś gratulacje ;);)
    Gosiu jak masz jakiś zbiór to wypadną ;););)
     
  11. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Czy ktoś poda jak skończyć "czasówkę"? Hej Beatko i Gosiu:)
     
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Beata po zbiorze jestem :) ale jutro rano to na pewno będzie dość lampek,żeby zadanie zrobić :)
     
  13. hellwis

    hellwis Generał forum

    Madziu zasiej na noc tą 8 h rano zanim zbierzesz pozjadaj wszystkie dopalacze i odpal sowy i inne ptactwo jak masz i juz tylko siać i zbierać i tylko nie zapomnij uruchomić zadania przed zbiorem ;)
    A ,a ja mam zaraz zbiórxD
     
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ja robiłam czasówkę " na hura"xD. Włączyłam wczoraj po pierwszym rozsiewie eventówki , a po rannym zbiorze miałam sprawę załatwioną.
    Zrób tak jak Beata napisała a będzie dobrze :) Jeżeli masz s. nawóz i zośkę to zastosuj super pola i przed zbiorem zjedz dopalacze.
    Bym zapomniała :( Przed zbiorem musisz włączyć event i czas zaczną odliczać
     
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Jakie dopalacze mam włączyć , bo nie wszystkie mam?
     
  16. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Jabłecznik koniecznie, dżem wielkanocny, albo różany i do tego chlebek marchwiowy
    Przed zbiorem zjedz i wypuść ptactwo.

    Beata i jak masz już dosyć lampek?
     
  17. hellwis

    hellwis Generał forum

    jabłecznik z cukinią i albo dżem wielkanocny lub wieniec wiosenny to są sloty złote i chlebek marchewkowy slot srebrny no i oczywiście chjm w diamentowyxD

    Mam Gosiu mam i na następne już 38 szt a teraz jeszcze postawiłam kurniki i ze 2 razy zbiorę bo mi się wszystko poprzesuwało w czasie i jeszcze posiedzę ,a na noc 8 h rano przed pracą zbiorę
     
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Super ....gratuluję

    Idę troche od komputera bo oczy już zmęczone. Dobranoc
     
    Ostatnie edytowanie: 7 listopada 2014
  19. hellwis

    hellwis Generał forum

    Dobranoc Gosiu ja dzisiaj tylko z doskoku to jeszcze chwilkę posiedzę;);););)
     
  20. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam wieczorkiem
    czy któraś z dziewczynek pisała do mnie sówki ?