Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nie ma Tośki :(
    Szkoda :(
    Ja chcę Tośkę i Maćka zobaczyć :mad:

    Trenuj Małgosiu ...trenuj , a jutro będzie sukces...czekam :)
    Dobranoc :)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2017
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  2. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    udało się;)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2017
    .Magda. i TrissMerigold. lubią to.
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)
    Wszyscy są?Nie wywiało nikogo?Nie spałam od 4 rano,szkody mniejsze niż myślałam,ogród cały do sprzątania zasypany gałęziami,szyszkami i różnym badziewiem.Wyrwało ze schowka i połamało stolik ogrodowy(nareszcie);).W moim ogrodzie leży wyrwany stalowy wkład z czyjegoś komina i obróbka okna dachowego,jeszcze nikt sie nie zgłosił,ale u sąsiadów trochę dachy naruszyło.
    Nic przyjemnego taka pogoda.
    Event kolejny robię bez pośpiechu,bo mało tych wypadajek,ale przynajmniej na 3 torty mam 3.2 pierwsze zapisuję szybko skrótami,a 3 zapamiętuję i od niego zaczynam,żeby nie zapomniećxD
    Pozdrawiam
     
    godia17 lubi to.
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Muszę wypróbować twoją metodę, bo... masakra, nie zapamiętuję 3 naraz
    nie widać tego co wkleiłam?
    u mnie też wieje, ale nie aż tak, żeby coś od sąsiadów przywiało...;)
    ja widzę, ale może być coś nie tak...
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Małgosiu,ja nie widzę co wkleiłaś:p
    A moja metoda co do eventu działa jest 3:3,a przedtem spaprałam parę tortów:cry:
    Ja piszę b,r tr i mam biały tort,różową masę i truskawki
    lub c,nb,jag i mam ciemny tort niebieską polewę i jagody,trzeci zapamietuję w ostatnich sekundach i robię jako pierwszy,bo tyle z pewnością pamietam.I tak zamierzam iść przez event do końca,chociaż nie mam zbyt wiele roboty,bo wypadajek jak na lekarstwo,trzeba by kupować koszyki;)I o to chodzi.
    Wiatr lekko zelżał,chciałabym już się dziś wyspać.
     
    godia17 i grakula16 lubią to.
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dziewczyny, ze sie tak wtrace ;)
    Robcie fotki ciachom, o pomylkach nie bedzie mowy ;)

    Bry z krzakow i juz mnie nie ma :)
     
    grakula16, godia17 oraz .Magda. lubią to.
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    U mnie sie fotki nie sprawdziły.....może komóra lekko leciwa,ale ją lubię;)
     
    grakula16 i godia17 lubią to.
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :) Kotków nie widzę :( u mnie się nie otwiera. Małgosiu spróbuj na innym hostingu .
    Magda moja metoda...na telefon jest super :) Nawet myślenie mam wyłączone :) Szkoda,że mało wypadajek :(
     
    grakula16 i .Magda. lubią to.
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu,moja też działa,a jak sama widzisz-wypadajek mało,więc żadna metoda nie jest uciążliwa,zawsze się sprawdzi.;)
     
    grakula16 i godia17 lubią to.
  10. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Metoda nieważna ...ważne ,że osiąga się cel i tego się trzymajmy :)
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  11. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dokładnie,chociaż trochę mnie te nagrody mniej cieszą....gwiazdki mi niepotrzebne,CMJ dostaję w tej samej ilości zaliczę lub nie,a mogę sama go zrobić:pWolałabym cały czas pomocników;)
     
    grakula16 i godia17 lubią to.
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda :) nagrody są dobre, nie musimy siać tysięcy roślin, nie oddajemy nic ze stodoły i bez wysiłku dostajemy różne przydatne rzeczy :) Nie narzekam i chciałabym takich eventów więcej :)
     
    grakula16 i .Magda. lubią to.
  13. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Fakt,największym plusem jest brak siania;)
    Ja tam sobie pomału wyjmuję te nagrody,jedne cieszą mniej,inne więcej,ale jeszcze parę dni do końca,więc co wypadnie ,to moje.
    Czy to prawda,ze item na pnączu można dopiero ustawić jak skończymy event?
     
    grakula16 i godia17 lubią to.
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Tak, item teraz na polu i zbieramy bilety, wejściówki czy jak to się nazywa. Po evencie dajemy na pnącze.

    Udało się Wam wykręcić ten nowy item?/na kole/
     
    grakula16 i .Magda. lubią to.
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu,mnie się nie udało,ale jeszcze bardziej jestem zdziwiona,że nie mam Plazowej Chatki Ptasiej Skały.Zwykle nowy item zajmował mi kilka prób,a ten jest niedostępny pomimo wykrecenia juz chyba kilkuset:cry:

    Wszystkim DOBRANOC,lecę noc odespać,jeszcze mam temperaturę:p
    Do miłego!
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2017
    grakula16 i godia17 lubią to.
  16. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    a mnie się udało przy jakiejś 30 próbie, ale nie próbuję wykręcić drugiego,
     
  17. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    Hej Ungusie. Widzę iż mały ruch w wątku. Czasem czytam, ale nie chce mi się logować. Całkiem zatonęłam w LoA i już w nic innego nie gram, bo i czasu brak. Real też pochłania (przeprowadzam się na piętro, zasmakowałam w zakupach internetowych - ponad 100 paczek do mnie idzie a co tam, zaraz zasiewy, do tego jakieś drobne zlecenia). Mam nadzieję, że u Was ok. Widziałam tylko, że wichura szkody narobiła (u mnie mimo koszmarnego wiatru nic się nie stało, ale ze strachu spać się nie dało).
     
    grakula16 lubi to.
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Mili, te 100 paczek to głównie z nasionkami?:pxD
    kiedy ty to wszystko posadzisz...8):p:)
     
  19. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    Hej. Nie... akurat z nasion to tylko sukulenty. Reszta to pierdoły typu kosmetyki, bielizna, gadżety ;) Pierwsze paczki już dotarły, bo to jednak do 60 dni roboczych trzeba czekać. Jak na razie zaskoczenie na plus.
     
  20. hellwis

    hellwis Generał forum

    [​IMG]

    Hej kochani to już roczek przeleciał jak zostałam babcią wczoraj była impreza no i wnusia musi dostać drugi pokój bo sie nie mieści ze swoimi zabawkami oj przesadziliśmy wszyscy ,a wyżej zdjęcie torciku mojej wnusi
     
    grakula16 lubi to.