Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Hej, Ungusie, co tu tak pusto? Witam nieobecnych i zapraszam na popołudniową kawę i herbatę.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Event zakończyłam prawie w ostatniej chwili, dobrze, że zdążyłam. Z zagród - śmiech: lisy (miałam już cztery) i pomarańczowe króliki (miałam trzy), z sadzonek na wyspie też nic, czego nie miałam, nie popisało się BP>:(>:(>:(...

    Nie widzę chętnych, zmykam do kuchni. Udanego popołudnia i wieczoru, do jutra.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2014
  2. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witaj Madziu , zabieram cytrynówkę i dzięki , wpadłam prezenty wysłać. :)Jak mi tak będą wyłączać internet to nic z pełni.

    Witam nową Sąsiadkę ! :)
    Beatko , co do walizek gości , u mnie to samo xDxDxD Ale jak lubią , niech wożą , może się lepiej czują jak się przebiorą kilka razy dziennie.

    Mam nadzieję ,ze nie będzie nowych ,krótkich misji przy eventach hodowlanych , bo SP kilka tylko. Czy nic nie słychać o młynie?

    Pozdrowienia dla Wszystkich :)
     
  3. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    03.11.14.WYSPA32.(485087)
     
  4. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :) Madziu ja też czekam na turbo młyn bo ten normalny strasznie wolno miele:p. Troszke po targu pobiegałam, ale coraz trudniej o okazje. Każdy swój towar ceni:eek:
    Roamntyk1982
    witaj na unga bunga :) ....a swoją drogą..nagadałeś się straszniexD
     
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Gosiu wspaniała Sąsiadko , prezenciki wysłałam. Młyna też brakuje , bo robię SP po 9h,bez sensu.
    Po targu nie mam kiedy biegać , do wyroczni za mało czasu zaglądać , więc wszystko tylko "łykam" od Was i jak Natalka zauważyła : z reguły nic nie wiem xDxDxDxD Ale jakoś te eventy zaliczamxDxD
     
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ja właśnie w zgaduli byłam. Zbyt dużo domysłów i nic konkretnego. Ktoś straszy,że trzeba mieć kukułki zrobione by zdobyć rafę. Jakieś to bez sensu, ale może kto wie. Ja kukułek nie robiłam i co teraz:cry:
     
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ja tam Gosiu po rafę nie sięgam , w stosunku do Was tkwię na Bahamie na 185 , bananów brak. A jeszcze teraz sieciówka L wprowadziła na rynek to samo co roku , pewną słodycz przy której głupieję i nie liczy się dla mnie żadne odchudzanie , kijki , czy inne chodzenie po bieżni. To w sprzedaży tylko 3 -ce i mam nadzieję ,że mnie tu nikt za reklamę nie "zbanuje" , ale gorąco doradzam MOD-Caharinie: jak mnie nauczyłaś pisania pod postem , to weź tego spróbuj! Zrozumiesz co to nieszkodliwy nałóg! A jak nie wiesz o co chodzi , to pisz sówkę xD Ło matko , znowu uzależniona bez narkotyków jestem xD
     
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Chyba o Lidlu piszesz , ale ja tam dawno nie byłam. Ciekawe jaki to smakołyk...już mi ślina cieknie....mniam.
     
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu , sówkę Ci wysyłam , tu nie ryzykuje , ale kurczę uzależniona jestem.xD Chociaż tylko 3 m-ce , potem niedostępne.;)
     
  10. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Gdzie tą sowe wysłała? U mnie godia17 jej nie ma :( Coś czuje,że o marcepanach piszesz
     
  11. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Już Ci wysłałam , nie o marcepanach całkowitych piszę xD

    Ale marcepan też jest ;)
     
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Znam domino :) Wiesz mój mąż pracuje w Niemczech i jadłam to gdy Lidla jeszcze w Polsce nie było :) Dobre :)
     
  13. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    No to Gosiu gratulacje , ja bywałam często w Niemczech , ale nie w takim okresie jak oni je mają. Z ubolewaniem zauważam ,ze odkąd są w Pl nie mogę się oprzeć ....i kurczę kg przybywa......
     
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Haha to tylko do świąt a później zrzucisz ;) . One są bardzo słodkie i znudzą się na pewno. Ja kiedyś marcepanami się zajadałam, a teraz patrzeć na nie nie mogę:p
     
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Marcepanem się znudzisz , bo za słodki ,ale to mnie wciąga jak zapalony papieros xDKiedyś papierosy rzuciłam....a to przez te 3 m-ce....... nęci okrutnie xD

    Do gorzkiej herbaty z cytryną .....!
     
  16. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ja domino niepoprawnie jadłam haha nie gryzłam tylko rozdrabniałam na warstwy :) jak dzieciok xD

    Magda ja muszę do kuchni bo bałagan zostawiłam. No muszę posprzątać :(
     
  17. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Gosiu , bo ono cholernie "wciąga" , dla mnie obojętnie jak się je! Uzależniłam się i tyle xD I chciałabym ,żeby szybko zniknęło xD
    Potem już funkcjonuję xD
    Mój internet dostarcza takich "wzruszeń" , ....że się z Wami żegnam!
    Dobranoc !
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2014
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda przepraszam,że tak długo mnie nie było :( Siostra dzwoniła, a ona jak się rozgada to hoho. Dobranoc :)
     
  19. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Dzień dobry, Ungusie. Znów nikogo nie widzę, może zapach kawy kogoś skusi?

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Herbatkę też zaparzyłam - Madziu, bez cukru;)xD;)

    [​IMG] [​IMG]

    Zapraszam.

    :(Nie ma chętnych - trudno, zmykam po zakupy, zajrzę później. Miłego dnia WBW, do poklikania.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2014
    halinkakp lubi to.
  20. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Słoneczka
    zaciekawiłyście mnie co to jest to domino - łasuch jestem, czasami w lidlu kupuję Christstollen, lubię, ale ... cm przybywa więc się ograniczam;)