Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Marian, przenoszę się na twój targ;):p
    mam ten sam co Bogumiła - masakra:(, ale i tak parę baniek wpadło
    Info dla Magdy : od jutra, 14.00 czyszczenie stodół na Baha,
     
    Ostatnie edytowanie: 14 września 2016
    toDzasta i .Magda. lubią to.
  2. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    U mnie się wyjazd przeciągnął o 1 dzień,więc postanowiłam event zakończyć szybko,tak,że wielkie dzięki za pomoc,ale wypadajek już nie potrzebuję.Pnącze działa.:inlove:
    Małgosiu,dzięki za info,jak zwykle nieoceniona:inlove:No i będzie mi ciężko to skończyc.Przy poprzednich kluczach miałam problemy i skończyłam jakoś równo chyba z końcem eventu:p
    Marianku,co Ty masz za targ z takimi cenami?Gratki!;)
    Bogusiu,jak kamyki nie lecą ,to jeszcze jest kasztanek,a czasu mnóstwo i tak;)
    Ustaliłam tu jakiś czas temu z Marianem,ze mam szansę dobić do 100lvl w grudniu.....myślę,że będę z "Klubem 100" w tym tygodniu:)xD
    Pozdrawiam
     
    chrumcia91 i grakula16 lubią to.
  3. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    aaaa..., to ty tak po cichutku i szybciutko zbierasz pd no to czekamy na Ciebie
    a event bez losowości, można zrobić w 5 min po rozpoczęciu eventu
     
    .Magda. lubi to.
  4. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Dzięki za gratulki.
    Coś mi tak jakoś dziwnie idzie;) - co trochę sprzedam, to znów kupuję i tak w kółko.
    Nawet nie wiem ile zarobiłem, bo cały zarobek poszedł w towar na przyszłoroczne dożynki. O tegoroczne się nie martwię;)xDxD
    Jeżeli macie nadwyżki w roślinach wyspowych, to proszę iść na targ i obejrzeć sobie ceny.
    Przy okazji proponuję zapoznać się z OO wyspowym na jutro.
     
    toDzasta i .Magda. lubią to.
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Małgosiu, 155 pnączy i non stop eventy robią swoje xDTeż zakładałam ,ze do grudnia będzie,ten 99lvl zaczęłam 18.06.

    Ja nie analizuję ile mi będzie potrzeba do oddania w evencie(matko,ja humanistka!),więc na razie nie sprzedaję.
    Skoro wszyscy piszą,ze event prosty do oddania zapasów w stodole,czy ktoś wziął pod uwagę,że mozna nie mieć kpl kluczy?
     
  6. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Widać nie wszyscy mają zapasy w stodole, skoro towar wyspowy jest wykupywany na pniu, a u mnie jest kilka szarych pozycji.
     
    toDzasta i .Magda. lubią to.
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    nie ma takiej opcji, nie ma losowości
    Marian, melon po 120/ 50 ofert, kolczoch po 230/23 oferty
     
    Ostatnie edytowanie: 14 września 2016
    .Magda. lubi to.
  8. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Już otrzymałam odp.,że klucze gwarantowane,na moim targu nie ma nerkowca,przytulia 499 i wisi.
     
  9. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Melon u mnie po 202 i 10 poz.; kolczoch 240,71 i 2 poz.; habanero po 220,19 i 3 poz.
    Zaraz zejdą.;)xDxD
     
    grakula16 i .Magda. lubią to.
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ja tam coś wrzuciłam,część się sprzedała,reszta wisi,to nieprzewidywalne,trzeba mieć trochę czasu dla kontroli,ja go w tej chwili nie mam,dlatego gratki dla tych co działają!!Cieszę sie z moich "dzieściu"milionów,a na kilkaset sobie poczekam.Pamiętam,ze kiedyś Małgosi,albo Gosi zazdrościłam 26mln.,teraz spokojnie tyle mam,a wtedy jak do Was dołaczyłam ,byłam bankrutemxD
    Przy tych wskazówkach myślę,ze juz o tym nie ma mowy.;)
    Spróbuję bardzo szybko zrobić jutrzejszy event ,przed dojechaniem na miejsce pozbawione internetu:p

    Słoneczka żegnam Was już,dziekuję jeszcze raz za pomoc,do zobaczenia jutro,jeszcze coś rano zbiore;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 września 2016
    grakula16 lubi to.
  11. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Witam,
    co wy macie za targi na moim spoko czyli jak zwykle zamieszanie xDxD
     
    .Magda. lubi to.
  12. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Piotrze, jak zwykle na tym targu, to targ nr1, chyba bardzo dużo starych graczy z zapasami w stodole
     
    .Magda. lubi to.
  13. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    [​IMG] Hej WBW,dołączyłam do 100:inlove:
     
    -koniczynka9- i grakula16 lubią to.
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Magda, gratulacje
     
    .Magda. lubi to.
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Dzięki za wszystkie gratki,miło wiedzieć,ze trzymaliście kciuki i mi kibicowaliście:inlove:
    Czyszczenie stodół na Bahamie też skończyłam,oj przewiało mnie....jeszcze mi do Waszych zapasów duzo brakuje,pomimo rad od Was;)
    Pozdrawiam
     
    grakula16 lubi to.
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Gratulki dla Magdy za 100-kę.
    Dziękuję za szampana - smakowity.;)xDxD
    Muszę przyznać, że event na wyspie jest trudnym (kosztownym) eventem.
    Współczuję tym wszystkim graczom, którzy muszą kupować towary na targu. Skoro ja jestem zarobiony i Piotr także, to ktoś musiał te nasze towary kupić, żeby zrobić event.
     
    toDzasta, grakula16 oraz .Magda. lubią to.
  17. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Marianku,cieszę się,że szampan smakował,ja myślę,iż z powodu truskawek xD
    Zachorowałam i siedzę w domu,małżon pojechał sam,więc mam cały weekend na Farmę i handluję sobie powoli i delikatnie,ale i tak zarabiam;)Sukcesów w handlu życzę WBW!:inlove:
     
    grakula16 lubi to.
  18. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Magdo walcz jest warto
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  19. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Wieczorkowo witam upalnie - 25 stopni o 20-tej:)
    nawet na moim targu troszkę się ruszyło, głównie na roślinkach, tak, że jestem kilka banieczek do przodu
    Marian, masz rację, że drogi ten event , szczególnie dla graczy z niższych poziomów, którzy nie mają poodkrywanych wszystkich rzeczy na Baha
    Piotr, miło cię widzieć:inlove:
    Magda, a ty się kuruj, co to za chorowanie...
     
    .Magda. lubi to.
  20. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    No to się pochwalę zdobyczami z obecnego eventu.:p
    Drzewa:
    Achacha XL x 2 szt.
    Amcherstia XL
    Palma Acai XXL
    Tamaryndowiec XXL
    Drzewo mangostanu x 2 szt.
    Plumeria XXL
    Rollini
    Zagrody:
    wielbłądy pomarańczowe
    bikini żółte
    pandy różowe.
    Uważam, że zupełnie fajne nagrody za towar "wsadzony" do eventu. I dodatkowo pnącze - jest "git".;)xDxDxD
     
    toDzasta i .Magda. lubią to.