Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    U mnie też są takie osoby :) Wystawiają małe ilości po dużo niższej cenie. Jeżeli są to produkty to chętnie korzystam i kupuje :) Zaobserwowałam trzech takich , ale w jakim celu to robią...czy z niewiedzy , to nie wiem.
     
    madzia0101, .Magda. oraz toDzasta lubią to.
  2. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Cześć Słoneczka:)
    "Event" zaliczony, narazie zakupiłam 2 komplety drzewek
    na moim targu wyspowe bardzo podskoczyły - o jakieś 50 % i się trzymają, przewiduję niedługo takie samo czyszczenie stodoły na Baha, więc narazie nie widzę spadku
     
  3. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    A ja podejrzewam, że to jest jakiś rodzaj hakerów, którzy mieszają na targu z polecenia ......
    wiadomo kogo.
     
  4. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Pewnie moderatora, bo kogóż by innego -.-

    Bry... na wieczór ;)
     
  5. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Nawet MOD Erator nie wszędzie może namieszać...:p
     
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Jak na mnie pora dość późna,ale dopiero niedawno rozpoczęłam event,bo jak zwykle z braku internetu mogłam dopiero dziś posadzić drzewa czyli niewiele mogę ,wypadajek "aż 46"!Jak właczyli,to poleciałam posyłać prezenty,jak dotrwam następne 15 minut to i wyślę te na jutro,bo brak czasu na wszystko.U mnie paranoja z organizacją tego ogólnego światowego szaleństwa!Firmę trzeba zamknąć do 05.08.,bo nic nie funkcjonuje,dziś dostałam ulotkę,ze nawet odpadów nie będa odbierac,bo nikt nie dojedzie.Moi klienci zamykają firmy,ale Pan Właściciel ,od którego wynajmuję lokal nie ma zamiaru dać mi ulgi,moja sprawa czy będę miała otwarte czy nie.WRRR!
    Napisałam do organizatora tego pomysłu,p.D.kard.ale tacy ludzie nie odpowiadają.:p
    Maniuś ,zgadzam się z tym co napisałeś,nawet jak Cię "ciachnęli".W OO nie ma o tym ani słowa.Poczytaj resztę "rozmów".
    Czyszczenie stodół trwa:cry:
     
    toDzasta, godia17 oraz madzia0101 lubią to.
  7. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Bry wieczor
    Wszystko wchloniete i teraz tylko zbieram na kolejne drzewka :p
    Doooobrej nocki zycze
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)

    Mod zakłada maskę Zorro wchodzi na targ i patrzy Marian...bogacz z pełną stodołą i grubym portfelem więc mu ceny zaniża :p
    Wchodzi na targ Gosia " o jaka bidulka...aż żal " i Zorro rzuca towar o niskich cenach.
    Mod Zorro jak na dzisiejsze czasy przystało zabiera pracowitym/ bogatym/ a daje biednym ...a co ma gest :cry:



    Moje drzewa dzisiaj obrodziły :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    :eek:Wowo_Oo_Oo_O

    No,no gratki;)

    Dzien dobry Unguski.Wpadlam zyczyc milego dnia
    i takich zbiorow jak u Gosi ;)
    ....................................................................

    Witam Ungusie w srode:)
    Aaaaa co tutaj tak pustka wieje???? Wszyscy na urlopie???? czy coooo?:eek:

    Moze zapach kawy przyciagnie domownikow :D;)

    [​IMG]
    Milego dnia
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2016
    .Magda., godia17 oraz grakula16 lubią to.
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Ja tu jak" po ogień",dosłownie na minutkę, pustki kompletne,pajęczyny pozbierałam,wywietrzyłam,proszę przychodzić :inlove:
    Dla mnie zbyt dużo eventów na raz ,Farmę zostawiam na emeryturę,lub wolne w czasie pewnych Światowych Dni,ale wtedy wygra chyba ogród :p

    Madziku,sowa poszła,a Maniuś jesteś "be",bo na sowę nie odpisałeś:sleepy:
     
    madzia0101 i godia17 lubią to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam WBW
    ja też jak po ogień, dobrze, że wywietrzone i bez pajęczyn, real mnie powoli dopada:(
    i nie zapowiada się na poprawę, obym się myliła
    a dzisiejsze/ jutrzejsze eventy całkiem mi się podobają
    Do miłego...
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  12. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Event skończony po 1-nym klonowaniu. Super mi się udało. Nastawiłem 132 saloniki miłości i wypadło wszystko, co potrzebowałem.;)xDxD
    Życzę wszystkim takich efektów.
     
  13. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam wieczornie:) U mnie poszło 112 sztuk SP, więc jestem zadowolona;)
     
    .Magda., godia17 oraz grakula16 lubią to.
  14. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Gratulki w takim razie !!!!
     
  15. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    Marian, to przesadziłeś z ilością slimaczych .......
    wystawiłam w sumie ok 90 klonowań slimaków, raz 50 szt podstawowych, potem ok 40, ale już "celowanych"
     
    .Magda., toDzasta oraz godia17 lubią to.
  16. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Gratuluję :) Wspaniały wynik...pewnie najlepszy :) Nawet nie sądziłam,że tak małą ilością sp można skończyć zadania. Brawo :)
    Ja podobnie, ale w trzech rzutach :)

    Est-orka śmiga poziomy...gratuluję :) czuję się przy niej jak nieuk i nierób:cry::cry:


    Gra w piłkę znudziła mi się i już mi się nie chce grać:oops:
     
    .Magda., grakula16 oraz toDzasta lubią to.
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko WBW, tych w porzeczkach też...
    Oreczka to niedościgniony wzór, więc bierz dobry przykład i do roboty:p
    w piłkę pogram w wolnej chwili,
    narazie siedzę w ogrodzie
    Oreczko, gratki, już minęłaś co poniektórychxD
     
    godia17, .Magda. oraz toDzasta lubią to.
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ha ha najpierw Ty weź wzór, a za Tobą i ja pójdę :p
    Wczoraj zrobiłam plan dnia coby mi nawet minuta nie umknęła ...i co :( Co wyjdę żeby w ziemi pogrzebać to deszcz pada i tak już trzeci raz. Ktoś tam u góry dba żebym rączek pracą nie zbrudziła o_O
     
    .Magda., toDzasta oraz grakula16 lubią to.
  19. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Ja cały czas biorę dobry przykład....:p
    nie widać?;)
    a przynajmniej się staram....
    u mnie pogoda w kratkę raz słonko, raz chmury, ale narazie nie pada, tylko wieje, więc nie mam wytłumaczenia,
    nawet kuchnią się dziś nie wytłumaczę, odstąpiłam królestwo córce:pxD8)
     
    godia17, .Magda. oraz toDzasta lubią to.
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)
    Gratuluję zakończenia eventu,zwłaszcza Justynie,która użyła tak mało SP,u u mnie do zakończenia poszło x3,ale jak zawsze nie mam żadnego planu:p Z piłkarskim też już skończyłam,zachłanna nie jestem,raz wystarczyło przejśćxD
    Gosiu,ja tam się nie czuję przy Oreczce gorsza,wpadam na moment na farmę i pomimo,ze gram dłużej,to Orka pracuje ciężej i ma efekty.Ja chętnie ze ściągawek Orki i Was wszystkich korzystam,żeby tam "pchać" dp przodu,a moja rodzinka stawia zakłady,kiedy przestanę tu urzędować.Farma nie powinna mieć mieć na raz 2 eventów,bo błedy się mnożą,tylko huczy.Ale jak zawsze góra wie lepiej.
    Pozdrawiam:inlove:
     
    godia17, madzia0101 oraz toDzasta lubią to.