Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Dobrej nocy Siostrzyczko, :inlove:
    najwyżej zbierzesz rano:p
    Marian... czekam na sówkę:inlove:
     
    .Magda., godia17 oraz toDzasta lubią to.
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no wlasnie jakos nie mam jeszcze milosci do SN w innych roslinkach no i goździki dobrze sie spisywaly :p
    ale od teraz wezme sie za irysy ;)
    męczę szklarnie każdą roślinke po kolei (miecio i przydaś bardzo chcieli xD ) i idzie mi to jako bo zazwyczaj z kazdego wsadu dostaje uszlachetnenie, bardzo rzadko nie dostaje nic.... wie cpowolutku powolutku ;) goździkow nie kupowalam :p
    dziekuje bardzo za odpowiedź

    edit: poza tym jako ze nie mam nawozowych drzewek to z kasztanka korzystam w ekstremalnych przypadkach, czyli abrdzo rzadko to az tak duźo tych goździkow sie nie uzbieralo...tylko 46 tysiecy xD
    patrze w szklarni ze mam jeszcze kalarepe i roze uszlachetnione-ale roze to niestety 100% nie maja ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2016
  3. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Nie mogę zrozumieć ludzi, którzy wystawiają drabiny po 25.000 sg i poniżej.
    Kalkulacja jest taka:
    3 szt żab x 9.000 = 27.000 sg + pasza 5.000 sg = 32.000 sg.
    Czysta strata 7.000 sg.
    Dlaczego to robią? Czym się kierują?
    Sorki - potrzeba 3-ch żab, więc 5.000 x 3 = 15.000 + 27.000 = 42.000 sg
    To jest koszt 1-nej drabiny,czyli strata 42.000 - 25.000 = 17.000 sg na jednej drabinie.
     
    toDzasta, .Magda. oraz godia17 lubią to.
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    oj coś pokopałeś
    cieplutkie dzień dobry
    zależy po ile są żaby
    u mnie
    3 zaby x 7000 = 21 000
    pasza 4 000
    razem 25 000sg, a na targu są po 20 000sg, i tak sprzedawane ze stratą
    pewnie farmerzy mają nadwyżkę drabin, a tylko mogą potanieć, więc trzeba jak najszybciej sprzedać;):p:)
     
    toDzasta, .Magda. oraz godia17 lubią to.
  5. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW. Już nie będę teraz sprawdzał co i jak - zrobię to po południu, bo padam i idę spatuchy.
    Chciałbym tylko zameldować, że event przeszedł do historii i pnącze odpalone.
    Na rozsianie zużyłem 110 szt. SN i tyle samo Zośki.
    Rozmawiałem przed chwilą z Piotrem - On też już skończył.
    Miłego dnia i do popołudnia.
     
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Miłych snów Marian
     
    .Magda. i godia17 lubią to.
  7. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Chłopaki...gratuluję :) Też zaraz po zbiorze zakończę event. Szybko poszło...w nocy nie wstawałam i nawet szczególnie się nie starałam :)
    Martwią mnie magazyny i nie jestem do nich przekonana. Co Wy myślicie...robimy?
     
    toDzasta i .Magda. lubią to.
  8. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum


    Dzien doooobry Wszystkim:)
    Poczytalam i tez chetnie zapisze sie na kurs bo cos cienko mi idzie :p a doszkalac sie trzeba.
    Gratki dla tych co juz koncza evencik lub ukonczyli.

    Tez nie wiem skad skale wzieli ale niech im bedzie;)xD

    Milego dnia Kofffffani
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Gratuluję wszystkim ukończenia evenciku
    co do magazynów to ogród/ palmiarnia mnie nie interesuje, chyba poświęcę 500 gwiazdek na manufakturę, ale bez ulepszeń, przynajmniej narazie, menażerię z rozpędu ulepszyłam, teraz czekam na wiertarki
     
    toDzasta, godia17 oraz .Magda. lubią to.
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek WBW:)
    a mozna i tak policzyc;)
    sprzedaje 3 jednostki paszy za 4 tys szt= 12 tys dokladam do tego z wlasnego portfela 6 tys sg na 3 zaby i robie jedna drabine ,,,sprzedaje ja za 25 tys sg
     
  11. mamcik123

    mamcik123 Aktywny autor

    Witam Wszystkich u mnie na targu żaba 9200,jajka1350, pasza 3700 a drabina 27500 sg zdecydowanie lepiej sprzedawać żaby
     
    toDzasta, godia17 oraz .Magda. lubią to.
  12. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Event robię spokojnie na 2 łąkach,zielska mam ponad połowę.Dziękuję,że zwrociliście mi uwagę na nowość na kole.....trafiłam od razu!
    Gosiu gratki za poziomy,lecisz jak burza,u mnie w sąsiadach nr 1:inlove:Kredycik mi dalej rośnie,oczywiście płacę ze złotówkowego,franka w tych umowach na oczy nikt nie widział:p
    Marianku,posyłam maskę i nie chcę prezentu,czekam na szkolenia,miałeś zimno w tej kanciapie,coś się zmieniło,że upały dokuczają?;)Menażerii nie ruszyłam,trudno,brak czasu i środków.
    Pozdrawiam Wszystkich ! Małgosia Domek patroluje,więc pajeczyn nie będzie.;)
     
  13. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dlaczego przy handlu drabinami się upieracie ? Przecież nawet nie licząc widać,że to nieopłacalny interes.


    Gosiu gratki za poziomy,lecisz jak burza,u mnie w sąsiadach nr 1:inlove: [/QUOTE]
    Dziękuję :) Numer 1..jak to pięknie brzmi :inlove: U mnie niestety jestem daleko :(
    Tzn. bank wymienia Twoje złotówki na franki po ustalonej przez siebie cenie, a następnie sprzedaje Ci te franki po też ustalonej przez siebie cenie. Spred nie jest dla Ciebie korzystny i bank dodatkowo na Tobie zarabia :( Pogadaj w banku bo w życiu kredytu nie spłacisz.
     
    toDzasta, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  14. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dziękuję :) Numer 1..jak to pięknie brzmi :inlove: U mnie niestety jestem daleko :(

    Tzn. bank wymienia Twoje złotówki na franki po ustalonej przez siebie cenie, a następnie sprzedaje Ci te franki po też ustalonej przez siebie cenie. Spred nie jest dla Ciebie korzystny i bank dodatkowo na Tobie zarabia :( Pogadaj w banku bo w życiu kredytu nie spłacisz.[/QUOTE]

    Gosiu walczę z nimi w sądzie,to jest bankowe złodziejstwo,umowę przeglądneła p.adwokat i jest jak jest,mam szansę;)Na razie muszę czekać.Jest wyrok na to,że jest to bezprawie,ale tylko w jednym warszawskim sądzie,reszta się wycofała.Czekam.....:cry:
    Też nie odpuszczę pewnych rzeczy,prosiłam o złotówki,nie udzielono mi ,dopiero II transzę dostałam w złotówkach i tą spłacam bez problemu.Z frankami dalej kłopot8)
     
    godia17 i grakula16 lubią to.
  15. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Witam wieczorowo.
    Norbi - Twoje wyliczenia są cacy, ale nie każdy ma taki targ. Ja podałem przykład ze swojego.
    Zrobiłem misje w s-ni (te ze zwierzakami, rzemiosłem i fruktami)
    Potrzebowałem ok. 170 szt młotów, żeby zaliczyć narzędzia. Migdałów wywaliłem ok. 30.000 szt i sporo kolorowych ( gdzieś tak za kilkanaście mln.)
    Dość dużo sobie zażyczyli za te 3 misje. Oczywiście nowości wykupiłem i zostało mi prawie 2.000 gwiazdek.
    Rozmawiałem przed chwilą z Piotrem i można powiedzieć, że podłamałem Go ilościami towaru i gwiazdek. Mówił, że chyba nie starczy Mu gwiazdek na obydwie nowości.:(:(
    A jak tam u Was Ungusie wyglądają sprawy eventu, nowości i misji z nimi związanymi?
     
  16. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda trzymam kciuki , ale wiem,że łatwo nie będzie :(

    Zadań w spółdzielni jeszcze nie zrobiłam....waham się :( Towaru trzeba oddać za ponad 17 mln. Dużo. tak sobie myślę, że za tą kwotę kupiła bym sporo strusich jajek, a produkcja ich w magazynie zajmie mi co najmniej 2 lata i dopiero po tym czasie magazyn zacznie na siebie zarabiać :cry: Może kiedyś z nudów zrobię zadania, ale nie dzisiaj;)



    Chwalę się xD:p
    ;)
    eventowy ts.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 29 czerwca 2016
    .Magda., toDzasta oraz -norbijas- lubią to.
  17. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Co to jest?
     
    godia17 lubi to.
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Marian to najbardziej pożądana rzecz....czyli Żólta mleczarnia kóz xD...widzisz...nawet jej nie znasz :cry:
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Marian nie poznajesz tego rarytasu? zolta mleczarniaxD
     
    .Magda., toDzasta oraz godia17 lubią to.
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Śmiej się ...zobaczymy co Tobie z ts wyrośnie xDxD
     
    .Magda. i toDzasta lubią to.