Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)



    Zabawne teksty i sygnatura jednoznacznie wskazują kto to i już nie musisz się pytać:p

    Piotrze:oops:
    Też już małe przemeblowanie zrobiłam :) bo...

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    Co chciałam to mam :) Może jeszcze jednego żonglera wezmę bo ładny :)


    Rewelacyjnie :) z ts borsuk
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2016
  2. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Jeżeli coś Wam to zasugeruje, to ja dostałem pomarańczową sowiarnię, a Piotr pomarańczowe niedźwiedzie.
    Tyle w tym temacie.
    Jeżeli zaś chodzi o "naszego" MOD-ka, to wcale nie musi się ukrywać, bo my szanujemy "naszych" MOD-ków i rozumiemy Ich niekiedy ciężką pracę na forach.
    A jeżeli dobrze kojarzę, to "ten" MOD-ek chyba robił wcześniej takie piękne pisanki.;)xDxD
     
  3. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    I etykietki?
     
    hellwis i -norbijas- lubią to.
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    i lubił Kangurzycę, Krecika i resztę ferajny
    i nie miał nic wspólnego z młynkiem:p
     
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Uprzejmie i z nieukrywaną radością donoszę, że Barca obroniła tytuł mistrza Hiszpanii :inlove:
    I to by było na tyle xD
    Życzę wszystkim tak upojnego wieczoru jak mój dzisiaj a sobie, żeby mnie rano głowa za mocno nie bolała xD

    Miłego! ;)
     
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Baw się dobrze Natalko!!!!
     
    hellwis, godia17 oraz .Magda. lubią to.
  7. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    szukam szukam jakie rośliny trzeba miec aby wyprodukowac pasze dla tukanów
     
    hellwis i godia17 lubią to.
  8. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    1x miechunka, 1x orzech makadamii >>LINK<<

    Na przyszłość zapraszam do działu z pytaniami ;)
     
    hellwis i BA_Czerwona lubią to.
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witajcie Ungusie :) Mnie w realu zatrzymało,dziś poczytałam Wasze posty.Brak czasu na farmę,więc ten event cieszy,bo nie muszę wchodzić bez przerwy! Gosiu,gratuluję "świetlikowego",chyba "rozbiłaś bank",może Orka by się czymś pochwaliła,ale sie nie odzywa...
    Gratki jeszcze raz! Poczytałam zdania na temat PT,ja zdanie mam odrębne i niestety negatywne,ale o tym nie czas tu pisać.
    Z braku czasu tylko sieję,rogi mam,ale z tymi trafieniami róznie bywa.Zgarnęłam co miałam do zdobycia i teraz tylko przymierzam się do nastepnych nagród,które mozna zdobyć wielokrotnie.Jeżeli ktoś może pomóc i ma rogi na zbyciu ,to proszę dla : fasolka*,to moja sąsiadka,mnie nie przysyłajcie.
    Pozdrawiam:)
     
    hellwis i godia17 lubią to.
  10. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko,
    co tu tak cichutko?
     
    .Magda., godia17 oraz hellwis lubią to.
  11. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej wszystkim Gosiu jakie cieplutko my od 3 dni w centralnym palimy bo zimno że aż strach
     
    .Magda., godia17 oraz toDzasta lubią to.
  12. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    U mnie jest to samo. Trzeba przepalić, żeby choć troszkę zmienić atmosferę.;)xDxD
     
    .Magda., godia17 oraz toDzasta lubią to.
  13. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Wrr... u mnie tak samo. Już wszystko było powyłączane to zaś trzeba odpalać sprzęt. I chomika pogonić, żeby dmuchawa działała jak trza...

    Tak to nas właśnie pogoda wyungobungowała. Cóż... taki klimat mamy :p
     
    .Magda., godia17 oraz toDzasta lubią to.
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Noooo... przywitać cieplutko, to nie znaczy, że u mnie ciepło, jeszcze nie zakończyłam sezonu grzewczego:mad:
    no ale najbliższy weekend ma być już cieplejszy - mam przynajmniej taką nadzeję
     
    .Magda. i toDzasta lubią to.
  15. hellwis

    hellwis Generał forum

    [​IMG]

    [​IMG]

    Hej na dworze zimno i tak się wczoraj pobawiłam i nie wiedziałam że tyle się tego nazbierało no to teraz muszę pomyśleć o warsztatach bo coś ich mało mam ;);););)
     
  16. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Słoneczka
    Beata, tyle nazbierałaś z koła?
    Ty jesteś szczęściara...xD:music:
    u mnie same pagody do wygrania, różu nie widziałam na kole
     
    .Magda., godia17 oraz toDzasta lubią to.
  17. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    FAQ do hodowlanego eventu przeczytałam i gdybym była mądrzejsza niż jestem to powinnam z niego zrezygnować:p;)
    Paszę mam.....w sumie nie wiem jak ja to robię, że wciąż mam paszę choć nie kupuję:)

    [​IMG]



    Ślicznie Beato...różowiasto xD
     
    .Magda., toDzasta oraz grakula16 lubią to.
  18. hellwis

    hellwis Generał forum

    Gosiu nie z koła z paska ja prawie wcale nie wystawiam zagród i wczoraj tak z nudów i ciekawości wyciągnęłam xDxDxDxD
    Gosiu dobrze że wnusia ma co nieco różowego więc na ten kolor już jakoś mogę popatrzeć xDxDxDxD
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam, moje gratulacje, tyle różowości nigdy nie widziałam :) ja nie mam żadnej, widocznie wiedzą, że nie lubię różuxD
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  20. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Dzieńdobry zaungobungowani

    Słoneczko od rana, smażyć zaczyna, trawa buja, ptaki świergolą, koty się wylegują...

    Czas do roboty -.-xD


    -.-
     
    alekar, .Magda. oraz toDzasta lubią to.