Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hellwis

    hellwis Generał forum

    Dziękuję wykąpana ,wycałowana od ciotek najedzona śpi jak susełek ;););)
     
  2. marek789

    marek789 Komandor forum

    nic tylko przytulać:inlove::inlove::inlove:
     
  3. ser33

    ser33 Okazjonalny autor

    czy mogę prosić o tablice? :p
    myślałem że zrobię sam ale mam do odkrycia jeszcze 5 pokoi :cry:
    dziękuję
    pozdrowienia
    Eryk :)
     
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry wszystkim:)
    Dzisiaj jako bonus specjalny mamy +1 do stodoły :)
    Także ostrożnie proszę .....

    Miłego dnia:)

    Eryku...podesłałam tablicę.
     
  5. hellwis

    hellwis Generał forum

    Witam Niedzielnie ale bardzo deszczowo .
    Eryk tablica poleciała następnym razem prędzej się odzywaj my tu już bez prezentów sobie radzimy ,a tobie lepiej żeby zostało niż zabrakło ;););)
     
  6. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    No właśnie dokładnie to samo miałam napisać. Ja się przyznaję bez bicia, że czasem o prezentach zapominam - ale jak jest event to już staram się jednak to ogarniać. Ale wciąż nie udało mi się ogarnąć jakiegoś sensownego sposobu na w miarę sprawiedliwe wysyłki :sleepy:

    Tak więc jak tylko event się zaczyna to melduj się Eryku w wątku i przypominaj o sobie :)
    A tabliczka poleciała, może się uda :)

    Na Dzikim Zachodzie bez zmian czyli wciąż leje :sleepy: a ja robię sobie maraton ze Star Wars xD
     
  7. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam Ungusie
    Beatko słodziutka wnusia pozazdrościć ,może kiedyś mi sie poszczęści mieć taką pięknisie jako wnuczkę.
    Co do alchemika to na 4 poziomie siedzę i jeszcze bardzo daleko mi do 5 poziomu
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2016
  8. ser33

    ser33 Okazjonalny autor

    dziękuję wszystkim za prezenty :)
    z moim serwem coś nie tak :cry:


    umówiliśmy się z sąsiadką że będziemy siać to samo na takiej samej ilości pól
    ona skończyła wczoraj--- a ja na 'gruszkach':mad:
    pozdrowienia
    Eryk;)
     
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)
    Strasznego lenia mam do farmy i nie chce ze mnie wyleźć :p W końcu poczytałam forum, było tego troszkę ;)
    Małgosiu , raczej miłość do farmy się wypaliła(o ile była),a tak masz rację,towarzystwo jest doskonałe :inlove:

    Oreczko,bananów tylu nie mam ,Bahama u mnie dopiero na 291 poziomie.:p

    Beatko ,całusy dla wnusi,ale uściskaj też Madzię,dzielnie nosiła ten "pojemnik" z Wiktą.;)

    Bogusiu,zagladasz czasem w prywatną pocztę?Ta wiadomość już nieaktualna ;)

    Pozdrawiam Wszystkich Bywalców. Jak komuś potrzebna maska tikki,dać znać,mam ponad 200,mogę wysłać.
     
  10. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    cześć Madziu meila odebrałam i sówkę wysłałam.Co do maski nie posiadam ale jakoś sobie radzę w grze chyba że faktycznie bedzie potrzebna o czym nie wiem .
     
  11. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Przyjmę każdą ilość masek tiki - w zamian podaruję coś innego. ;)xDxD
    Każdego darczyńcę proszę o podanie co w zamian za maskę (wiadomość na sówkę).
     
  12. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Marianku,nie chcę nic w zamian,poza info skąd się bierze żółty kokos (tak,znowu czegoś nie doczytałam:p)Gdybym wcześniej zwalczyła lenia ,miałbyś dziś maskę zamiast skrzynki....:p ....Jak to się stało,ze nie masz karuzeli? Ja ją mam na pnączu,a oprócz tego wylosowałam w czymś,czego już nie pamiętam.....wg mnie była mi zbędna...ale Gosia (pamiętam!) mi jej zazdrościła,więc umieściłam na farmie...i do tej pory ani jednej maski nie wykorzystałam.To tyle,jeżeli chodzi o zaangażowanie się w grę jak to robi np.Orka i wiele innych osób;) Bad lama,to ja :cry:
     
  13. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej dziewczyny wnusia wyściskana Madzia dziękuje za pozdrowienia .
    Nareszcie przestało padać i nawet słońce wyszło ;);)
     
  14. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Żółty kokos poleciał - smacznego.
    Można go wyprodukować na 5-tym poziomie w SPA.
     
    Anetta41, godia17 oraz .Magda. lubią to.
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Marianku ,to już wiem,dlaczego nie wiedziałam, jestem na 3 poziomie Alchemika.....on mnie jakoś nigdy nie.........i nie wiem jakiego słowa użyć,bo za to co mi się nasuwa to zaraz ban poleci,bo to gra rodzinna....:p, no moze Zgredek zrozumie lub Mili bez podtekstu....,bo go nie ma.:)
    Kto jeszcze chce tikki,to pisać zanim event się zacznie,że trzeba wypadajki wysyłać.
    Chyba odpuszczę tego lenia,bo mi tu dobrze z Wami , a i do dr Blazersa zawsze można wyjść i poleżeć na kozetcexD
    Muszę się tylko wybalansować ;)
     
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Na 5-tym poziomie w SPA jest jeszcze zielona matata - daje +50% do zasiewów i drzew na wyspie przez 6 godz. Fajny bonus, jeżeli ma się ustawione drzewa na wyspie.
     
    Anetta41, godia17 oraz .Magda. lubią to.
  17. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Maniuś + Małgosia, podpowiedź jak szybko poradzić sobie z Alchemikiem,u mnie leżał odłogiem przez lat 6 :pNie był mi do niczego potrzebny jak maska tikki....,no teraz pilno co mam robić , zwoje próbuję ,tylko jagód mi brak.
     
    Anetta41, godia17 oraz blau_grana lubią to.
  18. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Jeżeli jesteś na 3-cim poziomie, to rób smutnego. On teraz dobrze zaczął schodzić na targu, a ponadto po zjedzeniu go masz więcej TPD i szybciej możesz pokonywać poziomy na wyspie.
     
    Anetta41, godia17 oraz .Magda. lubią to.
  19. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Sowa poleciała.
     
    Anetta41 i godia17 lubią to.
  20. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Marianku wszystko pieknie ładnie z tymi udogodnieniami szybszy wzrost roślin itd ,tylko wszędzie chcą produkty i to dużo .I jak patrze na nie ile mam dać do mi szkoda bo nic na farmie nie mogło by być tylko fabryki .Ale może robię błąd i się mylę .I u mnie wszystko na 4 poziomie oprócz dżemiarni i piekarni