Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    grakula16, ja działam na Windows 10. Jak dla mnie łatwy w obsłudze, nie mam (odpukać) jak na razie żadnych problemów. Po rozmowach ze znajomymi wiem jednak że nie każdemu ten system pasuje, inni mieli jakieś problemy (coś nie działało). Ogólnie ja zaryzykowałam i jestem jak na razie zadowolona. :)
     
    toDzasta lubi to.
  2. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Dzięki za odpowiedź
     
    SMOD_Wadera* lubi to.
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :) [MOD] Borsuki przygarnęłam ,ale łabedzi nie mam.
    Oreczko,mam małe co nieco,że strzeliłam focha. Dalej uważam ,że nie powinniśmy mieć na tym poziomie żółtego i pomarańczowego!
    Poczytaj rozmowy,te nagrody super dla początkujących i tak powinny dla nich pozostać ,a nie dla nas.Mnie już pasek pęka !! A misje chciałabym skończyć....po to tu wracam od realu.Jak Wszyscy.

    Cześć postu usunęłam.
    SMOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 marca 2016
    godia17, est-orka oraz toDzasta lubią to.
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    .Magda. w związku ze złamaniem punktu 9.3.2 OWH oraz 1.1 Regulaminu forum nakładam punkty karne, część postu usunęłam.
     
  5. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam:) Też mam Windows 10, dobrze działa. Chociaż zauważyłam, że potrafi przyciąć niektóre gry (ludzie na forach pisali, że nie wiadomo czemu Windows 10 gryzie się z niektórymi sterownikami do kart graficznych). Ogólnie jest w porządku:)
     
    godia17, est-orka oraz grakula16 lubią to.
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Dzięki za podpowiedź:)
    --------------
    no i mamy małe czyszczenie stodoły:p;):)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 marca 2016
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry WBW :)
    Podrzucam tabeleczkę do eventu
    [​IMG]

    Małgosiu:) .... to takie malutkie czyszczenie stodoły....wszyscy możemy sobie na nie pozwolić;)
    A kto będzie chciał to i ładnie na tym zarobi:)

    Madziu:) ....a coś Ty takiego napisała, że aż tak Cię ukarano :eek::oops:
     
  8. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Kochana jesteś, :)
    a ten evencik miły i przyjemny, zobaczymy jak gałązki polecą, od tego wszystko zależy:)
    [usuwam]
    a teraz : kierunek kuchnia:(

    Pozdrawiam Was obie i powiedz Magdzie, że borsuków to jej zazdraszczam:p
    ja niestety nie trafiłam, za to mam 24 i 25 zagrodę żółwi
    jutro 18-22 BB

    Cytat będący dyskusją o karze usuwam. Posty połączyłam, bo w wyniku usunięcia znalazły się jeden pod drugim.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2016
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dyskusję o blokadzie konta usunęłam i bardzo proszę o jej zakończenie.
    Pozwólcie, że o słuszności blokady będą decydować osoby, do których jest kierowana ewentualna skarga i mają wgląd w sytuację oraz odpowiednie wytyczne na temat tego jak w danej sytuacji postępować powinien Moderator. Opinia osób, które znają sytuację z przekazu, nie mają pełnych danych lub też są multikontami zbanowanego Gracza nie są obiektywne.
    Farmerka10059, anulkak84, przyznaję punkty karne zgodnie z Regulaminem Forum:

     
  10. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Widzę. że ponury nastrój nastąpił na naszym forum.
    Głowa do góry Dziewczęta i życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji
    Międzynarodowego Dnia Kobiet.
    Jak to mówią - duża buźka.;)xDxDxD
    [​IMG]

    P.S.
    Dziś obudziły mnie żurawie. Tak gulgały, że nie dało się spać.
    Być może pan żuraw składał życzenia swojej żurawicy.;)xDxDxD



    Uprzejmie proszę przesyłać gałązki potrzebującym, bo ja mam już komplet.
    Jeżeli ma być jakiś prezent, to proszę o skrzynki.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2016
  11. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Magda :( Teraz to już o krasnalach wspomnieć nie można :( Takie czasy nastały :p
    Nie ...żebym dyskutowała o banie tylko mam pytanko ...bo to sąsiadka moja osobista;) Czy ten ban to też na farmę czy tylko na forum :)
    Event się robi i chyba dzisiaj będzie koniec....co to za event:p:cry: Musze faq poczytać bo pewnie czegoś tam nie zauważyłam bo niemożliwe żeby aż taki prosty był:eek:


    Z okazji Dnia kobiet wszystkim Panią dużo zdrowia i uśmiechu :)

    http://zosia5.samosia.pl/6bae061c2c8a0619db9146cb8fca95b3/gozdzik-rajstopy-dzien-kobiet.JPG

    Obrazek nie wiem czy można czy politycznie niepoprawny więc ukryłam:cry:
     
  12. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć Małgosiu.
    Obrazek z cyklu klapa, buźka, rąsia, goździk.;)xDxDxD

    Jak widzę goździki, to zawsze przypomina mi się ten tekst J. Pietrzaka.xDxD
     
    .Magda., toDzasta oraz -norbijas- lubią to.
  13. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Hej Ungusie.

    Kobiecego dnia kobiet Wam życzę ;)

    Godia na forum nikt Ci nie powie, bo nie wiemy.
     
    .Magda., toDzasta oraz -norbijas- lubią to.
  14. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Witaj Mili.
    Jak tam u Ciebie z gałązkami?
     
    -norbijas- lubi to.
  15. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Hej Marian - jeszcze nie byłam na farmie. Mam wszędzie drzewa więc powinno być sporo. Niestety nie umiem się jakoś dzisiaj wygrzebać z maili ;)
     
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Ja event już skończyłem. Jednak przydają się JC - nie wspominając o pełnych pucharach.
    Małgosiu - nie doczytuj FAQ, bo ten event jest naprawdę prosty jak konstrukcja cepa.;)xDxD
     
    .Magda. lubi to.
  17. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Dzień dobry Unguski :)
    Widzę, że smutno w wątku się zrobiło, przykro :oops:
    Chciałam za życzenia podziękować i życzenia złożyć - najlepszego dla nas miłe Babeczki! :)
    A Beatce gratuluję wnusi, niech Maleństwo zdrowo się chowa :)

    Pozdrawiam, do następnego miłego :)
     
    .Magda., toDzasta oraz est-orka lubią to.
  18. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    No i ogarnęłam farmę - event będzie zrobiony jak BB ruszy. Zaraz drzewka jeszcze zbiorę - więc wypadajki od ręki są ;) Wolę poklonować jak BB, bo może coś wyskoczy :D
     
    blau_grana lubi to.
  19. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej wszystkim wieczorem Natalko dziękuję ,wnusia całe moje życie chowa się odpukać w niemalowane super oby tak dalej :)

    Nie doczytałam poradnika i oprócz wyspy miałam pola na wypadajki ,ale pampersów ci u mnie dostatek xDxDxDxD
     
    blau_grana i grakula16 lubią to.
  20. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Ja też dopiero dzisiaj posadziłam drzewka, luz xD

    Dziewczyny i chłopaki, co ja mam zrobić z tym słodkim Maurem co jest w 3 odsłonach? Nakładać to na siebie po kolei czy każde osobno stwiać na Wyspie? Dzisiaj w pasku go "odnalazłam" i zdurniałam xD
     
    .Magda. lubi to.