Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Piotruś , Ty nie bądź taki skromny , już wiem na ilu mutantach jedziesz!

    Natalko , Ty tu wpadłaś jak uspokajający wiatr (od tych OBCYCH xD ,jeszcze Cię nie przekonali).
    Kochani , a tak na prawdę to uspokajają spotkania tu od reala ;) Wreszcie można pogadać bez biurowo-mowy korporacyjnej.
    Czy myśmy jeszcze normalni? Właśnie widzę info ,że w ciągu 1 nocy w małopolsce wyginęło 5 mln. pszczół....Najpierw pszczoły , potem my.... Co się dzieje?
     
  2. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Armagiedon Panie! xD
     
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    No to chyba tak ! I to raczej nie cieszy?
     
  4. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Tak całkiem poważnie to oczywiście, że nie. Przyszedł sobie człowiek i wszystko wziął jak swoje. A efeky będą coraz gorsze...:(
     
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    OK. Natalka , pocieszyłaś jak zwykle :p Dzięki chociaż za kontakt, bo w tym domku pustki...
     
  6. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Do usług i polecam się na przyszłość :D
    A że pustki - sama wpadłam po przerwie bo się stęskniłam już trochę. A i event mnie zaciekawił :D
    Może ludziki do snu zimowego już się szykują? ;)
     
  7. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Pewnie się tak szykują. Jeszcze mają co robić i robią. Brakuje zimy i Marianka poprawiającego piec. A reszcie nie chce się ruszyć , bo czekają ,aż inni to zrobią! Ungusie : otrząśnijcie się ! Dajcie tą kawę i wreszcie herbatkę ! Bez tego nie żyję! Kiedyś było fajnie!
     
  8. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Masz rację Magda, ze poklikanie tutaj uspakaja, można choć na chwilę wyłączyć real z jego problemami

    zaciekawiłaś mnie, co to jest mowa biurowo korporacyjna?:p
    a pszczoły to w lubuskim, nie w małopolsce:(
     
  9. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Ej! Jak w lubuskim to u mnie! A ja nic nie wiem? :eek:
     
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Pszczoły zdechły w małopolsce w 1 noc, jak jeszcze lubuskie dotarło ,to nic nie wiem. Masakra.
    Mowa biurowo-korporacyjna to są nowomowy ,które przyszły z zachodu. Rozmawiasz i nic z tego nie wiesz.Tam się przewalają najgorsze zdania angielskie spolszczone z polskimi , nic nie znaczące,ale wszyscy młodzi z nich korzystają. Rozmowy o niczym , w powszechnym użytku!

    Małgosiu , jeszcze Ci wyjaśnię : umawiasz się "w stricie" i na "korneże" , czy to wg Ciebie normalne?

    Ej dziewczynki , wyjątkowo padam spać...odezwę się jutro.DOBRANOC!
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2014
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    już rozumiem, chodzi ci o ten bełkot :oops:ponglish, no cóż, mamy nowe trendy
     
  12. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    Te pszczoły się otruły ;( Pewnie ktoś się chciał pozbyć mszyc/ślimaków itp.

    Dziewczyny nowomowa była zawsze i będzie. Tak jak na studiach też były swoje wypowiedzi, które się przekładały potem nawet na prywatne. Tylko teraz jest to bardziej widoczne ;)
     
  13. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej kochani wróciłam z pracy ,ostatni zasiew badyla zrobiony i idę robić ostatnie cięcia przed zimą wrócę pewnie wieczorem bo trochę tego mam ,a w międzyczasie jeszcze na kijki muszę iść ;););)oby na wieczór można było wejść na farmę :sleepy:
     
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Beatko, ostatni zasiew to będę miała jutro rano
    piękna pogoda, też zmykam do ogrodu, ostatnie sadzonki muszę wsadzić i cebule do skrzyni na tarasie
     
  15. hellwis

    hellwis Generał forum

    Ciemno się zrobiło więc wróciłam i nie skończyłam,jutro c.d.n.:mad::mad::mad::mad:
     
  16. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    ja też nie skończyłam:pale się nie przejmuję, jutro jeszcze koszenie
     
  17. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Gosiu sama siebie wyzywam ,jaki człowiek głupi sam sobie robotę wymyśla,najpierw się nasadzi potem napodlewa ,a teraz jeszczee przycinać trzeba >:(;)
     
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Ale za to ma ładnie w ogródku:pxDxD
    co roku sobie obiecuję sadzić mniej, i na obiecankach się kończy, zawsze coś nowego trafię
     
  19. hellwis

    hellwis Generał forum

    i tu ten ból że wiecznie coś nowego ,a ja też nie umiem sobie odmówićxDxDxD



    :eek::eek::eek::eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 10 października 2014
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Ungusie , jutro późnym wieczorkiem skończę event! Jeszcze mielę ogień lub ogon ,jak go tak zwał. Do jutra i koniec!