Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

  2. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Już też mi się udało- dzięki
    same chwasty, i 5 roślinek na rozsiew, ponad 1000 zasianych z 5 pól poszło się bujać:cry:
     
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Małgosiu:) ... jesteś :)
    Tak się cieszę, że udało się:)
    Jak Ci mogę pomóc? Co podsyłać, grzybki czy pajęczynkowy jedwab?:)
     
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    udało się po kilkukrotnych próbach
    jeżeli mogę prosić to chyba jedwab, grzybków mam 120 i dalej będą z mrocznych wypadać z jedwabiem gorzej tylko 100
    rozsiałam 5 roślinek i znikam w kuchni, bo już późno i obiad w polu....
    dobrze, że mam zapas SN, będzie szybciej

    wszystkim, którzy trzymali kciuki za powrót faremek wielkie dzięki
     
  5. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Hej, Ungusie, witam wszystkich, nareszcie i ja mogłam wrócić na farmę, jestem stratna cztery zasiewy, więc event pod znakiem zapytania... Dobrze, że nic więcej nie straciłam poza zbiorami i wypadajkami, przez prawie dobę trochę mogło przybyć.
    Pozdrawiam i zmykam, czas mnie goni. Udanego i bezpiecznego weekendu, do poklikania.
     
    godia17, grakula16 oraz .Magda. lubią to.
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Małgosiu , świetnie ,że wróciłaś , straty są , ale jesteś szybka , błyskawicznie skończysz.
    Co miałaś za chłopa z gęsią ?Chyba takiego nie widziałam....:p

    Jak Wam Ungusie event idzie ? Ja ubieram 3 zwierza.Chyba za dużo bawełny nasiałam , to na temat ekonomicznego planowania..xD
     
    godia17, grakula16 oraz toDzasta lubią to.
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Magda, po kliknięciu na farmę zamiast normalnej planszy do logowania pojawiała si e taka z chłopem, z której nie dało się zalogować
    Oreczko wielkie dzięki ale bez przesady, na mnie krzyczysz:pxD
    Madziu też tak miałam, zdążysz?
     
    toDzasta, godia17 oraz .Magda. lubią to.
  8. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Chłopa z gesią jeszcze nie miałam....teraz mam fantazje ;) Dlaczego ja go nie moge widzieć? U mnie zapychają owieczki i farma się otwiera od 10 do 20 min. Nie są to błedy sprzętowe , bo inne konta działają :p
    Małgosiu , lecę CI jedwab słać.

    Ungusie , czy nie widzicie co tutaj się dzieje ? Odkąd producentem jest p.Varun my mamy event za eventem z coraz gorszymi błędami? Przecież to jest facet , który tu nie powinien wcale być! Jego pomysły to jakaś paranoja ,bład za błedem.
    Doświadczyliście 24h bez farmy i nikt się tym nie przejął! Dostaliście w prezencie ochłap, nawet nie ma rekompensaty! Zróbmy coś z tym , przecież ten człowiek jest beznadziejny!
     
    Ostatnie edytowanie: 30 października 2015
    toDzasta i godia17 lubią to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    tym razem nie był to tego typu błąd, BP nie dogadało się z WP a problemy miała prawdopodobnie WP i konta zakładane na WP się zablokowały, podobno był włam hakerów na serwery WP i coś się popieprzyło, inną sprawą jest rekompensata, która niczego nie rekompensuje

    ależ jestem zakręconao_O
    przecież mam kasztankowe do odpalenia, przy okazji trochę goździków wpadnie
    za chwilkę odpalę kasztanki to i jedwabiu trochę nazbieram
     
    Ostatnie edytowanie: 30 października 2015
    toDzasta i godia17 lubią to.
  10. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Cześć moi Drodzy :).
    No faktycznie mogliby Wam coś dać za ten stracony czas, ale... tylko spokój nas uratuje :). Ostatecznie, to po prostu gra online, kolorowe pikselki, które niektórzy okrasili realną kasą, bo chcieli. Przestraszyłam się jak zaczęłam tu czytać o tych kontach i o wszystkim, a to po prostu był niezależne problemy techniczne, serio, dzień czy dwa bez tej gry to nie jest tragedia, nawet jak event ucieka. Jak ucieknie to będzie kolejny i jeszcze kolejny, do wyboru do koloru. Myślę, że przez ten czas było Wam przykro bez farmy i czegoś z pewnością brakowało, ale na pewno znaleźliście do roboty rzeczy równie wartościowe i ciekawe (lub może nawet bardziej;)) niż kopanie wirtualną motyką i karmienie pikselowych świnek ;). Pozdrawiam cieplutko :).

    [​IMG]
     
    .Magda., toDzasta oraz godia17 lubią to.
  11. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witajcie Ungusie
    cieszę się dziewczynki że Was znowu widzę ,co do eventu zdążycie jest sporo jeszcze czasu
     
    .Magda., toDzasta oraz godia17 lubią to.
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Event jeszcze się robi, ale zdążę :) Wszystko mam oprócz bawełny. Słabą...jałową ziemię mam i bawełna strasznie długo rośnie :(



    Dlaczego my nie mamy chłopa z gęsią ...nie ma sprawiedliwości ...ja chcę rekompensatę 8)
     
    .Magda. i toDzasta lubią to.
  13. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    ten chłop z gęsią nieciekawy, no i po co wam nerwy sobie psuć
    jak chcecie go obejrzeć, to w googlu wpiszcie farmerama i potem otwórzcie stronę łamaną przez wp
    Gosia, mąż już wyjechał?;):p:)
     
    godia17 lubi to.
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nie no nie będę chłopa szukać8) Co innego gdyby sam do mnie przyszedł:p
    Co do rekompensaty dla Was to trzeba przyznać,że Varun ma poczucie humoru:sleepy:

    Niestety nie :sleepy:
     
    toDzasta, grakula16 oraz ShakeWave lubią to.
  15. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Gosie ja tam chłopa nie chcę ale gęś i owszem dawno nie jadłam xDxDxDxD
     
  16. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    No gęsi Ci się zachciewa :p znaczy się dla każdego coś miłego :p
    Czy u was na targu są grzyby? U mnie znikają i nie wiem czy będą potrzebne. Zaczynam nie nadążać za tą grą :cry:
     
    .Magda., toDzasta oraz grakula16 lubią to.
  17. hellwis

    hellwis Generał forum

    U mnie mało i drogie ,ale to pewnie przez wyrocznie ,ale nie wierzę żeby o te grzybki chodziłoo_O
     
    .Magda. i godia17 lubią to.
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Myślisz,że to Wyrocznia u mnie grzyby wykupiła o_O;)xD

    Też myślę,że nie będą potrzebne, ale na wszelki wypadek coś naprodukuję bo kupować nie będę..." bidna bidulka" jestem :sleepy:
     
    .Magda., toDzasta oraz grakula16 lubią to.
  19. hellwis

    hellwis Generał forum

    A jak czary mary ,hokus pokus i znikus nie dałaś cukierka to psikus o_O
     
    toDzasta, grakula16 oraz godia17 lubią to.
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ha ha tych psikusów to ostatnio za dużo ;)
    Chodzę po targu okazji szukam, ale nic...kompletnie nic nie mogę kupić :( Drożyzna straszna. Jak tu do dożynek przystąpić ...a TOP :( oj. Ty to spokojna jesteś ze swoją pełną stodołą, a ja bidulka jeszcze się motam :sleepy:

    Nie starczyło mi prezentów dla wszystkich :( Przepraszam :)
     
    .Magda., toDzasta oraz grakula16 lubią to.