Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Maniuś - zozolka znam ale owieczki i sromika to już nie raczej :(
    Napisz im, żeby się odezwali to coś tam octowego podrzucę :)
     
  2. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej wieczorem widzę że chłopaki się chwalą to nie będę gorsza też się pochwale roślinek 10400 plus sos 40 się robi octu 745 i teraz zauważyłam że jeszcze mam 42 pędzle nawet nie wiem kiedy wypadło ,aha zbiór za 3h i 20 min;););););)
     
  3. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    cześć Mileczko
    mężulek wywalił gogle bo coś się z nimi działo i teraz nie mam tłumacza od razu jak jest w goglach a latać z każdym słowem do tłumacza to mnie denerwuje ,a potrzebuję do np programu .Jest jakaś możliwość ustawienia w firefoxie?
     
  4. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Idę pobuczeć do kąta... :D
     
  5. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Mili, Beatko
     
  6. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    OK.
    BRAWOOOOO !!!!!!

    Cześć Mili.
     
  7. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Natalko idziemy razem
    cześć Beatko
     
  8. hellwis

    hellwis Generał forum

    Kochani jak będzie G&T a ktoś będzie chciał tokarnię to wołać wybudujemy bo u mnie już 10 pracuje więcej nie chcę xDxDxDxD



    Hej Bogusiu:):)
     
  9. ~Surreal~

    ~Surreal~ Wyjątkowy talent

    No ja od tego mam ten pasek właśnie. Tam jest miejsce na wpisanie słowa/frazy, jest opcja zaznaczenia tekstu i tłumaczenia itd.
     
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Ungusie , właśnie wróciłam z pracy ,myślałam ,że nie zdołam właczyć komputera ze zmęczenia ,ale nałóg robi swoje.
    Wiem ,że tu są Nadludzie ,ale myślałam ,że tylko dwóch , teraz i Beatkę te Obce porwały....:p
    Niedługo ja jedna tu będę normalnym człowiekiem , Natalko dobrze ,ze ocalałaś jeszcze przed ich "zaborem"...;)
     
  11. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    xDxDxDxDxDxDxD
    Cześć Madziu.
    Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nie miała dołączyć do nas.;)xDxD
     
  12. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Madziu nasze grono zawsze jest otwarte i przyjmuje członków do naszego klubu
     
  13. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Maniuś , do Obcych ? A ja wiem kto WY? I Beatkę nam zabraliście?????xD

    I jeszcze witaj Piotruś , a skąd wiem jakie macie zamiary?
     
  14. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    ty nie pytaj o zamiary, będzie fajnie 8):pxDxD
     
  15. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Madziu uwierz mi ja normalnie zwyczajny ludź jestemxDxDxDxDsorry za wyraz ,ale musiałam go napisać xDxDxD
     
  16. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Piotrusiu , zabrzmiało groźnie ! Ale fakt , nie wiem jak to robicie. Gratulacje dla opracowanej taktyki! Ja się cieszę ,ze ten event ma 8h rośliny ,bo pozwala mi pracować. Ludziczki kochane , trzymajcie kciuki za mnie , albo dokonałam rewolucji w pracy , albo polegnę >:(

    Beatko ,myślę ,że przystąpiłaś do "NICH" , bo jak od rozpoczęcia eventu wczoraj zdołałaś ,zrobić połowę roślin? Czym Cię zauroczyli?;)
     
  17. hellwis

    hellwis Generał forum

    Super nawozem i zośką to takie dwie choroby co Maryś i Piotruś rozpowszechniali na farmiexDxDxDxDxDidę na film wrócę na zbiory za 2 h z hakiem
     
  18. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ja to robiłam tylko wczoraj , dziś jadę na małych polach z wodą ,bo nie mam czasu na siedzenie na farmie. Praca,praca.
    Czy na noc dajecie eventowe , czy długorosnące , bo nie bardzo wiem?
     
  19. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Madziu, spokojnie - mi jeszcze długo nie grozi zabawa w eventy z SN - jestem bezpieczna :D
     
  20. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Dajemy co popadnie xDxD