Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ojej , nie pokazuj całej stodoły, bo wcale nie wystartuję;)
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Największa ilość owocu na farmie i bahamie:
    [​IMG]
    Z motyką na księżyc:(
     
  3. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Mało :( ale wydaje mi się,że pisałaś,że masz 85 mln sg chyba coś pomyliłam :(
     
  4. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Rośliny z farmyRośliny z bahamyOwoce z drzew farmaOwoce z drzew bahamaZwierzęta z farmyZwierzęta z bahamyProdukty farmaProdukty bahama
    12 837 1122 568 97328 999 76117 951 1416 079 9262 928 1307 559 0049 793 250

    Razem
    88 717 296
     
  5. marqinios

    marqinios Czeladnik forum

    Masakra to ja jak biedny krewny przy tobie Orka xDxDxD
     
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ciężko z tą ilością i jeszcze sporo oddasz w czasie dożynek bo na pewno będą jakieś zadania. W zeszłym roku sporo wołali :(
     
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Zadecyduję jak zobaczę co można oddać, choć wstępnie wycofuję się:) Ale kibicować będę na pewno:)
     
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    I to ma być pozycja lidera [​IMG] ?xD:cry:

    Nie pokaże ...startuj , startuj:)

    @ toDzasta .... te 88mln. to deczko mało, fakt... ale nie rezygnuj z przygotowań:)
    Nikt z nas nie wie przecież, jak w tym roku będą się dożynki i TOP odbywały... ma być zmieniona mechanika eventu.
    Na rezygnację zawsze masz czas.
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Na pewno będzie mało. Skoro w tamtym roku 130 mln dolna granica (126 z kawałkiem). Cóż jak zawsze masz rację trzeba dalej uzupełniać stodołę ile się da i czekać na OO:)
     
  10. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nie rezygnuj ...wszystko się może zdarzyć i ostatni będą pierwszymi :)
    Nie cwaniakuj xD Wiem,że oddałaś niewielką część zapasów :p bo chciałaś być z Norbim na jednym miejscu:p. Wiem...pamiętam..kontrolowałam sytuacjęxD
     
  11. hellwis

    hellwis Generał forum

    No mi się wydaje że troszkę mało ja mam około 400 mil w owocach 200 w kolorowych i 150 SG mam nadzieję że starczy :oops:
     
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    O o bidulka się odezwała :cry: ale jesteś bogata:inlove:


    Nawet kury na targu podrożały :(....wojna ma być czy co :(
     
  13. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    A to kontroler z Ciebie ;) .... ale nie myśl,że Norbi miał tylko tyle w stodole co oddał.... to było taktyczne zagranie:p
    Dzięki temu...jadę już drugi TOP na luzie:)
    No i mamy liderkę:)
    Grateczki Beatko:)

    ______________________
    Zmykam już teraz ..... po domku trzeba się pokręcić;)
     
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Jutro stodołę policzę bo tremy przez Beatę dostałam...ale ze startu i tak nie zrezygnuję :)
     
  15. hellwis

    hellwis Generał forum

    Ale w zeszłym roku nie wystartowałam bo nie byłam pewna ,w tym roku pewnie dam radę się tego pozbyć chociaż ze mnie to taki Kali chcieć,ale Kali nie dać xDxD

    Kury po 400 ,a jabłka po 90
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2015
  16. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW wieczorkiem :)
    Jak jeszcze miałam jakieś złudzenia do startu w Dożynkach , to mi już przeszły. Co ja tu robiłam ponad 5 lat? Może byłam,ale pewnie nie grałam....:pxD

    Czy komuś jeszcze eventówka potrzebna? Bo jak nie to już normalne wysyłam. Martus , masz komplet , spróbuję rano.:)
     
    est-orka i toDzasta lubią to.
  17. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Madziu ;););)co ty gadasz kto nie da rady jak nie my ungusiexDxDxDxD
     
  18. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Magda, dzięki :). W ogóle dziękuję Wam wszystkim, dzisiaj po raz drugi udało się Wam założyć moją farmę maksymalną ilością prezentów :inlove:.
    [​IMG]
     
    godia17, est-orka oraz .Magda. lubią to.
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    A napiszesz tutaj podliczankę?:p:)
    Ja też mam coś z tego Kalego xD .....szkoda mi pozbywać się towaru, bo nigdy nie wiadomo kiedy, co i ile może być potrzebne....no i zapas wszystkiego na "czarną godzinę" musi być -.-
    Madziu:) .... nawet jak na progu domku siedziałaś to i jak dobrze się bawiłaś, a o to przecież chodzi :)
    Ale fakt faktem.....tylko chwasty rosną na polach bez nic "nie robienia", wszystko inne wymaga troszkę pracy:)
     
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Beatko , ja wiem ,że Ungusie dadzą radę , tylko nie wszyscy! Tak się śmieje , jak się podliczyłam xDxDxDxD


    Martuś, gratuluje poziomów , idziesz jak burza ! Dasz radę z eventem do jutra :)

    Ungusie , czy codziennie kupujecie w sklepie nasiona? Ja bez przerwy zapominam :cry:
     
    godia17 lubi to.