Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ty Beata to stodołę masz pełną...aż się wysypuje:cry:
    Ja w ubiegłym roku miałam sporo piór papuzich i dzięki nim chciałam w TOPie być:p a tu ... no nie można było :(

    Dziasta...no nie wiem ile mam..nie liczyłam, ale myślę,że za mało :( ale nic pcham się łokciami do TOPu i może się uda :)
     
    .Magda., est-orka oraz toDzasta lubią to.
  2. hellwis

    hellwis Generał forum

    Gosiu u mnie w owocach trochę reszta to bieda i parę sianogroszy w banku ,ale rynek jest be i nie ma co dokupić
     
    .Magda., toDzasta oraz est-orka lubią to.
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Witam popołudniowo WBW :)
    No dobra napisałaś :) i świat się nie zawalił:) więc po co ta smutna minka? :)
    Małgosiu:) ..... nie sieje się "jak leci" o_O .... trzeba zawsze mieć plan :p. I plan typu " sieję jak leci" nie funkcjonuje dobrze;)

    Beatko:) ...jak zablokują owoce, to oddamy produkty ;)

    @Magda:) .... te "925 gwiazdek i 7665 pkt." to całkiem dobry wynik :)

    Co do TOP-u ... to towar skupuje się po troszku przez cały rok :) I to z każdej kategorii, aby nie było przykrych niespodzianek podczas eventu.
    Ja, to nawet od marca nie wybudowałam żadnego różu ( pomijając fabryczki podczas ostatniego G&T...no, ale cel był wart), a kolorowe wysokie zwierzaki trzymam w stodole, właśnie jako przygotowanie do Dożynek, czy TOp-u. Bo obawiam się, że może być konieczne oddawanie danych kategorii, a nie dowolny wybór.
    Ale może tak źle nie będzie:)
     
    .Magda., godia17 oraz toDzasta lubią to.
  4. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Na targu to horror...dramat i żużel ..., a ja tak lubię kupować:cry:
    W ubiegłym roku obiecałam sobie,że będę przygotowana i nikt i nic mi nie zagrozi w walce, ale jakoś ten czas tak szybko upłynął :p i nawet owoców nie mam ...tych milionów owoców jaki miałam miećxDxD
     
    .Magda., toDzasta oraz est-orka lubią to.
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No, ale przecież z własnej produkcji z tych śliczniutkich xxl-ek, to coś w stodole jest ....prawda?:)
    Tak dla przykładu [​IMG] :)
     
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Mam...mam , ale czuje niedosyt ...chcę więcej :) Tych śliczniutkich xxl to ja tak dużo nie mamxD
    Skupowałam cały czas, ale ilości niewielkie ...no mogłam się bardziej postarać. Obiecuję,że za rok będzie lepiej;)xD.
    Korek wczoraj kupiłam po 50 sg, a dzisiaj jest po 80 sg ceny idą w górę,że nadążyć nie mogę:cry:
     
    .Magda. i toDzasta lubią to.
  7. hellwis

    hellwis Generał forum

    Mi też ten rok jakoś przeleciał xDxDxD
    Oreczko nie dołuj nas proszę;);););)
     
    -norbijas-, .Magda. oraz toDzasta lubią to.
  8. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Gosiu, jak chcesz mieć jeszcze coś do TOPu to mogę Ci na targ wrzucić. Chociaż u mnie to raczej się liczy w setkach niż tysiącach ;).
     
    .Magda., toDzasta oraz godia17 lubią to.
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Na moim targu jest droższy korek, ale drzewka korkowe
    4 x korek xxl
    8 x korek xl
    cały czas na polu stoją.
    Moi SuperS wiedzą, że korek to fajne drzewko i czasami mi je podrzucają :)
    No już dobrze, nie będę:p ..... ale przecież wiecie, że chwalipięta ze mnie okropna ;)xD
     
  10. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    To z własnej produkcji...ale masz fajnie, ale ja też mam..no ciut niższa półka...ale mam:cry:
    xD

    [​IMG]
     
    .Magda. i est-orka lubią to.
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Eeee no, nie jest tak źle..... kilka takich półeczek i jest git;)

    Beatko:) ostatni raz ...chyba;)
    To pozostałość po dożynkach w ubiegłym roku..[​IMG]
     
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Kilka jest :) skromnie , ale jest. Trochę jeszcze dokupię i będzie dobrze :)
    Szkoda,że kolorowanie wczoraj mi nie poszło. Szło dopóki klonowałam poprawnie, ale później zachciało mi się mieszanek i straciłam trochę :)
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  13. hellwis

    hellwis Generał forum

    No to teraz mnie zmobilizowałaś bo ja do tej pory to chyba raczej spałam w tej stodole zamiast zapasy robić ,Oreczko chwal się bo aż się serce uśmiecha patrząc na twoje zapasy
     
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ja z miksami to bardzo ostrożnie w ostatnich miesiącach, bo same straty.....więc już prawie nie miksuję.

    Beatko...to efekty systematycznej pracy od początku mojej gry:)
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Witam WBW
    Dziewczyny nie dołujcie:oops:
     
  16. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Est-orka pokazała tylko mały fragmencik stodoły ...jak pokaże wszystko to zawału dostaniemy ;) albo nas zmobilizuje :)
     
  17. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Witaj Aniu:)
    To wszystko ma na celu pobudzenie do działania ..... i nie ma się czy dołować :)
    A wyobraźcie sobie jakie zapasy muszą mieć Farmerzy z początku listy TOPo_O
     
  18. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    No to laski gratuluję:) Nie pcham się do TOPu jednak:):cry:
     
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No coś Ty :) ...masz duże zapasy i bardzo dużą szansę na TOP :)
    Nie rezygnuj z przygotowań.
     
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    No co Ty :( Spróbuj bo będziesz żałować później. Ja nie mam dużo i wielu takich jak ja jest. Est-orka to nasza Polska liderka i do niej musimy dążyć , a nie się bać :)