Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hellwis

    hellwis Generał forum

    A ha dziękuję Oreczko już wszystko wiem no ,siać na maksa i czekać ,przyjdzie halloween i dalej siejemy ;);););)
    Ja też jakoś blado to widzę ale to pewnie dlatego że pełnia i halloween xDxDxDxD
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja wiem, że u mnie z produktami w stodole krucho.....garnki jeszcze oddaje na bieżąco do zupy (odwrotnie powinno byc xD ), drewno podobnie, reszta w pasku siedzi a w stodole nic. jedynie jajka, mleko i miodu mam w zapasie..... ze zwierzakami tez roznie to u mnie...
    jesli bedzie jak w poprzednich eventach tego typu ze bedzie mozna zmieniac produkty to pół biedy, ale w innym razie bedzie kiszka :(
     
  3. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Dziewczyny , spokojnie wszystko powoli się zrobi, do młyna to wypadajki i eventowe, no może coś na dokładkę jeszcze, będzie pewnie dość czasu
    Oreczko, Norbi lubię Wasze dyskusje, od razu się człowiekowi przypomina co i jak byłoxD
     
  4. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam wieczorkiem:)
    Oreczko wspaniałe te Twoje podpowiedzi , cudownie ,że zagościłaś w Domku ,ale jak zaczynacie z Norbim te rozmowy na temat eventów , to jak Chrumcia zaczynam się bać....;)
    Norbi , a Ty bardziej nie zagościłbyś w Domku? Przecież z Orka i Marianem to byście stworzyli już Kompletnych Nadludzi , reszta uczniów by juz tylko rady pobierała ;)Żaden event już by nie straszył......xD

    Słonka , popatrze jeszcze do 20-tej na Wasze wypowiedzi , bo mnie relaksują mocno , a potem zwiewam do paskudnego reala , gdzie się dużo dzieje.

    Małgosiu , sowa do Ciebie na płot leci w weekend , teraz wiem ,że na pytanie nie odpowiedziałam, ale ten real właśnie z tym związany :(
    Z przyjemnością czytam te posty :)
     
  5. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam Ungusie
    est-orka i -norbijas- dzięki za podpowiedzi ,ale trochę się przelękłam tego wszystkiego dużo
     
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    No to jest nas dwie....;)
     
  7. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Oj tam...nie taki Varun...wróć - event straszny, jak go malują! xD
    Będzie dobrze :p
     
  8. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Natalko zajrzyj do pracowni czy może być
     
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Natalka , pokaż mroczną skrzypaczkę !
     
    godia17 lubi to.
  10. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Kurczę, nie widzę tych obrazków na Operze. Chrome już mi je pokazuje...
    jest piękna ale trochę mam wątpliwości czy mogę ją nosić. To jednak ten sam obrazek co u draculika...no w kropce jestem :(
     
    est-orka, .Magda. oraz godia17 lubią to.
  11. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Fajnie,że event trudny :) Bardziej eventy mnie bawiły gdy z trudnością je robiłam , a nawet jak nie udawało mi się skończyć to nie narzekałam ....tylko kombinowałam w małej główce co źle zrobiłam,że ja nie skończyłam , a innym się udało.
    Od dawna eventy dla wyższych poziomów są nudne. No niech mnie zaskoczą :p

    Najgorsze to,że mąż urlopuje:sleepy: i mogę mieć kłopoty z wolnym czasem :oops:


    Chyba wystawie zwierzynę na dziką łąkę i niech mi dużo qupy zrobią:) bo targ to dno i kombinować nie można :(

    Eventu jeszcze nie skończyłam...szalików nie pozbierałam :(
     
    toDzasta, est-orka oraz .Magda. lubią to.
  12. marqinios

    marqinios Czeladnik forum

    Kurcze wybacz ,że nie poczekałe taki zalatany jestem i już :music:

    pozdrowionka z Norwegii
     
    est-orka i godia17 lubią to.
  13. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    teraz możesz jak najbardziej oby Ci się tylko podobała,dlatego zmieniłam tlo
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2015
    est-orka i .Magda. lubią to.
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Cześć :) Ważne,że trafiłeś do nas :) Witam ponownie. Norwegia....ale się rozmarzyłam :)
     
    est-orka i .Magda. lubią to.
  15. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Gosia, przecież tam zimno. Ja to marzę o słonecznej Hiszpanii o tej porze roku :p
     
    est-orka, .Magda. oraz godia17 lubią to.
  16. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Masz rację ...zimno :( ale grube gacie ubiorę i będzie okxD
     
    toDzasta, ShakeWave oraz .Magda. lubią to.
  17. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Gosiu to jest nas 2 ja też jeszcze nie skończyłam z braku roślinek z kolei bo na wyspie nie siałam
    lepiej załóż takie pantalonki z futerkiem jeszcze xD
     
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nie mogę pisav ...bezpieczniki od swiatla mi lobuz wykrecl donranob ...jak ja go zaraz dorwe

    Jestem ..przeniosøam sié na laptopa i niech teraz bawi sié z prádem ;)

    O literki sié poprzestawiaøy :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2015
    toDzasta, blau_grana oraz .Magda. lubią to.
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Unguski, jak to mówi Natalka ....dziękuję:)
    A ja lubię Wasze rozmowy :)..... tylko, że ja tak jakoś nie umiem rozmawiać :oops:
    O grze to co innego :)
    @Madziu z kropeczkami:)..... z tymi (nad)ludźmi to przesadzasz, szczególnie co do mojej osoby.... jest na pewno wiele rzeczy w grze , których mogłabym się od Was nauczyć.:)

    @Gosiu.... taki trudny event podobałby się i mnie ..... ale co do Halloween, to tylko takie nasze gdybanie jak narazie:)

    @Natalko ..... w Hiszpanii czasami też pada;)

    Przejrzałam jeszcze raz, te nowe mroczne misje pod względem nagród....i cieszę się bardzo, bo może uda mi się, dzięki nim, zrealizować mój plan zdobycia do końca roku 10 000 gwiazdek tzn. Drzewo Mądrości + wolne gwiazdki:)

    Miłego wieczorku Wam życzę:)
    Na mnie już czas.... no wiecie;) cisza nocna się zbliża... dzisiaj troszkę wcześniej niż zwykle.
    Dobrej nocki WBW:)
     
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    O , matko , widzę ,ze dużo się tu dzieje : nie wiem kto z Norwegii, małżon wyłacza światło....ja uciekam , kolorków zyczę , jutro z ochotą poczytam , Jesuuuuuuuuuu nie pozabijajcie się :p
     
    grakula16, godia17 oraz est-orka lubią to.