Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)

    Dziękuję :) Szkoda wypadajek na zwykłe piłeczki. Wiem co mówię bo też zrobiłam:oops:

    Sądziłam,że dzisiaj uda mi się uzbierać talarów na złote pnącze, ale niestety nie :( muszę jeszcze poczekać:sleepy:

    [​IMG]



    Małgosiu , a Tobie jak idzie...wykupiłaś już cały sklep:p
     
    Annanasek i blau_grana lubią to.
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam Ungusie
    Gosiu jak Ty to zrobiłaś że masz aż tyle ?U mnie 500
     
    godia17 lubi to.
  3. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Powiem Ci Bogusiu,że nie jestem zadowolona :( Wg moich kalkulacji dzisiaj powinnam zdobyć złote pnącze tzn. mieć 770 talarów. Wczoraj zrobiłam kilka błędów i niepotrzebnie zwykłe piłki. No cóż za gapowe się płaci.
    Mam wszędzie drzewa, a płatki zdobyłam dzięki pnączu kasztanowemu, tak jak większość :)
     
    grakula16 lubi to.
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    hej Dziewczyny
    a ja mam 0 talarków, , dopiero odpaliłam pnącze i produkuję płatki , pierwsze piłeczki się kręcą w młynie

    narazie mam 12 piłeczek premium, teraz czekam na pana z PZU
    potem będę dalej pracować
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2015
    Annanasek i godia17 lubią to.
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Moje pierwsze strzelanko już za mną, nie powiem, fajosko było xD
    Jednak pobawię się z różyczkami, ale to już jutro - teraz idę pyszniutką pomidoróweczkę tworzyć xD
    Trza osobistego futrzaka dopieścić...licząc na jakiś mały rewanżyk ;)xD
     
    Annanasek i godia17 lubią to.
  6. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    A ja się u Renza pobawiłam, bo na ten event to nawet jednej piłki premium jeszcze nie ukręciłam :sleepy:.
    Ale na TS muszę jakoś naciułać :D.
     
    godia17 lubi to.
  7. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    u mnie też wszędzie drzewa ale jakoś gorzej lecą wypadajki
     
    godia17 lubi to.
  8. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej wieczorem u mnie też jakoś pomału leci evant , długo trzeba czekać na te potworki z dwoma monetami ,i te drzewa tak strasznie długo rosną :(
     
    godia17 lubi to.
  9. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Teoretycznie mając te same drzewa na takiej samej powierzchni powinnyśmy mieć równą ilość wypadajek. To teoria...a w praktyce tak nie jest i ja nie wiem dlaczego.
    Beata ...dąb Bartek rośnie już 1000 lat to te nasze drzewka idą jak błyskawica;)


    No muszę się pochwalić

    [​IMG]

    Ta tam:inlove:
     
  10. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Witam wieczornie WBW:)
    No i jak zupka wyszła? Zawojowała podniebienie Miśka?xD
    Gratuluję pnącza Gosiu, i to do tego nie byle jakiego, lecz całego w złocieo_O:D Brawo!
    Ja pokusiłam się na TSy, SP i sadzonki na Baha. A to całe dobro z dwóch piłeczek. Jednej zwykłej i jednej premium. Niestety wygląda na to, że dziennie mogę ukręcić max 2 szt premium:(I to tylko do czasu, aż skończy mi się SN, a to już niedługo.. Pewnie jutro-.-
    Powalczę o to pnącze. Choćby i najzwyklejsze, ale żeby było. A jak się nie uda to roztrwonię majątek na głupotyxDxD
     
    godia17 lubi to.
  11. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Aniu :) ja rzuciłam się na to co uważam za najlepsze :) Później w miarę możliwości i zasobności talarowego portfela dokupię coś jeszcze :)
     
    Annanasek lubi to.
  12. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Też bym się z chęcią na to rzuciłaxD Ale to by znaczyło, że musiałabym ciułać do końca eventu licząc na to, że uzbieram te 770 talarów. A ja jestem niecierpliwa i chciałam już coś mieć:p Pewnie to głupota, ale jak stoję przed takim dylematem, to zawsze wtedy myślę sobie: "Ehhh, to tylko gra, zaszalej"xDxD No to szaleję i potem czasem żałujęxD

    A Gosiu, powiedz mi, wiesz może gdzie teraz patrzy się na swoje prezenty? Bo ten niebieski kotylion gdzieś zniknął-.-
     
    godia17 i blau_grana lubią to.
  13. hellwis

    hellwis Generał forum

    Aniu ja nie Gosia ale wejdź w pasek gdzie masz sąsiadów i w tą niebieską paczkę i tam pokazuje co dostałaś

    [​IMG]
     
    Annanasek i godia17 lubią to.
  14. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Otwórz pasek z sąsiadami, ten po prawej stronie. U góry masz niebieski prezencik - kliknij ;)

    Zupka daje radę xD
     
    Annanasek i godia17 lubią to.
  15. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    U mnie nadal ikonka prezentu jest przy sąsiadach...możesz jeszcze sprawdzić w miejscu gdzie masz 10 najlepszych farmerów

    [​IMG]

    A Misiek?:p
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2015
    Annanasek i blau_grana lubią to.
  16. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    xD xD xD
    Gosia, myślisz, że ja go tą zupką tak jak w kryminałach? :p
    Nic z tego, jeszcze jest w całkiem dobrym stanie, nie pozbędę się tak łatwo :p

    P.S.
    Spokojnie, przeżył ;)
     
    Annanasek i godia17 lubią to.
  17. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ide ..oczy mnie znowu bolą :( oj za dużo przy komputerze siedzę :)
    Dobranoc :)
     
    Annanasek lubi to.
  18. hellwis

    hellwis Generał forum

    [​IMG]

    U mnie Gosiu już tego nie ma więc może Ania też nie ma o_O
     
    godia17 i Annanasek lubią to.
  19. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Hej. Ikonki nie ma ale będzie ;) Na razie ta w pasku sąsiadów jest.
     
  20. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Dokładnie Beatko, nie mam już tego kotylionu.
    Dziękuję Wam bardzo za wskazówkę:)
    Mnie właśnie też bolą, z tym, że przez senność, która mnie nagle ogarnęła. Nawet przed momentem mi głowa opadłaxDxD

    EDYCJA:
    Tak mi się coś przypomniało..
    "Zupka" to ksywka mojej córy w szkole wśród nauczycielixD Wzięła się z tego, że kiedyś z mężem postanowiliśmy się wykręcić od wywiadówki. Potem córa zapytana przez wychowawczynię o to dlaczego nie było mamy, wypaliła: "Nie dała rady, bo robiła zupę"xDxD To była prawda, bo faktycznie w tym momencie robiłam krem z brokułówxDxD No i tak ją od tamtej pory nazywająxD
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2015
    godia17 i madzia0101 lubią to.