Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Teraz sobie przypomniałam,że też coś takiego w rogu ogrodu się pokazało. Sąsiad nawiózł sobie lepszej ziemi do ogrodu i z tą ziemią przytargał podobne paskudztwo. To było kilka lat temu , a czym mąż zwalczył to Ci nie powiem :( nie wiem.
     
  2. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    zgadza się, rozrasta się z rozlogów​
    gdzie się dało, potraktowałam roundupem, ale na trawniku się nie da:cry:
     
    godia17 lubi to.
  3. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Tak ...przypomniałam sobie. Mąż przekopał róg ogrodu i miało to bardzo długie korzenie, które dokładnie wybierał. Wyrwać się tego nie dało.
     
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    to dokładnie to samo świństwo
     
    godia17 lubi to.
  5. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Jedyna opcja: chwastycydy i zasiać trawę na nowo ;/ Ręcznie nie wyrwiesz...
     
    godia17 i grakula16 lubią to.
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    no to mnie pocieszyłaś, ale mam nadzieję, że kilkukrotny oprysk starane pomoże;):p
     
    godia17 lubi to.
  7. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    No różnie może być ;/
     
    grakula16 lubi to.
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Na farmerowym targu byłam...nudy...nudy...nudy :( Już dawno żadnej okazji nie trafiłam. Kiedyś było fajnie , botowcy rzucali towar po grosiku , to się na jakiś przerzut trafiło i coś się wyłapało....to były czasy:music:. Teraz przez regulamin i restrykcje ze strony BP zabawa się skończyła:cry:
     
    grakula16 lubi to.
  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Marzycielka....:pxDxDxD
    na moim targu właściwie nigdy nie było takich okazji
     
    godia17 lubi to.
  10. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    godia17 każdy kij ma dwa końce: kupiłaś taniej, ale drogo nic nie sprzedałaś. Gospodarkę rozwaliły takie działania. Ja tam wolę jak jest teraz. Na bobrach zarobiłam ponad 30 mln.
     
    grakula16 i godia17 lubią to.
  11. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Mili....30 mln:eek: ja to "bidna bidulka" i takiej kasiory to na oczy nie widziałam :cry:
    Niby masz rację, ale wiesz jaka to dla mnie radość była jak na przerzut trafiłam i tysiące roślinki za 0,10 sg kupiłamxD radość i szczęście niepojętexD, a jaka zachęta by po targu biegaćxD

    Chyba już sobie pójdę...jakiś film może :)

    i żeby było miło:p
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 16 września 2015
    grakula16 lubi to.
  12. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Wszyscy sie na targu dorobili a ja się załatwiłam :cry:. Za drogo gęś puściłam, przy BB nikt nie kupił to i teraz nie kupi, 400 tys. w błoto:cry:.
    Miłego wieczorka życzę ;).
     
    godia17 lubi to.
  13. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Godia, ShakeWave papa. Ja na lapku jakiś film i jednym okiem zerkam, bo dopiero 2 dzień mam nowe okulary i jeszcze wzrok przyzwyczajam.
     
    godia17 lubi to.
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Dobrej nocy, Dziewczyny
     
    godia17 lubi to.
  15. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam popoludniowo.
    o_Oooo ale wieje pustkami:(.
    Chyba wszyscy walca z chwstamixD
    Jak sie jeden wda to juz pozamiatane i ciezko sie pozbyc.
    Mam nadzieja ze sie uda jak nie to prosze dac znac.Mam w sasiedztwie projektanta ogrodow wiec moze cos wiedziec na ten temat.


    Zycze milego popoludnia.
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  16. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Witam wszystkich, jak by co to Piotruś prosi DUŻO POMPONIKÓW oj bardzo dużo
     
    godia17, .Magda. oraz grakula16 lubią to.
  17. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Witam ;)
    Ja nie walczę. Mam pełno chwastów w ogrodzie, ale nie mam ani parcia ani potrzeby walki z nimi. W nogi nie kłują, a jak się "trawę" skosi to i tak wygląda jak piłkarska murawa:p No... prawiexDxD Dopóki oset nie rośnie jest ok:p
    Ale jak najbardziej, życzę powodzenia w ich zwalczaniu;)

    A co do eventu, to ja głupia cieszyłam się z braku limitu czasu na celowanie piłeczkami, a zapomniałam, że przy "szczodrości" mojej farmy, jeśli chodzi o wypadajki, to za dużo sobie nie pocelujęxD Dla przykładu: zasadziłam wczoraj wszędzie drzewa (miałam zapas orzecha:p) tj.: na łąkach i w lesie trop. Wypadły mi 63 pompony-.- Także Piotrze....
    ....jestem z TobąxD
     
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko
    chyba wszyscy proszą o duuuuużo pomponików
    ze wszystkich polan zebrałam 180, za chwilę jeszcze mam sekwoje do zebrania, ale to nie jest rewelacja:sleepy::p
    z wyliczeń Oreczki:
    "Tak podsumowując to co wiem o evencie i to co zaplanowałam sobie zdobyć to potrzebuję:
    3565 talarków
    zakładając, że z każdej piłki premium ustrzelę maksymalną ilość talarków to:
    3565 : 54 = 67 piłek
    a to się równa wypadajek:
    67 x 60 = 4020 płatków z pól
    67 x 30 = 2010 pomponików z drzew"

    o matko, to chyba do zdobycia w miesiąc....
    Piotr, Marian, pochwalcie się jak lecą płatki z pól z pnączem, odpalę dopiero późnym wieczorem, treaz uciekam

    a o skutkach odchwaszczania napiszę pod koniec tygodnia, sama jestem ciekawa, czy podziała

    Magda , wyłaź z krzaczków
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2015
  19. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)
    I nie wyjechałam....2 osoby zaziębione (ja 2) i 2 z anginą = 39 stopni , no to amen , odkładamy , szkoda:(
    Więc event robię sama, krasnal wolny!

     
    godia17 lubi to.
  20. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Czxeść, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Jeśli chodzi o pompony, to rewelacji nie ma. Ja - 175 szt, a Piotr - 180.:(:(
    Obydwaj mamy wystawione sekwoje na 2-ch polach, a reszta prawie same XXL-ki.
    Na głównej z małych drzew wypadło mi 28 szt, a na dzikiej i leśnej po 42 szt. Ale licząc zwykłe XXL-ki, to powinno być więcej niż z dużych - oczywiście dobowo.