Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Ja zaczęłam w lipcu dopiero ;). Ale zdobyłam trochę florków i może jutro jakąś sadzoneczkę sobię ,,fundnę" xD.
     
    .Magda. i 19maka49 lubią to.
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Haha, no masz rację.

    Dobra, teraz to naprawdę idę. Idę słuchać "Cara Mia" Mansa Zelmerlowa. Do jutra! :)
     
    .Magda. lubi to.
  3. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Nie fundnę sobie dużo, bo z kasą krucho, ale na cztery mnie stać i więcej nie kupię.
    Do jutra, Wikuniu, baw się dobrze.
     
    .Magda. lubi to.
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    No dziękuję. :)

    Podrzucam coś na wieczór. :)

     
    19maka49 lubi to.
  5. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Podoba mi się, dzięki.
     
    ShakeWave lubi to.
  6. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Ja obecnie mam 67 florenów które ciułam od początku gry :music:. Kupię pewnie ze dwie sadzonki na farmę i ze dwie na wyspę, a reszta poczeka na inne atrakcje, bo z założenia pieniędzy na tę grę nie wydałam i nie wydam.
     
    .Magda. i 19maka49 lubią to.
  7. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Martuniu, też kiedyś tak mówiłam, ale w końcu złamałam się, bo zbieranie plonów "na piechotę" zajmowało zbyt dużo czasu.

    "Wlazłam" do youtube i zasłuchałam się, nie wiem, czy lubisz takie klimaty
     
    .Magda. lubi to.
  8. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Ja mam silną wolę, nie złamię się na pewno. Od razu mimowolnie sobie wyobrażam jakieś buty/ubrania/drobiazgi/itp. rzeczy które mogę kupić zamiast florków i odechciewa mi się płacić za piksele ;). Ale z kombajnem miło jest, nie powiem ;)xD
     
    .Magda. lubi to.
  9. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Coś mam dziś smętny nastrój, obejrzyj to, muzyka piękna, ale video jeszcze piękniejsze.
     
    .Magda. i ShakeWave lubią to.
  10. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Ale piękne, naprawdę. Autentycznie wzruszają mnie takie filmy, dziękuję, że to wstawiłaś :).
    A teraz już muszę uciekać, życzę dobrej nocki :).
     
    .Magda. i 19maka49 lubią to.
  11. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Dobranoc, Martuniu, śnij kolorowo, ja też uciekam na spacer z futrzakiem i może dziś wcześniej się położę.

    I już jest jutro, a nikt nie zajrzał? Czas na poranną kawę, zapraszam.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2015
    .Magda. lubi to.
  12. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Mhm, witam, ale pyszności z rana :D. Dorzucam coś od siebie i życzę miłego dnia WBW :).
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    .Magda., madzia0101 oraz 19maka49 lubią to.
  13. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Dzień dobry, Martuniu, dopiero teraz są pyszności, aż ślinka leci:pxD
     
    ShakeWave lubi to.
  14. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej witam ,nie mogę uwierzyć po 2 miesiącach suszy i wszystko co możliwe umarło:cry::cry::cry::cry: dzisiaj popadało ,ale to tylko popadało >:(>:(>:(>:(

    Madziu to są sceny z filmu " Przygoda na Antarktydzie" jak nie oglądałaś ,to obejrzyj tylko weź dużo chusteczek bo ja za każdym razem jak go oglądam to ryczę prawie na głos
     
    .Magda. i 19maka49 lubią to.
  15. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witaj, Beatko, podmuchaj w naszą stronę, może też trochę pokropi...
    Nie widziałam, poszukam i obejrzę, dzięki.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2015
    .Magda. lubi to.
  16. hellwis

    hellwis Generał forum

    Ale już nie mam co dmuchać bo na razie koniec deszczu :cry::cry:
     
    .Magda. i 19maka49 lubią to.
  17. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Szkoda...:(
    Pozbierałam wszystko i zmykam, real woła. Miłego dnia WBW, postaram się jeszcze dziś zajrzeć. Na razie.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2015
    .Magda. lubi to.
  18. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witajcie Ungusie.
    Widze sniadanko to ja sobie zrobie wolne dzisiaj rano od kuchni i chetnie sie poczestuje.
    Glowa mi peka i nie mam nawet natchnienia.
    Czytam i ogladam wiadomosci i az mi sie serce kroi jak widze co ta susza narobila w Polsce.
    Lubie bardzo sloneczko nooo ale w tym roku to przesadzilo przeganiajac deszcz.

    Kawusie zrobilam wiec jak ktos chetny to zapraszam

    [​IMG]
    Milego dnia:)
     
    .Magda. lubi to.
  19. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Wpadłam się tylko przywitać
    i zaraz zmykam
    posłuchałam :inlove: pooglądałam pyszności:wuerg: porwałam kawę i do póżniej
    jakby ktoś skonsumował to wszystko, co przygotowałyście to po miesiącu kasy nie starczy na zakupy nowej odzieży:p
    ja już jestem na etapie ograniczania spożycia, bo inaczej źle się czuję:(;):p

    Madzia, a z suszą masz rację, będą duże straty, już teraz widać po jarzynach i owocach, stawy prawie powysychały, w sadach i na polach też nieciekawie
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2015
    .Magda. lubi to.
  20. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Az przykro patrzec.Tyle pracy i nici ze zbiorow:(
     
    .Magda. lubi to.