Unga-Bunga

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika blau_grana, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ungusie sobie pomagają. :) Nie ma za co. :)
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  2. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Słoneczka
    na farmie nic się nie dzieje - nudyyyy
    to postanowiłam załatwić zaległe sprawy i już prawie mi się udało:p, jeszcze tylko kilka pisemek i będzie gotowe
    Siostrzyczko, gniewasz się na nas?
    tylko w krzaczkach siedzisz, a tam komary...:cry:
     
    godia17 i .Magda. lubią to.
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] zostawiam obiad :)
     
    godia17 lubi to.
  4. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    W krzaczorach nie siedzęxD Nie potrafię cicho siedzieć i zaraz zostałam zdemaskowanaxD
    Nie gniewam się , ale wiele innych zajęć...bardziej pilnych od farmy.
    Wpadłam dziś by oo przeczytać i sprawdzić czy kombajn będzie...i niespodzianka :) , na kuponach od niedzieli jadę i bardzo mi się to nie podoba.
    .Wątek jakiś kulinarny się zrobił:p żarcie....picie.. i co mam lizać monitor:eek:
     
    .Magda. i grakula16 lubią to.
  5. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Siostrzyczko
    to dobrze, że Cię komary nie pogryzły
    ... i ja z niespodzianki się cieszę, bo na oparach jadę:p:)
    ... a na kawę od czasu do czasu się załapię...;)
     
    .Magda., 19maka49 oraz godia17 lubią to.
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Małgosiu widziałaś...nowe pole nam dali:cry: no zaklikam się:cry:
     
    .Magda. i 19maka49 lubią to.
  7. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witam wieczorkiem, Ungusie. Cały dzień z wnuczkiem na głowie, ale mnie umęczył...
    Hej, Małgorzatki, co to za narzekanie? Jeszcze niedawno wszyscy narzekali, że tak mało miejsca do siania na wyspie, a teraz nie pasuje?
     
    .Magda., Annanasek oraz godia17 lubią to.
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Madziu w życiu nie narzekałam na małą ilość pól . Nawet byłam przeciwna ...chyba jako jedyna ...wprowadzeniu leśnej polany. Gra staje się nudna i pochłania co raz więcej czasu.
     
    .Magda. i wolf031973 lubią to.
  9. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Tu masz rację, event goni event, mało czasu na zasiewy, a niedługo zbieranie rano farmy będzie zajmowało godzinę. Ale i tak większość z nas będzie grała dalej.
     
    .Magda. i godia17 lubią to.
  10. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Moja sąsiadka , która grała tak długo jak ja dzisiaj podziękowała :( Trudno życie połączyć z grą, a następna polana to głupota....zbędny balast :(
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2015
    .Magda. i wolf031973 lubią to.
  11. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Poradzimy sobie, Gosiu, kwestia przyzwyczajenia... A jeśli nie poradzimy - w końcu nie musimy grać, możemy zostać tylko na forum.
     
    .Magda., blau_grana oraz godia17 lubią to.
  12. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Pewnie...jeszcze pogram , ale jak długo nie wiem. Jeszcze kilka takich wspaniałych pomysłów i dam sobie spokój :)
    Szkoda,że gra oczekuje od nas poświęceń:( Czas ...czas ..on ucieka , a my tkwimy na farmach i gramy w coś co przestało nas bawić:cry:. Gra poszła w złym kierunku i dużo ludzi rezygnuje, albo pogra trochę i się żegna. Mniej pracy na farmie , a więcej pomyślunku i byłoby super :)


    No i już muszę iść :( Oj, ale we wrześniu chyba będę miała więcej czasu to wam tu pomarudzę xD:p
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2015
  13. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Ja skończę grać jak zrobię wszystkie misje w Spółdzielni xD

    A z Lasku się cieszę, moja Baha trochę nadgoni i nie będę musiala już wybierać - pole czy drzewko. Wszystkie drzewka pójdą do Lasu ;)

    Gosiu - nie poświęcam się, gra wciąż mnie bawi. Może dlatego, że gram o wiele krócej niż Ty czy inne Unguski ;)

    Buziolki xD
     
  14. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Gosiu, pożyjemy - zobaczymy. Masz dużo racji, że gra idzie w złym kierunku, ale siła przyzwyczajenia jest niezaprzeczalna, na razie gramy dalej.

    Witaj, Natalko, to znaczy, że jeszcze długo pograsz...;)xD;)
     
    .Magda. i godia17 lubią to.
  15. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    I tu się z Tobą zgadzam, też mi się nie podoba to nowe pole, gdzieś wyżej już marudziłam;)
    posadzę drzewa i zabawię się w sadownika, najmniej szkód w razie suszy,
    podejrzewam, że w przypadku siania eventówki będzie jej trzeba nasiać o 25% więcej
     
  16. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    I ja planuję na nowym polu same drzewka, może w końcu uda mi się posadzić wszystkiexD
     
  17. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Magda - mam jeszcze tylko jakieś dwadzieścia stronek Misji a niektóre już prawie na ukończeniu ;)

    więc wiesz, rozumiesz... xD
     
    Annanasek, godia17 oraz 19maka49 lubią to.
  18. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    xDxDxDxDxDxDxDxD
     
    godia17 lubi to.
  19. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nic...wróciłam:p bo stęskniłam się:cry:.
    Co do misji w spółdzielni to ja tego nigdy nie zrobię:p. Kolorowe zwierzaki mnie nie lubią i nie potrafię skutecznie klonować:oops:
     
  20. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    No wlaśnie z kolorowymi najwięcej tych misji mi zostało xD
    Ale, że co? Ze JA nie dam rady?? xD

    Pizzę pochłonęłam...wielką taką...leżę i patrzę jak kalorie mi po bioderkach grasują xD
     
    Annanasek i 19maka49 lubią to.